Oryginalna torebka nerkowa w kształcie BEER BELLY

Kod: 200-013
325,00 zł 75,00 zł Cena netto: 62,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Oryginalna torebka nerkowa w postaci brzucha piwa jest najnowszym trendem dla mężczyzn, którzy zawsze marzyli o wygląd prawdziwej smakoszy.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Oryginalna torebka nerkowa w postaci brzucha piwa jest najnowszym trendem dla mężczyzn, którzy zawsze marzyli o wygląd prawdziwej smakoszy. Torba na nerki naprawdę zapewnia uwagę przechodniów, ponieważ ma bardzo realistyczne wrażenie dzięki wysokiej jakości druku i precyzyjnemu przetwarzaniu. Wygląd worka pokazuje zwisający brzuch pod odzieżą, a jednocześnie zapewnia przestrzeń do przechowywania rzeczy osobistych, takich jak telefon komórkowy, klucze, portfel, okulary i piwo.

dadbag

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, jak wyglądasz z brzuchem piwa? Zdobądź tę unikatową torbę nerki, a twoje pomysły staną się rzeczywistością bez żadnych komplikacji zdrowotnych lub długotrwałego spożywania niezdrowej żywności. Aby wybrać odpowiedni odcień najlepiej dopasowany do skóry, producent oferuje do sześciu modyfikacji różne odcienie i włosy. Możesz mieć pewność, że wybierzesz odpowiedni i na pewno będziesz cieszył się Twoją rodziną lub znajomymi nowym wyglądem.

brzuch piwo ladvinka

Wyłącznie w ofercie w naszym sklepie internetowym po atrakcyjnej cenie. Masz wyjątkową okazję, aby kupić najnowszą tendencję w modzie męskiej i doświadczyć poczucia piwa z praktycznym zastosowaniem do osobistych rzeczy.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen