Wielofunkcyjny nadajnik FM z zestawem głośnomówiącym Bluetooth + 2x ładowarka USB + 1x gniazdo kart Micro SD i dekoder MP3 / WMA

Kod: 15-035
U$60.50 Cena netto: U$50.42
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Wielofunkcyjny nadajnik FM z zestawem głośnomówiącym Bluetooth + 2x ładowarka USB + 1x gniazdo kart Micro SD i dekoder MP3 / WMA ukrywa wszystkie niezbędne porty, zapalniczki i funkcje zapewniające wygodną jazdę.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wielofunkcyjny nadajnik FM z zestawem głośnomówiącym Bluetooth + 2x ładowarka USB + 1x gniazdo kart Micro SD i dekoder MP3 / WMA ukrywa wszystkie niezbędne porty, zapalniczki i funkcje zapewniające wygodną jazdę. Ładowarka samochodowa wykonana jest z wysokiej jakości materiału, a nowoczesny design doskonale pasuje do każdego wnętrza pojazdu . Zaawansowany nadajnik FM jest wyposażony w duży cyfrowy ekran i może przesyłać muzykę z telefonu lub pamięci flash USB lub karty SD bezpośrednio do radia samochodowego.

Wystarczy dostroić radio samochodowe do częstotliwości nadajnika FM i słuchać ulubionych utworów. Urządzenie obsługuje połączenie głośnomówiące Bluetooth V4.2, ponieważ ma wbudowany mikrofon . Główną funkcją jest ładowanie telefonów komórkowych i innych urządzeń przez dwa porty USB w tym samym czasie, a także do podłączania kluczy USB z muzyką, której chcesz słuchać w formacie MP3. W porównaniu do konwencjonalnych nadajników FM, ten model jest wyjątkowy, ponieważ oferuje bezpłatne wejście do zapalniczki samochodowej , dzięki czemu można jednocześnie naładować nawigację, kamerę samochodową lub podłączyć lodówkę samochodową.

Czy twój pojazd nie ma połączenia Bluetooth lub nie obsługuje kluczy USB?

Nie martw się, dzięki temu nadajnikowi FM uzyskasz wszystkie brakujące funkcje w jednym urządzeniu, a także ładowarkę samochodową do ładowania innych urządzeń elektronicznych

nadajnik fm z gniazdem USB sd bluetoothNadajnik fm z ładowarką USB

Bardzo użyteczną funkcją jest wyświetlanie napięcia akumulatora samochodowego w samochodzie na cyfrowym wyświetlaczu ładowarki samochodowej, aby informować Cię o stanie akumulatora samochodowego i nie będziesz zaskoczony zimą, gdy samochód się nie uruchomi. . Nadajnik FM ma wielofunkcyjny przycisk na górze, który ma kilka funkcji odbieranie / kończenie połączenia przychodzącego, rozpoczynanie / wstrzymywanie utworu, ponowne wybieranie, anulowanie połączenia przychodzącego . Z boku znajduje się przycisk FM, który przełącza pomiędzy kartą USB / SD i trybem Bluetooth . Obok znajdują się przyciski z klawiszami strzałek, które zmieniają częstotliwość FM i przełączają się pomiędzy utworami.

Funkcje:

PLUS Kompatybilny ze wszystkimi pojazdami
PLUS Wyjście ładowania - zapalniczka samochodowa
PLUS 2x wyjście USB z 5V / 2,1A
PLUS Gniazdo na kartę micro SD
PLUS Dekoder MP3 do kluczy USB i kart SD
PLUS Zestaw słuchawkowy Bluetooth V4.2 z mikrofonem
PLUS Jakość przetwarzania ładowarki samochodowej

Dane techniczne:

Bluetooth: V4.2
Napięcie robocze: 12V - 24V
2x USB: 5V / 2,1A + pamięć flash USB / klucz
Karty Micro SD
Formaty muzyczne: MP3 / WMA
SNR: 60db
Temperatura pracy: 0 ~ 50 ° C
Zakres częstotliwości FM: 87,5-108,0 MHz
Zasięg nadajnika: do 10m
Efektywna odległość mikrofonu: 0,5 - 2m
Wymiary: wysokość 910 mm x szerokość 750 mm
Waga: 48 g

Zawartość Paczki:

1x nadajnik FM
1x Instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen