Zestaw kamery parkowania AHD z zapisem na kartę SD - 1x kamera HD + 1x hybrydowy monitor AHD 7"

Kod: 19-121
1 395,00 zł 1 195,00 zł Cena netto: 995,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Zestaw kamery parkowania AHD z zapisem na kartę SD - kamera cofania z monitorem HD+hybrydowym 7" AHD.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Zestaw kamery parkowania AHD z zapisem na kartę SD - kamera cofania o rozdzielczości HD 720P i noktowizorem 15m - 11 diod IR i ochrona IP68 oraz kąt widzenia 145° + hybrydowy monitor 7" AHD to system przeznaczony do poruszania się pojazdów w trudnych i dezorientujących sytuacjach w każdym terenie.Kamera marki PROFIO ELECTRONICS posiada rozdzielczość AHD 1280x720p, dzięki czemu wszystkie szczegóły widać wyraźnie i ostro.Kamera AHD o naprawdę bardzo małych wymiarach zaledwie 55x55x55 mm zadba o jakość obrazu nie tylko w dzień, ale dzięki noktowizorowi z 11 diodami IR (poświata 15m) będziesz dobrze widzieć podczas cofania nawet w nocy. Rozmiar 7-calowego ekranu LCD predestynuje ten zestaw jako idealnego pomocnika podczas cofania.

Ten system AHD to połączenie najlepszej technologii opracowanej dla samochodów dostawczych, minibusów, przyczep kempingowych, autobusów, ciężarówek, naczep, ciągników, kombajnów i innych maszyn i pojazdów rolniczych lub budowlanych. Szczególnie docenisz system AHD, gdy zostanie zainstalowany w większych pojazdach silnikowych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami. Monitor pełni również funkcję rejestratora DVR do nagrywania z kamer (jest przechowywany na karcie pamięci do 256 GB).

Możliwość podłączenia do 4 kamer z możliwością wyboru kolejności wyświetlanych kamer.

Poszczególne kamery można wyświetlać obok siebie lub, w razie potrzeby, łączyć rozmieszczenie kamer na monitorze.

ahd monitor i kamera cofania

Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedział, co znajduje się za lub wokół pojazdu. Zestaw AHD cofania zawiera 7" monitor LCD + 1x kamera z noktowizorem IR + 1x kabel (5m, 10m, 15m lub 20m) który jest wliczony w cenę zestawu i można go dobrać według własnych potrzeb przy zamówieniu. Zestaw AHD jest wyjątkowy poza jakością obrazu również tym, że do monitora można podłączyć do 4 kamer (AHD 1080P / AHD 720P / 960H) jednocześnie.Na monitorze może być dla lepszej orientacji jednocześnie wyświetlać wszystkie kamery obok siebie lub ile potrzeba, aby wybrać odpowiednią opcję, aby wyświetlić kamerę, która najbardziej Ci odpowiada. hybrydowe monitor obsługuje mieszany wejściowych w wielu formatów wideo, a także częstotliwość PAL / NTSC. w menu monitora jest oczywiście lustrzane odbicie wybranej kamery . I t jest również możliwość ustawienia czy kamera pokaże linie pomocnicze podczas cofania. Ten zestaw cofania posiada szeroki zakres zastosowań. stopień ochrony IP kamery wynosi do IP 68, co oznacza, że jest odporna na woda, błoto, kurz i uszkodzenia mechaniczne.

Kamera parkowania z monitorem AHD SET - do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych maszyn roboczych

Kamera parkowania z monitorem AHD SET - do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn roboczych

Monitor cofania zawiera menu, w którym dostępne są różne opcje konfiguracji monitora LCD i podłączonych do niego kamer. Monitor pełni również funkcję rejestratora DVR do nagrywania z kamer (jest przechowywany na karcie pamięci do 256 GB). Monitor hybrydowy obsługuje mieszane wejścia AHD 1080P / AHD 720P / 960H / CVBS w kilku formatach wideo, a także częstotliwości PAL / NTSC, do monitora można jednocześnie podłączyć do 4 kamer. Oznacza to, że możesz mieć podłączoną do monitora kamerę o rozdzielczości AHD 1080P i drugą np. o rozdzielczości 720P, a monitor będzie wyświetlał obraz z obu jednocześnie.

Nagranie z kamer jest zapisywane na karcie SD , która obsługuje do 256 GB.

hybrydowy 7-calowy monitor obsługuje kartę sd 256 GB

Hybrydowy monitor samochodowy cofania 7" (maszyny) na 4 kamery AHD/CVBS z zapisem na kartę SD do 256 GB, z możliwością podłączenia do 4x dowolnych kamer cofania FULL HD, HD, CVBS itp. Kamery cofania nowej generacji systemu parkingowego, który zapewnia wyraźny, ostry obraz w ciągu dnia, nawet przy słabym oświetleniu oraz wszystkie niezbędne środki techniczne do bezpiecznej obsługi i sterowania pojazdami samochodowymi i maszynami.W pakiecie również pilot zdalnego sterowania, dla jeszcze łatwiejszego sterowania monitora.

Zastosowanie kamery cofania z monitorem w rozdzielczości HD, odpowiednia również do maszyn budowlanych

system kamer parkowania dla ciężarówek

Do monitora można podłączyć do 4 kamer - AHD lub CVBS. W zależności od potrzeb i rodzaju pojazdu możesz wybrać i połączyć kamery z naszej oferty, aby spełnić Twoje wymagania. Kamery są połączone z monitorem za pomocą kabli 4pin. Monitor posiada kable do podłączenia kamer i zasilania monitora. Kamery zasilane są bezpośrednio z monitora, dzięki czemu nie ma już potrzeby podłączania ich osobno do źródła, co ułatwia instalację i można umieścić kamerę w dowolnym miejscu w pojeździe. Monitor zawiera również 4 kable przełączające, za pomocą których można podłączyć kamerę do świateł cofania. Po włączeniu biegu wstecznego kamera cofania automatycznie pojawi się na monitorze. Obsługa cyklicznego nagrywania wideo (funkcja całodobowego monitorowania parkowania).

Monitor hybrydowy do kamer cofania z zapisem obrazu z 4 kamer

zestaw cofania do kombajnu

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (co znajduje się w zestawie) w naszej ofercie znajdziesz kolejne trzy typy podstawek, które pozwalają na zamocowanie monitora np. na szybie lub w miejscu, w którym się znajduje. potrzebne. Jeśli potrzebujesz umieścić kamerę na przyczepie, którą można zdemontować z samochodu lub ciężarówki, możesz kupić w naszym e-sklepie kabel połączeniowy kamery cofania do przyczep i naczep. Zapewnia to łatwe odłączenie systemu cofania i ponowne podłączenie.

system kamer cofania z noktowizorem LED na podczerwień

Mini kamera cofania 55x55x55 mm z rozdzielczością HD 720P i noktowizorem 15m - 11 IR LED i ochroną IP68 oraz kątem widzenia 145°. Ta wydajna kamera cofania to właściwe rozwiązanie do monitorowania otoczenia pojazdu. Daje przegląd tego, co dzieje się wokół pojazdu podczas jazdy lub cofania. Kamera cofania ma noktowizor z 11 diodami podczerwieni i 15-metrową poświatą. Kamera ma szeroki zakres zastosowań, ponieważ nadaje się do większych samochodów osobowych, dostawczych, minibusów, autobusów, naczep, przyczep, maszyn rolniczych lub ciężarówek. Przetwornik obrazu 1/4 CMOS o rozdzielczości HD 1280x720 pikseli umożliwia wysokiej jakości i ostrą transmisję obrazu.

Stopień ochrony IP68 gwarantuje odporność na wodę, błoto, kurz i uszkodzenia mechaniczne

ochrona kamery monitoringu IP68 wodoodporna i pyłoszczelna

Kamera cofania ma kąt skanowania do 145°, co jest wystarczającym zasięgiem na potrzeby cofania lub monitorowania ruchu pojazdu w środowisku, w którym wymagana jest większa uwaga pod względem bezpieczeństwa. Kamera HD spełnia stopień ochrony IP68, dzięki czemu jest wodoszczelna, pyłoszczelna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Sam korpus aparatu jest chroniony wytrzymałą aluminiową obudową. Kamerę można montować na różnych powierzchniach, co umożliwia metalowy uchwyt, dzięki któremu można ją przechylić i zamocować w żądanej pozycji. Zasilanie kamery i transmisja sygnału odbywa się poprzez wysokiej jakości, ekranowane złącze z 4-pinowym złączem, które posiada wodoodporne wykończenie, co ułatwi pracę podczas montażu. Kamera zasilana jest bezpośrednio z monitora cofania o napięciu 12-24V.

Kamery cofania nie tylko do samochodów osobowych, ale także ciężarowych, dostawczych, przyczep

Kamery cofania 175 stopni dla ciężarówek


Cechy:

PLUS Kamera cofania dla wszystkich samochodów
plus 11x LED noktowizor IR 15 m
plus Trwały korpus aparatu ze stopu
plus Kąt widzenia do 145°
plus IP68 wodoodporny, pyłoszczelny i odporny na uszkodzenia
PLUS 7-calowy monitor cofania
plus Szeroki zakres ustawień w menu wyświetlacza
plus Możliwość podłączenia do 4 kamer

Dane techniczne aparatu:

Przetwornik obrazu: CMOS 1/4"
Rozdzielczość: HD 1280x720
System: PAL/NTSC
Minimalne oświetlenie: 0 LUX (podczerwień włączona)
Noktowizor IR: tak 11 diod IR
Odległość widzenia w nocy: 15 m
Kąt widzenia: 145 °
Stopień ochrony IP: IP 68 wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -20 do 70° C
Zasilanie DC: 12-24V
Wymiary: 55x55x55mm

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Model: Profio-W70
Monitor: 7-calowy ekran HD
System: PAL/NTSC 50/60Hz
Proporcje obrazu: 16:9
Rozdzielczość monitora: 1024 x 600 RGB
Widoczność wyświetlacza: 180° z każdej strony
Rozdzielczość wideo podczas nagrywania: 1280x720P, 1280x960P, 960H
Kompatybilny sygnał: AHD 720P @ 25/30, 960P @ 50/60, 1080P @ 25/30, CVBS 960H
Wejścia: 4x kanał AHD/CVBS
Podświetlane przyciski: tak, niebieskie światło
Jasność: 500-700 cd/m2
Nagrywanie: tak, 4 kanały
Nagrywanie cykliczne: tak
Układ wyświetlacza: kamera 1/2/3/4
Format wideo: AVI
Pamięć: obsługa kart SD klasy 10, do 256 GB (karta pamięci nie jest dołączona)
Możliwość regulacji OSD: jasność, kontrast, głośność, język
Zasilanie: DC 12-36V (do zasilania wymagane jest napięcie 13V nawet z kamerą)
Napięcie wyjściowe: DC + 11,5V/3A
Wejście audio: tak 1x
Złącze: złącze 4-pinowe
Kolor czarny
Pilot zdalnego sterowania: tak
Wymiary: 18 x 12 x 2,5 cm
Osłona przeciwsłoneczna: tak, odpinana
Temperatura pracy: -20 do 70° C

Zawartość Paczki:

1x hybrydowy monitor cofania 7"
1x kamera cofania AHD
1x kabel połączeniowy 5m, 10m, 15m, 20m do wyboru
1x pilot zdalnego sterowania
1x osłona przeciwsłoneczna
1x wspornik montażowy monitora
1x wspornik do montażu kamery
1x Instrukcja!

Długość przewodów można dobrać według własnych potrzeb 5m, 10m, 15m i 20m. Długość kabla należy podać w nocie zamówienia.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (2)

97%