ZESTAW tylnych kamer - 3x kamera + 7 ”monitor z możliwością nagrywania DVR (audio + wideo) + 128 GB karta SDXC

Kod: 19-075
U$581.90 U$482.90 Cena netto: U$402.42
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Kamera cofania SET - 3x kamera + 7 ”monitor z możliwością nagrywania DVR (Audio + Video) + 128 GB karta SDXC.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kamera cofania SET. - 3x Camera + 7" monitor z możliwością zapisu rejestratora (audio + video) + 128GB SDXC, przeznaczony dla wymagających transportu i pracy sytuacje, które pojawiają się podczas prowadzenia pojazdów rolniczych lub maszyn budowlanych System cofania PROFIO Electronics wszechstronny, dlatego mogą być również wykorzystywane w innych pojazdach, takich jak autobusy, samochody ciężarowe, dostawcze, itp transmisja sygnału działa w oparciu o sygnał WiFi z kamer, a sprawia, że instalacja kamer łatwiejszy, a główną zaletą jest to, że nie ograniczasz się, ciągnąc za kable, monitor służy również jako rejestrator DVR.

Nagrywa zapis z kamery i zapisuje go na karcie pamięci SDXC o pojemności do 128 GB (która jest już dołączona). Zapis jest nagrywany w rozdzielczości VGA, a na karcie pamięci 128 GB można zapisać ponad 200 godzin (8 dni) zapisu jednej kamery lub 50 godzin wszystkich 4 kamer. Cyfrowa moc bezprzewodowa gwarantuje transmisję sygnału do 100 m, a sygnał jest wystarczająco silny, aby nie zakłócać dużych metalowych części pojazdu lub ładunku. Oprócz nagrywania wideo, micro sd przechowuje również dźwiękowe nagranie dźwiękowe.

kamera cofania z monitorem

Zestaw zawiera 1 monitor bezprzewodowy DVR 7 ”w samochodzie i 3-krotną bezprzewodową kamerę cofania (można podłączyć jeszcze jedną kamerę cofania WiFi) Monitor z kamerą jest wyposażony w regulowaną konsolę, którą można umieścić w odpowiednim miejscu. ma szeroką gamę zastosowań, dzięki wysokiej jakości antenie WiFi nadaje się nie tylko do samochodów, ale także furgonetek, minibusów, autobusów, ciężarówek, przyczep i innych pojazdów Poziom ochrony kamery IP jest do IP66 wodoodporny, pyłoszczelny i odporny na uszkodzić.

Zestaw rewersyjny WiFi z rejestratorem DVR i bardzo dużym zasięgiem połączenia Wi-Fi do 100 m.

cofająca kamera bezprzewodowa

Możliwe jest jednoczesne podłączenie do 4 kamer WiFi do monitora DVR Wi-Fi , zwłaszcza podczas instalacji w większych pojazdach silnikowych, gdzie potrzebujesz więcej widoków z różnych punktów widzenia. Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedzieć, co znajduje się za lub wokół pojazdu. Monitor LED ma kontrast 300: 1 z rozdzielczością 800x480. Obiektyw szerokokątny do 150 ° jest również wyposażony w noktowizor na podczerwień. Sygnał WiFi ma zasięg do 100 m , co gwarantuje jakość odbioru z kamery cofania. Monitor ma proste menu OSD, dzięki któremu można ustawić kamerę zgodnie z własnymi potrzebami. Na monitorze LCD może wyświetlać wszystkie cztery kamery jednocześnie, w wielu wariantach, wyświetlać dwie kamery obok lub przełączać się między kamerami. Poprzez obwód przełączający kamera może być podłączona do świateł cofania, aby automatycznie przełączać się na wybraną kamerę podczas cofania.

Monitor LCD z kamerami można podłączyć na różne sposoby, aby włączyć się podczas cofania lub po uruchomieniu pojazdu. Monitor DVR posiada również funkcję lustrzanego odbicia obrazu, która umożliwia ustawienie kamer tak, aby pokazywały prawą i lewą stronę widoku. Zawiera również pilota, który uprości sterowanie podczas przełączania kamer lub szybko dostosuje obraz.

Możliwość funkcji lustrzanej kamery + możliwość jednoczesnego oglądania wszystkich kamer na LCD lub każdej kamery osobno

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (który znajduje się w opakowaniu), w naszej ofercie znajdziesz kolejne trzy rodzaje stojaków, które umożliwiają podłączenie monitora do łatwo dostępnego miejsca.
kombajn z kamerą cofania

PLUS 7-calowy monitor LED DVR WiFi
plus Funkcja nagrywania DVR z maksymalnie 4 kamer
plus Zintegrowana karta pamięci SD o pojemności 128 GB
plus Monitor z opcją podłączenia do 4 kamer WiFi
plus Instalacja bez ciągnięcia kabli

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Model: Profio Clear View S7
7-calowy monitor LED
System: PAL / NTSC
Format obrazu: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 800 x 480
Wejścia: 4-kanałowe wejście sygnału wideo 2,4G WiFi
Kontrast: 300: 1
Regulowany: jasność, kontrast, kolor
Zasilanie: DC 12V-24V
Pobór mocy: 5 W
Temperatura pracy: -10 do 60 ° C
Temperatura przechowywania: od -20 do 70 ° C
Wymiary: 180 x 121 x 24 mm

Dane techniczne aparatu:

Model: Profio Parking Camera S7
Czujnik obrazu: SHARP 1/4 CMOS
Rozdzielczość: 420 linii TV
Połączenie WiFi: 2.4G WiFi o zasięgu 100m
Minimalne oświetlenie: 1 LUX
Widzenie w nocy IR: tak
Kąt widzenia: 150 °
Ochrona IP: IP 66 wodoodporna, pyłoszczelna, odporna na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -10 do 60 ° C
Temperatura przechowywania: od -20 do 70 ° C
Wymiary: 86,5 x 77 x 75 mm

Zawartość Paczki:

1x 7-calowy monitor WiFi DVR
Kamera cofania 3x WiFi
1x karta SDXC o pojemności 128 GB
1x Pilot zdalnego sterowania
1x Ręczny

zawartość zestawu profio kamery parkowania

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen