Oryginalna torebka nerkowa w kształcie BEER BELLY

Kod: 200-013
325,00 zł 75,00 zł Cena netto: 62,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Oryginalna torebka nerkowa w postaci brzucha piwa jest najnowszym trendem dla mężczyzn, którzy zawsze marzyli o wygląd prawdziwej smakoszy.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Oryginalna torebka nerkowa w postaci brzucha piwa jest najnowszym trendem dla mężczyzn, którzy zawsze marzyli o wygląd prawdziwej smakoszy. Torba na nerki naprawdę zapewnia uwagę przechodniów, ponieważ ma bardzo realistyczne wrażenie dzięki wysokiej jakości druku i precyzyjnemu przetwarzaniu. Wygląd worka pokazuje zwisający brzuch pod odzieżą, a jednocześnie zapewnia przestrzeń do przechowywania rzeczy osobistych, takich jak telefon komórkowy, klucze, portfel, okulary i piwo.

dadbag

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, jak wyglądasz z brzuchem piwa? Zdobądź tę unikatową torbę nerki, a twoje pomysły staną się rzeczywistością bez żadnych komplikacji zdrowotnych lub długotrwałego spożywania niezdrowej żywności. Aby wybrać odpowiedni odcień najlepiej dopasowany do skóry, producent oferuje do sześciu modyfikacji różne odcienie i włosy. Możesz mieć pewność, że wybierzesz odpowiedni i na pewno będziesz cieszył się Twoją rodziną lub znajomymi nowym wyglądem.

brzuch piwo ladvinka

Wyłącznie w ofercie w naszym sklepie internetowym po atrakcyjnej cenie. Masz wyjątkową okazję, aby kupić najnowszą tendencję w modzie męskiej i doświadczyć poczucia piwa z praktycznym zastosowaniem do osobistych rzeczy.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen