Nowa słuchawka szpiegowska Agent 008 + naszyjnik Bluetooth 4W

Kod: 09-007
675,00 zł Cena netto: 562,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Nowa słuchawka agenta 008 Spy + Bluetooth Naszyjnik 4W do sprzedaży w atrakcyjnej cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Gwarancja słuchawki szpiegowskiej - 24 miesięcy.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Nowa słuchawka agenta 008 Spy + Bluetooth Ostateczny modelu Black Edition VERIZON - nową wersję szpiegowskiej słuchawce wzrostem jakości transmisji sygnału (zmniejszony hałas i lepszej słyszalności) i sygnału Bluetooth osiągnąć 35 cm.

Obecnie jest to gadżet najwyższej jakości model szpiegowski słuchawki na rynku - ULTIMATE BLACK EDITION Verizon do 4 watów wzmacniacza

 

Każdy zna sytuację w swoim życiu, kiedy będziesz wiedział, że ktoś może doradzić, czy pomóc w trudnej sytuacji i nikt nie wiedząc o tym. Wykonana jest dla studentów w trakcie testów, egzaminów, kupcy podczas spotkań biznesowych i dla innych sytuacjach.

Szpieg słuchawka Bluetooth jest naszyjnik rewolucyjne urządzenie, które pozwala na podłączenie się ktoś zdalnie za pomocą telefonu komórkowego lub walkie-talkie, ale nikt się nie wiedząc o tym. Zasada jest bardzo prosta, wystarczy włożyć słuchawkę bezprzewodową szpiegowska do ucha, które z jego małych rozmiarów jest prawie niewidoczny i powiesić naszyjnik Bluetooth, przez który sygnał jest transmitowany z telefonu komórkowego do szpiegowania słuchawki. Konieczne jest, aby ustawić głośność w Telefon do maksimum.

Zdecydowanie zalecamy,

Zalecamy klientom, aby nie kupić tanie imitacje złej jakości szpiegowskiej słuchawce przez niezweryfikowanych sprzedawców.

Gwarancja słuchawki szpiegowskiej - 24 miesięcy. Fachowe doradztwo i serwis.

szpieg aparat słuchowy ULTIMATE BLACK
Nowy model szpiegiem słuchawki ULTIMATE BLACK opracowany w najlepszych laboratoriach w USA

Słuchawki Szpieg są ukształtowane, aby pasowały do ​​błony bębenkowej - być niepozorne. Jest on wykonany z nietoksycznego tworzywa. Bezprzewodowe słuchawki z bluetooth Spy naszyjnik na sprzedaż w super cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć to, czego szukasz.

 

Słuchawka Spy agenta 008

Cechy szpiegowskiej słuchawki

• Profesjonalne wzornictwo, doskonała jakość dźwięku
• Ergonomiczna konstrukcja, wygodne obsługi
• Bateria: 1,55V (SR 416SW 337) Żywotność baterii do 4 godzin
• Wymiary: 3x5x7mm
• Częstotliwość pracy: wszystkie częstotliwości

Pakiet zawiera:

- Spy Professional słuchawka agenta 008
- Naszyjnik z modelu słuchawek Bluetooth ULTIMATE BLACK VERIZON 4W

- Bateria: 1,55 V
- Kabel USB
- Adapter do ładowania naszyjnik bluetooth
- Instrukcja

szpieg aparat słuchowy

 

Dlaczego warto kupować technologię szpiegowską przez nasz sklep?

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem technologii szpiegowskiej z wieloletnim doświadczeniem. Nasze wymagania dotyczące przetwarzania i doskonalenie produktów, możemy skonsultować się bezpośrednio z producentem. Każdy z produktów zawartych w sprzedaży przechodzą kontrolę jakości wpis, a dopiero później jest w rankingu na nasza oferta produktów szpiegowskich.

Nasze badania pokazują, że nasza technika jest sprzedawany bardziej wydajne i ma dłuższą żywotność w porównaniu do konkurencyjnych produktów. W przypadku niespodziewanych problemów technicznych, nie starają się rozwiązać tej sytuacji, w ​​zadowolenie klienta.

Dyskusja o produkcie (1)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Moh

Czy ten przedmiot służy tylko do blokowania rozmowy sparowanej z rozmówcą.

Mohd Hazhar Yaacob odpowiedzieć

Chcę się upewnić, że to urządzenie może słuchać rozmów użytkowników pobliskiej sieci komórkowej z tego urządzenia. Oprócz telefonu komórkowego na telefon komórkowy, walkie talkie na walkie talkie, a także telefon komórkowy na linię telefonii domowej. Czy to narzędzie mam na myśli. Jeśli to tak działa, chciałbym to mieć od razu. Proszę zanotować
Dziękuję Ci.

Tłumaczone z: ms
0
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen