Adapter USB (ładowarka) kamera szpiegowska z WiFi + FULL HD + wizja IR 6m + detekcja ruchu

Kod: 10-545
795,00 zł Cena netto: 662,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Adapter USB (ładowarka) z ukrytą kamerą WiFi FULL HD + wizja IR 6m + detekcja ruchu. Tajne Wi-Fi, kamera 2MP ukryta w adapterze USB.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Adapter USB (ładowarka) z ukrytą kamerą WiFi FULL HD + wizja IR 6m + detekcja ruchu. Sekretne Wi-Fi, kamera 2MP ukryta w adapterze USB o rozdzielczości Full HD 1080p. Szerokokątny obiektyw aparatu o kącie widzenia 90 ° jest dyskretnie zamaskowany w adapterze ładowania. Kamera zasilana jest bezpośrednio z sieci 230V - nie wymaga ładowania ani wymiany baterii. Sam adapter działa jako pełnoprawna ładowarka USB (5V / 1A) np. Do smartfona. Kamerą steruje się za pomocą aplikacji mobilnej HDSmartIPC, która jest kompatybilna z systemami Android i iOS.

Nagranie z kamery jest przechowywane na karcie micro SD , która jest obsługiwana do 128 GB. Kamera posiada mocne światło podczerwone do widzenia w nocy, które ma zasięg do 6 metrów i może nagrywać wideo nawet w całkowitej ciemności. Czuły obiektyw CMOS nagrywa wideo z dźwiękiem w rozdzielczości FULL HD 1920 x 1080 pikseli przy szybkości klatek 25 klatek na sekundę i jest kompresowany w formacie H.264. Obiektyw kamery można odchylić do góry o 15 ° - do użytku ze zwykłymi gniazdkami elektrycznymi umieszczonymi na ziemi.

ładowarka USB do aparatu

Pakiet zawiera 4 różne typy złączy sieciowych - dzięki czemu możesz używać tego urządzenia w dowolnym miejscu na świecie do monitorowania swojego pokoju hotelowego podczas podróży.

Adapter USB EU AU UK

Dzięki połączeniu Wi-Fi możesz oglądać wideo z dźwiękiem w czasie rzeczywistym na swoim komputerze lub smartfonie. Aparat współpracuje z systemami operacyjnymi Windows i Mac dla komputerów PC oraz Android i iOS dla telefonów komórkowych. Po pobraniu bezpłatnej aplikacji mobilnej HDSMARTIPC można sterować aparatem za pomocą telefonu. W aplikacji możesz dostosować jakość nagrywania, dźwięk, obracać i odwracać obraz i tak dalej. Możesz także ustawić wykrywanie ruchu, noktowizor i przeglądać zapisane nagrania w kamerze.

Jest to wielofunkcyjne urządzenie, które może nagrywać wideo w czasie rzeczywistym lub robić zdjęcia oraz posiada funkcję wykrywania ruchu (w celu zaoszczędzenia miejsca na nośniku danych). Wszystkie dane są zapisywane w pamięci zewnętrznej karty micro SD do maksymalnego rozmiaru 128 GB w celu długotrwałego nagrywania (karta SD nie jest dołączona). Kamerę można podłączyć przez WiFi przez telefon lub tablet z systemem operacyjnym Android lub iOS. Jest to doskonałe narzędzie do monitoringu wewnętrznego.

Adapter działa jako pełnoprawna ładowarka USB (5V / 1A) do ładowania telefonu lub tabletu

kamera ładowarki

Kamera transmituje „LIVE STREAM VIDEO” - wideo na żywo, które można oglądać przez Wi-Fi . Monitorowanie sieci LAN P2P jest możliwe do 50 metrów. Po podłączeniu przez router Wi-Fi możesz oglądać obraz z kamery w dowolnym miejscu na świecie. Po wykryciu ruchu kamera wysyła powiadomienie e-mail.

Funkcja wykrywania ruchu - nagrywanie rozpocznie się dopiero po wykryciu ruchu w pomieszczeniu

ładowarka do kamery szpiegowskiej

Niepozorna kamera FULL HD ukryta w adapterze z noktowizorem znajdzie zastosowanie w domu, biurze, klasie, sklepie, magazynie ...

ukryta kamera w ładowarce


Funkcje:

plus Kamera ukryta w adapterze USB
plus Noktowizor do 6 metrów
plus Kąt widzenia: 90 °
plus Detekcja ruchu
plus Połączenie Wi-Fi - monitoring online - transmisja na żywo
plus Rozdzielczość wideo: 1920x1080 Full HD przy 25 fps z dźwiękiem


Specyfikacja:

Czujnik: CMOS 2MP
Kąt widzenia: 90 °
Rozdzielczość wideo: 1920x1080p
Klatki na sekundę: 25 fps
WiFi: tak
Format skompresowany: H.264
Detekcja ruchu: tak
Typ karty pamięci: karta micro SD do 128 GB, klasa 10
Aplikacja mobilna: tak, na Androida i iOS
Pobór prądu: 300 mA / 3,7 V.
Noktowizor: tak, IR LED do 6 metrów
Systemy operacyjne dla smartfonów: Android i iOS
Oprogramowanie do odtwarzania: VLC / SMplayer
Zużycie pamięci podczas nagrywania wideo: 20 MB / 1 min.
Zastosowanie: wnętrze
Wejście USB: 5 V / 1 A.
Zasilanie: do sieci 230V

Zawartość Paczki:

1x Adapter (ładowarka) z aparatem
1x czytnik kart microSD USB
4x Złącze do podłączenia do sieci w innych krajach
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen