DVR 7 "monitor odwracania LCD z możliwością podłączenia i nagrywania nagrań 4-kamerowych

Kod: 15-023
U$152.90 Cena netto: U$127.42
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Rejestrator DVR 7 "LCD z możliwością podłączenia i nagrywania 4 kamer. Ten 7-calowy monitor LCD jest pierwszym na rynku, który rejestruje przechwytywanie kamery samochodowej.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Rejestrator DVR 7 "LCD z możliwością podłączenia i nagrywania 4 kamer. Ten 7-calowy monitor LCD jest pierwszym na rynku, który rejestruje przechwytywanie kamery samochodowej. Dzięki tej funkcji monitor DVR naprawdę ma szeroki zakres zastosowań w różnych dziedzinach. Obraz z każdej kamery jest rejestrowany z rozdzielczością 640x480 z szybkością 60 klatek na sekundę na karcie microSD do maksymalnie 32 GB.

Monitor LCD DVR pełni funkcję czarnego pudła, co jest idealne do monitorowania pracy maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. Monitor DVR może być również używany w transporcie autobusowym, gdzie można wyświetlać nie tylko ruch autobusu, ale również zapis z wnętrza, na przykład podczas monitorowania pasażerów lub otwierania drzwi przy wsiadaniu i wychodzeniu z autobusu. Dzięki temu systemowi dokładnie wiesz, co znajduje się za pojazdem lub wokół niego. Nadaje się do pojazdów dostawczych, minibusów, przyczep kempingowych, autobusów, ciężarówek, przyczep naczep, maszyn budowlanych maszyn rolniczych i innych pojazdów. Monitor wyposażony jest w regulowany wspornik, który można przymocować do wymaganej przestrzeni. Posiada również osłonę przeciwsłoneczną, która zapewnia wyraźny obraz i nie ma blasku , a podświetlane przyciski ułatwiają kontrolę w ciemności.

Monitor DVR

Do monitora można podłączyć do 4 kamer , które można wybrać z naszego menu, jeśli to konieczne, i podłącz je do monitora za pomocą przewodów 4-pinowych 15 lub 20-metrowych. Złącze 4-pinowe, które łączy aparat z przewodem, jest wodoodporne, a aparat jest odporny na kurz i odporny na uszkodzenia. Instalacja jest prosta. Kable zasilające są umieszczone bezpośrednio na monitorze, a poszczególne kamery są zasilane przez 4-pinowy kabel bezpośrednio z monitora, więc nie ma potrzeby podłączania każdej kamery do źródła. Monitor zawiera również 4 kable łączące, aby podłączyć jedną kamerę do świateł cofania. Po odwróceniu wybrana kamera będzie automatycznie wyświetlana na monitorze.

Wysuwany zestaw monitora i 4 kasety

Jeśli potrzebujesz zamontować monitor w inny sposób niż w uchwycie (co znajduje się w opakowaniu), możesz znaleźć w naszej ofercie kolejne trzy inne stojaki, które pozwalają na podłączenie monitora na przykład na szybie przedniej lub gdzie jest potrzebne. W przypadku, gdy musisz umieścić aparat na przyczepie, która jest w stanie wyjąć z samochodu lub samochodu, można kupić w naszym sklepie internetowym kabel łączący kamerę odwracania dla przyczep i naczep. Zapewnia to łatwe odłączenie systemu nawrotnego i ponownego podłączenia.

 

PLUS Nagrywanie funkcji rejestratora DVR z kamer
plus 7 "monitor LCD DVR
plus Można podłączyć do 4 kamer
plus Możliwość wyświetlania jednocześnie wszystkich kamer na monitorze
plus Nagrywanie w rozdzielczości 640x480 przy 60 klatkach na sekundę
plus Rozdzielczość wyświetlacza 1024x600 pikseli

 

Dane techniczne monitora:

7 "monitor DVR TFT LCD
System: PAL / NTSC
Współczynnik proporcji: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 1024 x 600
Wejścia: 4x wejście do odwracania kamery
Nagrywanie wideo DVR: 4-kanałowe nagrywanie
Format wideo: AVI
Rozdzielczość wideo: 640x480
Współczynnik klatek: 60 kl./s
Obsługa karty Micro SD: maks. Pojemność 32GB
Regulowana jasność, kontrast, kolor
Zasilanie: DC 12V-24V
Pobór mocy: 5W
Temperatura pracy: -10ºC do 60ºC
Temperatura składowania: -20ºC to 70ºC
Wymiary: 182 x 135 x 24 mm

Zawartość Paczki:

1x 7 "monitor LCD
1x zdalne sterowanie
1x osłona przeciwsłoneczna
1x Konsola do montażu monitora
1x Śruby do montażu monitora
1x kabel zasilający
1x podręcznik

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen