Profesjonalny przenośny bezprzewodowy wykrywacz szpiegowski

Kod: 09-034
645,00 zł Cena netto: 537,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Profesjonalny przenośny bezprzewodowy czujnik szpiegiem (wideo i audio) doskonałe narzędzie bezpieczeństwa do ochrony prywatności i bezpieczeństwa

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Profesjonalny przenośny bezprzewodowy czujnik szpiegiem (wideo i audio) doskonałe narzędzie bezpieczeństwa do ochrony prywatności i bezpieczeństwa. Upewnij się, że nikt nie patrzy, nikt nie próbuje dostać się do tajnych informacji, które mogą Ci zaszkodzić. Najnowszy wykrywacz szpieg wykrywa żadnego źródła błędów, ukrytych kamer i innych urządzeń szpiegowskich.

Detektor szpieg anty

Technologii, co jest wykorzystywane w bezprzewodowym czujnikiem szpiegowskiej pozwala wykryć pułapkę. Controlling jest bardzo proste, wystarczy włączyć przycisk i detektor rozpocznie swoją pracę. Po chwili będzie on ujawnić wszystkie urządzenia działające w oparciu o fale radiowe. Dla większej dokładności poszukiwania detektora jest opisywany z dostrajania i wyświetlanie dziesięciu wskaźników LED, które pokazują, jak daleko jesteś od źródła.

Detektor bezdrotovy Plošticová

Specyfikacja produktu:

Częstotliwość: 1 MHZ-8000 MHZ, podstawowy zakres detekcji 20 MHz, 6000 MHz
Obszar odpowiedzialności: 10-20 m
Tryb wskazując: 10 stopni LED wykres słupkowy (wraz ze wzrostem dźwięku alarmu)
Zasilanie: bateria 9V (w zestawie)
Czas pracy: 120 minut
Główne wymiary produktu: 120x62x23mm (LxWxH)

Zawartość opakowania:

  • Anti-Spy Detector
  • Bateria
  • Antena
  • Podręcznik

Dlaczego warto kupić u nas technologię szpiegowską?

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem technologii szpiegowskiej z lat doświadczeń. Nasze wymagania dotyczące przetwarzania i udoskonalania oferowanych produktów konsultować się bezpośrednio z producentem. Każdy produkt, który możemy umieścić w sprzedaży musi przejść kontrolę jakości wejście i tylko wtedy jest w naszych produktów Oferta szpiegowskich.

Nasze testy wykazały, że sprzedajemy technikę, która jest bardziej wydajna i ma dłuższą żywotność w porównaniu do konkurencyjnych produktów. W przypadku niespodziewanych problemów technicznych staramy się rozwiązać tej sytuacji, jak to możliwe do zadowolenia klienta.

!!! Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie tych produktów do celów niezgodnych z prawem. Przed użyciem należy zapoznać się z warunkami (w prawo, tech. Przepisy, uwagi, itp ..) do pracy z produktami w kraju !!!

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen