Bezprzewodowy nadajnik FM z funkcją Bluetooth i dekoderem MP3 / WMA + ładowarka samochodowa 2x USB

Kod: 15-036
265.50 zł Cena netto: 221.25 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Bezprzewodowy nadajnik FM z funkcją połączeń Bluetooth i dekoderem MP3 / WMA + ładowarka samochodowa 2x USB sprawią, że codzienna jazda samochodem będzie bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Bezprzewodowy nadajnik FM z funkcją połączeń Bluetooth i dekoderem MP3 / WMA + ładowarka samochodowa 2x USB sprawią, że codzienna jazda samochodem będzie bezpieczniejsza i przyjemniejsza. Zaawansowana ładowarka samochodowa wykonana jest z wysokiej jakości materiału, a jej nowoczesny design pasuje do każdego wnętrza pojazdu. Urządzenie jest zamontowane na solidnej elastycznej rurze z obrotem 350 ° , dzięki czemu można ustawić idealną pozycję, aby zapewnić wygodną obsługę nawet podczas jazdy. Nadajnik FM jest wyposażony w 1,4" wyświetlacz LCD, może przenieść muzykę z telefonu lub pamięci flash USB bezpośrednio do radia samochodowego.

Cyfrowy nadajnik FMCyfrowy nadajnik FM z elastyczną podstawką

Wystarczy dostroić radio samochodowe do częstotliwości nadajnika FM i słuchać ulubionych utworów. Urządzenie obsługuje zestaw głośnomówiący Bluetooth V4.1, ponieważ ma wbudowany czuły mikrofon z redukcją szumów . Główną funkcją jest ładowanie telefonów komórkowych i innych urządzeń za pośrednictwem portów USB , dwa są dostępne. Jeden ma standardowe wyjście 5V / 1A, które służy również do podłączania kluczy USB z muzyką, której chcesz słuchać w formatach MP3 / WMA, a drugie wyjście służy tylko do ładowania i obsługuje QC3.0 z 3,6V-12V / 3A dzięki czemu jest szybką ładowarką do urządzeń elektronicznych.

Nadajnik FM z Bluetooth i USBBezprzewodowy nadajnik fm

Bardzo przydatną funkcją jest wyświetlenie napięcia baterii w pojeździe w celu wykopania. wyświetlacz ładowarki samochodowej informujący o stanie akumulatora samochodowego i nie daj się złapać w zimie, gdy nie uruchamiasz pojazdu. Na górze nadajnika FM znajduje się wielofunkcyjny przycisk, który spełnia kilka funkcji aby kontrolować głośność , odbierać / nawiązywać połączenia przychodzące, uruchamiać / wstrzymywać, wybierać ponownie, anulować połączenie przychodzące . Z boku są dwa przyciski z klawiszami strzałek, aby zmienić częstotliwość FM i przełączać się między utworami.

Bardzo użyteczną funkcją jest wyświetlanie napięcia akumulatora samochodowego w samochodzie na cyfrowym wyświetlaczu ładowarki samochodowej, aby informować Cię o stanie akumulatora samochodowego i nie będziesz zaskoczony zimą, gdy samochód się nie uruchomi. . Na górze nadajnika FM znajduje się wielofunkcyjny przycisk, który ma kilka funkcji, takich jak regulacja głośności, odbieranie / kończenie połączenia przychodzącego, uruchamianie / wstrzymywanie utworu, ponowne wybieranie, anulowanie połączenia przychodzącego . Z drugiej strony znajdują się przyciski z klawiszami strzałek, które zmieniają częstotliwość FM i przełączają się między utworami.

PLUS Kompatybilny ze wszystkimi pojazdami
PLUS 2x wyjście USB z 5V / 2,1A i 3,6V-12V / 3A
PLUS 3,5 mm wyjście audio
PLUS Zestaw słuchawkowy Bluetooth V4.1 z mikrofonem
PLUS Elastyczny i obrotowy stojak 350 °
PLUS Jakość przetwarzania ładowarki samochodowej

Dane techniczne:

Bluetooth: V4.1 + EDR
Napięcie robocze: 12V - 24V
Temperatura pracy: 0 ~ 50 ° C
USB1: 5V / 2,1A + pamięć flash USB / klucz
USB2: QC3.0, 3,6V-12V / 3A
Formaty muzyczne: MP3 / WMA
Zakres częstotliwości FM: 87,5-108,0 MHz
SNR: 60db
Obsługuje: A2DP
Zasięg Bluetooth: 5-10 m
Efektywna odległość mikrofonu: 0,5 - 2m
Wymiary: 50 mm x 30 mm 160 mm
Waga: 150 g

Zawartość Paczki:

• 1x ładowarka samochodowa
• 1x kabel audio 3,5 mm
• 1x Instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen