Mini Security WiFi Spy Full HD Camera z poziomym obrotowym obiektywem 180 °

Kod: 10-167
595,00 zł Cena netto: 495,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Kamera Mini Security WiFi Spy Full HD z 180 ° poziomą soczewką obrotową znajduje się w małej czarnej skrzynce, która dba o Twój dom podczas Twojej nieobecności.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kamera Mini Security WiFi Spy Full HD z 180 ° poziomą soczewką obrotową znajduje się w małej czarnej skrzynce, która dba o Twój dom podczas Twojej nieobecności. Dzięki niewielkim rozmiarom i czarnej konstrukcji jest łatwy do przenoszenia niemal wszędzie , można go schować na półce, między książkami lub w doniczce. Obrazy przechwycone przez ukrytą kamerę są w rozdzielczości Full HD 1920x1080 z dźwiękiem , tak wysokim, że wystarczają do szczegółowych nagrań.

Kamera wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko wymiarami, ale także wspaniałą cechą obiektywu obrotowego o kącie 180 °, co daje pełny obraz monitorowanego obszaru.

Mini Security WiFi HD Camera

Kamera bezpieczeństwa obsługuje łączność Wi-Fi i jest bezprzewodowa , co umożliwia łatwą instalację na ścianie lub suficie, a wszystkie funkcje kamery można kontrolować za pomocą bezpłatnej aplikacji „Pro iCam” na smartfony (iOS, Android), gdzie można zmienić kąt fotografowania, przesuwając palec na smartfonie lub powiększeniu, aby zmienić ustawienia. Kamera bezpieczeństwa może być podłączona do routera domowego za pośrednictwem sieci WIFI lub P2P, co pozwala oglądać obraz w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego.

aparat z 180 soczewkami obrotowymiAplikacja kamery Pro iCam

Inteligentna kamera w czarnej skrzynce ma również funkcję wykrywania ruchu, która umożliwia rozpoczęcie nagrywania podczas przechwytywania ruchu w przestrzeni. Świetna funkcja, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego materiału filmowego, ponieważ materiał filmowy zostanie uruchomiony tylko podczas aktywności, a Ty również zostaniesz powiadomiony bezpośrednio na swój telefon komórkowy. Przechwycone rekordy przekazują kompresję H.264, aby zmniejszyć rozmiar pliku, a następnie są zapisywane na karcie micro SD obsługiwanej do 128 GB . Czarna skrzynka zabezpieczająca jest wyposażona we wbudowany akumulator 950 mAh , który zapewnia ciągłe nagrywanie przez około 4 godziny po pełnym naładowaniu, a skrzynkę można również podłączyć do konwencjonalnej sieci, dzięki czemu ukryta kamera może działać w sposób ciągły. Czarna skrzynka z aparatem ma kilka zastosowań - będzie stanowiła świetną pomoc w zabezpieczeniu / monitorowaniu domu, pomieszczeń biznesowych lub jako nadzór nad dziećmi lub dziadkami.

Funkcje:

PLUS Mini inteligentna kamera WiFi
PLUS 90 ° kąt widzenia + 180 ° pozioma soczewka obrotowa
PLUS Czujnik ruchu z powiadomieniem
PLUS Używanie karty microSD do 128 GB
PLUS Kontroluj za pomocą aplikacji na telefon komórkowy

Dane techniczne:

Czujnik obrazu: 1,0 Mpx CMOS
Rozdzielczość wideo: 1920 x 1080 p Full HD 25 fps
Skompresowany format: H.264
Kąt widzenia: 90 °
Pozioma soczewka obrotowa: 180 °
Akumulator: akumulator 950 mAh
Czas pracy: 3-4 godziny
Czas ładowania: 6-8 godzin
Wykrywanie ruchu i powiadomienia o alertach
Maksymalna pojemność karty pamięci: 128 GB
Zasilanie: zasilacz 2A / 5V ze złączem USB
System operacyjny: iOS 7 i nowszy, Android 4,1 i wyższy
WiFi: Wi-Fi 802.11 b / g / n, P2P
Wymiary: (L) 81 x (W) 40 mm x (D) 29 mm
Waga: 93 g

Zawartość Paczki:

• 1x kamera Mini WiFi
• 1x kabel USB
• 1x Podręcznik użytkownika
• 1x zasilacz sieciowy

ważna uwaga

Dlaczego warto kupić technologię szpiegowską za pośrednictwem naszego sklepu internetowego?

Testujemy każdy nowy produkt w ciągu kilku tygodni i po końcowej kontroli jest on uwzględniany w sprzedaży
Nasza oferta nie jest największa na rynku, ale oferujemy tylko przetestowane przez nas produkty - wysokiej jakości i niezawodne produkty szpiegowskie . Nie jesteśmy najtańsi, ale nasi klienci są zadowolonymi klientami.
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów szpiegowskich (kamer szpiegowskich, technologii szpiegowskiej) ponad 5 lat doświadczenia.
Porady ekspertów przy instalacji i regulacji produktów (przez telefon lub e-mail)
Oferujemy 24 miesiące gwarancji na wszystkie produkty i bezpłatny zwrot w ciągu 14 dni od dostawy
Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaży, oferujemy wykwalifikowaną obsługę klienta
W przypadku reklamacji staramy się skrócić czas przetwarzania do minimum (zwykle 7-14 dni). Jeśli towary nie są funkcjonalne, rozwiązaniem jest wymiana na nowy element

UWAGA: Produkty komplementarne (o znacznie niższych kosztach), które można znaleźć, mogą mieć ten sam projekt, ale używają komponentów o niskiej jakości, takich jak wzmacniacze, baterie itp., Co skutkuje niską ceną (tańszą) wersją produktu, więc mają znaczący wpływ na całkowitą jakość i żywotność. Na tej podstawie zalecamy naszym klientom rozważenie opłacalności inwestycji i zakupu zgodnie z tym faktem.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen