Dotykowy 7-calowy monitor HD do kamer cofania + 4 wejścia FULL HD

Kod: 15-030
U$372.90 Cena netto: U$310.75
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

7-calowy monitor dotykowy HD z możliwością podłączenia do kamery cofania 4x FULL HD.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

7-calowy monitor dotykowy HD z możliwością podłączenia do kamery cofania 4x FULL HD to nowa generacja systemu parkingowego, który zapewnia wyraźny, ostry obraz w dzień nawet w trudnych warunkach oświetleniowych i wszystkie niezbędne środki techniczne do bezpiecznej obsługi i kontroli pojazdy silnikowe i maszyny Dla jeszcze łatwiejszej obsługi monitor wyposażony jest w ekran dotykowy Monitor umożliwia przełączanie między różnymi kamerami, w zależności od tego, ile kamer jest podłączonych i które z nich mają być wyświetlane jako główne. Monitor cofania zawiera menu, w którym dostępne są różne opcje konfiguracji monitora LCD i podłączonych kamer.

W każdej kamerze można ustawić np. Odbicie lustrzane lub włączyć linie pomocnicze, które można precyzyjnie skalibrować w każdej kamerze bezpośrednio w menu. Monitor cofania oferuje kilka opcji wyświetlania kamer, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz obsługiwać przełączanie obrazu między kamerami jednym palcem, ponieważ działa na zasadzie przesuwania palcem, jak na smartfonie. Dzięki temu systemowi wiesz dokładnie, co jest za lub wokół pojazdu. Nadaje się do van, minibusów, przyczep kempingowych, autobusów, ciężarówek, przyczep naczep, maszyn rolniczych i innych pojazdów. Monitor jest wyposażony w regulowany wspornik, który można przymocować do wymaganego miejsca. Zawiera również osłonę przeciwsłoneczną, która gwarantuje wyraźny obraz i brak odblasków. Ekran dotykowy 7 "z ekranem dotykowym


Z monitorem można podłączyć do 4 kamer FULL HD. Możesz wybrać i połączyć kamery z naszej oferty według twoich wymagań, w zależności od typu pojazdu. Kamery są podłączone do monitora za pomocą 4-pinowego kabla z opcjonalnymi długościami 10m, 15m i 20m. 4-pinowe złącze łączące kamerę z kablem jest wodoodporne, odporne na kurz i odporne na uszkodzenia. Instalacja systemu jest prosta. Na monitorze znajdują się kable do podłączenia kamer i zasilania monitora, które są zabezpieczone przed przepięciem przez wymienny bezpiecznik. Kamery są zasilane bezpośrednio z monitora, dlatego nie trzeba już podłączać ich oddzielnie do źródła, ułatwiając instalację i można umieścić kamerę w dowolnym miejscu w pojeździe. Monitor zawiera również 4 kable przełączające do podłączenia wybranych kamer do świateł cofania. Podczas cofania wybrana kamera zostanie automatycznie wyświetlona na monitorze. Monitor jest również wyposażony w wejście HDMI, za pomocą którego można podłączyć różne inne urządzenia , dzięki czemu można go również używać jako klasycznego monitora LCD. W pakiecie znajduje się tylko klasyczna konsola do montażu monitora, kolejne rozszerzenie z łączeniem 3D, umożliwiające montaż i ustawienie monitora cofania w dowolnej pozycji.

7-calowe złącze monitora


Jeśli chcesz zamontować monitor w inny sposób niż ze wspornikiem (co znajduje się w pakiecie), możesz znaleźć w naszej ofercie jeszcze trzy rodzaje stojaków, które pozwalają na przykład przymocować monitor do szyby lub potrzebne. Jeśli chcesz umieścić kamerę na przyczepie, którą można wyjąć z samochodu lub ciężarówki, możesz kupić w naszym e-sklepie kabel łączący kamery cofania dla przyczep i naczep. Zapewni to łatwe odłączenie systemu cofania i ponowne połączenie.

PLUS Monitor cofania FULL HD
plus Ekran dotykowy
plus Szerokie możliwości ustawień w menu wyświetlacza
plus Można podłączyć do 4 kamer
plus Różne opcje oglądania kamer

Specyfikacja techniczna monitora:

Monitor LCD 7 "TFT HD LCD
System: PAL / NTSC
Proporcje: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 1024 x 600
Wejścia: 4x
Kontrast: 800: 1
Regulacja jasności, kontrastu, koloru, nawrotne linie prowadzące
Zasilanie: DC 12V-24V
Zużycie energii: 6W
Temperatura pracy: od -20ºC do 70ºC
Temperatura przechowywania: od -20ºC do 70ºC
Wymiary: 203 x 1112 x 28 mm
Wejście HDMI: tak
Wyjście audio: 1 W

Zawartość Paczki:

1x 7-calowy monitor LCD HD
1x Pilot zdalnego sterowania
1x Osłona przeciwsłoneczna
1x Wspornik montażowy monitora
1x uchwyt 3D
1x Śruby do montażu monitora
1x Przewód zasilający z bezpiecznikiem
1x Spust do podłączenia do świateł cofania
1x kabel HDMI
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen