Nowa słuchawka szpiegowska Agent 008 + naszyjnik Bluetooth 4W

Kod: 09-007
675,00 zł Cena netto: 562,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Nowa słuchawka agenta 008 Spy + Bluetooth Naszyjnik 4W do sprzedaży w atrakcyjnej cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Gwarancja słuchawki szpiegowskiej - 24 miesięcy.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Nowa słuchawka agenta 008 Spy + Bluetooth Ostateczny modelu Black Edition VERIZON - nową wersję szpiegowskiej słuchawce wzrostem jakości transmisji sygnału (zmniejszony hałas i lepszej słyszalności) i sygnału Bluetooth osiągnąć 35 cm.

Obecnie jest to gadżet najwyższej jakości model szpiegowski słuchawki na rynku - ULTIMATE BLACK EDITION Verizon do 4 watów wzmacniacza

 

Każdy zna sytuację w swoim życiu, kiedy będziesz wiedział, że ktoś może doradzić, czy pomóc w trudnej sytuacji i nikt nie wiedząc o tym. Wykonana jest dla studentów w trakcie testów, egzaminów, kupcy podczas spotkań biznesowych i dla innych sytuacjach.

Szpieg słuchawka Bluetooth jest naszyjnik rewolucyjne urządzenie, które pozwala na podłączenie się ktoś zdalnie za pomocą telefonu komórkowego lub walkie-talkie, ale nikt się nie wiedząc o tym. Zasada jest bardzo prosta, wystarczy włożyć słuchawkę bezprzewodową szpiegowska do ucha, które z jego małych rozmiarów jest prawie niewidoczny i powiesić naszyjnik Bluetooth, przez który sygnał jest transmitowany z telefonu komórkowego do szpiegowania słuchawki. Konieczne jest, aby ustawić głośność w Telefon do maksimum.

Zdecydowanie zalecamy,

Zalecamy klientom, aby nie kupić tanie imitacje złej jakości szpiegowskiej słuchawce przez niezweryfikowanych sprzedawców.

Gwarancja słuchawki szpiegowskiej - 24 miesięcy. Fachowe doradztwo i serwis.

szpieg aparat słuchowy ULTIMATE BLACK
Nowy model szpiegiem słuchawki ULTIMATE BLACK opracowany w najlepszych laboratoriach w USA

Słuchawki Szpieg są ukształtowane, aby pasowały do ​​błony bębenkowej - być niepozorne. Jest on wykonany z nietoksycznego tworzywa. Bezprzewodowe słuchawki z bluetooth Spy naszyjnik na sprzedaż w super cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć to, czego szukasz.

 

Słuchawka Spy agenta 008

Cechy szpiegowskiej słuchawki

• Profesjonalne wzornictwo, doskonała jakość dźwięku
• Ergonomiczna konstrukcja, wygodne obsługi
• Bateria: 1,55V (SR 416SW 337) Żywotność baterii do 4 godzin
• Wymiary: 3x5x7mm
• Częstotliwość pracy: wszystkie częstotliwości

Pakiet zawiera:

- Spy Professional słuchawka agenta 008
- Naszyjnik z modelu słuchawek Bluetooth ULTIMATE BLACK VERIZON 4W

- Bateria: 1,55 V
- Kabel USB
- Adapter do ładowania naszyjnik bluetooth
- Instrukcja

szpieg aparat słuchowy

 

Dlaczego warto kupować technologię szpiegowską przez nasz sklep?

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem technologii szpiegowskiej z wieloletnim doświadczeniem. Nasze wymagania dotyczące przetwarzania i doskonalenie produktów, możemy skonsultować się bezpośrednio z producentem. Każdy z produktów zawartych w sprzedaży przechodzą kontrolę jakości wpis, a dopiero później jest w rankingu na nasza oferta produktów szpiegowskich.

Nasze badania pokazują, że nasza technika jest sprzedawany bardziej wydajne i ma dłuższą żywotność w porównaniu do konkurencyjnych produktów. W przypadku niespodziewanych problemów technicznych, nie starają się rozwiązać tej sytuacji, w ​​zadowolenie klienta.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen