Kamera z czujnikiem dymu Wifi + FULL HD z IR diodą LED

Kod: 10-185
745,00 zł Cena netto: 620,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Kamera z czujnikiem dymu Wifi + FULL HD z podczerwienią prawie LED to kamera szpiegowska do zdalnego podglądu (Android / iOS) zapewni bezpieczeństwo.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Czujka dymu kamera Wifi + FULL HD z IR LED jest blisko spy ukryte kamery do zdalnego widzenia (Android / iOS) gwarantuje bezpieczeństwo i kontrolę nad monitorowanym obszarze albo w domu lub w pomieszczeniach roboczych. Ukryta kamera szpiegowska - miej przegląd tego, co dzieje się w przestrzeni, którą chcesz monitorować. W dzisiejszych czasach ważne jest, aby chronić naszą prywatność i to, co kochamy. Konwencjonalne kamery są nadal często używane, ale czasami nie chcemy, aby kamera była widoczna lub zbyt zauważalna. Ta ukryta kamera znajduje się w imitacji czujnika dymu , co zapewnia, że nikt go nie zauważy, a Ty nagrasz wszystko, czego potrzebujesz. Ukryta kamera szpiegowska, którą można kupić online za dobrą cenę bezpośrednio w naszym sklepie.

Ukryta kamera do twojego mieszkania ma również tę zaletę, że ogląda i monitoruje, na przykład twoje zwierzęta domowe lub dzieci podczas pracy - nie działa tak rozpraszająco jak konwencjonalne kamery, a dzięki swojej konstrukcji idealnie pasuje do pokoju. Dzięki kątowi rejestracji 90 stopni i montażowi na ścianie kamera rejestruje znacznie więcej zdjęć niż na przykład na stole. Nagrywa również wideo z dźwiękiem i obsługuje karty micro SD o pojemności do 32 GB.

Detektor dymu z ukrytą kamerą - monitorowanie zwierząt, domu, konferencji lub dzieci za pośrednictwem Wi-Fi.

Detektor dymu z ukrytą kamerą

Największą zaletą jest to, że ta kamera wideo ma WiFi . Możesz się z nim połączyć za pośrednictwem aplikacji dostępnej zarówno na Androi, jak i iOS, i możesz łatwo obserwować, co się dzieje, gdziekolwiek masz dostęp do Internetu . Możesz także zmienić ustawienia aparatu lub zapisać zdjęcia lub filmy bezpośrednio na telefonie komórkowym. Kamera szpiegowska nagrywa filmy w jakości Full HD - możesz także zmienić rozdzielczość kamery w ustawieniach za pomocą telefonu komórkowego, co może zapisać dane podczas oglądania transmisji na żywo. Widzenie w nocy na podczerwień poprawia widoczność w złych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu można dokładnie zobaczyć, co się dzieje nawet bez światła dziennego. Kamera w czujce dymu rejestruje materiał na karcie micro SD o pojemności do 32 GB. Aparat może działać przez 1,5 godziny po pełnym naładowaniu - ma jednak tę wielką zaletę, że można go również zasilać bezpośrednio ze źródła zasilania, dlatego jest on ograniczony jedynie rozmiarem karty pamięci.

Dyskretna kamera ukryta w imitacji czujnika dymu.

ukryta kamera w czujniku dymu

Specyfikacja techniczna:

Rozdzielczość - 1920 * 1080 P / 1280 * 720 P / 640 * 480 P - 25 klatek na sekundę
Format wideo - AVI
Kompresja - H.264
Kąt strzału - 90 stopni
Detekcja ruchu - do 6 metrów
Min. oświetlenie: 0,05lux
Maksymalny czas nagrywania - do 2 godzin
Typ pamięci - karta Micro SD (brak w zestawie)
Maksymalna pojemność micro SD: 32 GB
Pojemność baterii: 2000 mah
Pobór mocy: 260mah / 3,7 V.

Zawartość Paczki:

1x Kamera w czujniku dymu
1x kabel
1x adapter
1x Szyna montażowa
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%
100%
asdcaqaw

Jest kamera

Prosta instalacja
Nocna wizja
Świetne zdjęcie
Śledzenie przez aplikację
Nie ma

Świetne rozwiązanie dla firmy lub domu. Jest niepozorny, a dzięki temu, że jest umieszczony wysoko, łapie bardzo dużo. Nikt nie rozpozna, że to kamera

Tłumaczone z: sk