Bezprzewodowa niewidzialna słuchawka Agent 008 + zegarek Bluetooth

Kod: 09-008
1 000,00 zł Cena netto: 833,35 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Bezprzewodowa słuchawka agenta 008 niewidzialna Zegarek Bluetooth + - najnowsza wersja z wyższym szpiega słuchawki jakości transmisji sygnału (zmniejszenie hałasu i lepszej słyszalności) i sygnału Bluettoth zasięg do 35 cm. Obecnie najlepsza jakość modelu

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Bezprzewodowa słuchawka agenta 008 niewidzialna Zegarek Bluetooth + - najnowsza wersja z wyższym szpiega słuchawki jakości transmisji sygnału (zmniejszenie hałasu i lepszej słyszalności) i sygnału Bluettoth zasięg do 35 cm. Obecnie najlepsza jakość modelu szpiegiem słuchawki na rynku.

Każdy zna sytuację w swoim życiu, kiedy będzie można docenić kogoś, aby udzielić porady lub pomocy w trudnej sytuacji, i że nikt nie będzie o tym wiedzieć. Jest ona odpowiednia dla studentów w trakcie badań, dla handlowców w trakcie negocjacji handlowych oraz w innych sytuacjach.

Nowy agent 008 Spy słuchawka Bluetooth Watch jest z rewolucyjnym urządzeniem, które pozwala na połączenie się z kimś na odległość za pomocą telefonu komórkowego lub radia, i nikt nie będzie o tym wiedzieć. Zasada jest bardzo prosta, wystarczy włożyć do ucha słuchawkę bezprzewodową szpieg, który przez swoje niewielkie wymiary nie są widoczne, i używać specjalnie zmodyfikowanej zegarek Bluetooth i przez zegarek jest sygnał wysłany z telefonu na słuchawkę szpiegowskiej. Konieczne jest, aby ustawić głośność telefonu do maksimum. Mikrofon znajduje się w zegarku.

Zalecamy klientom, aby nie kupić tanie imitację Micro Wireless niewidzialnego słuchawce przez niezweryfikowanych sprzedawców.

Gwarantujemy - 24 miesięcy gwarancji. Profesjonalne doradztwo i serwis.

Zegarek szpiegowski bluetooth

Najnowszy model mikro szpiega słuchawki agenta 008 w połączeniu z zegarkiem Bluetooth.

Słuchawki Szpieg kształtowane są dokładnie pasuje do błony bębenkowej - więc nie są one widoczne. Jest on wykonany z nietoksycznego tworzywa. Bezprzewodowe słuchawki z Spy bluetooth zegarek na sprzedaż w dobrej cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć to, czego szukasz.

mikro earpice z zegarka


Cechy szpiegowskiej słuchawce
• Profesjonalne wzornictwo, doskonała jakość dźwięku
• Ergonomiczna konstrukcja, wygodne obsługi
• Bateria: 1,55 V (337 SR 416SW), b attery życia do 5 godzin
• Wymiary: 3x5x7mm
• Częstotliwość pracy: wszystkie częstotliwości


Akcesoria z bezprzewodowej słuchawki szpieg
- Słuchawka Spy agenta 008
- Zegarek Bluetooth
- Adapter Bluetooth do ładowania zegarka

 

niewidzialne słuchawki

!!! Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie tych produktów do celów niezgodnych z prawem. Przed przystąpieniem do pracy, ważne jest, aby zapoznać się z warunkami (w prawo, tech. Recept, promulgations, itp ..) do pracy z produktami w kraju !!!

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen