Słuchawka szpiegowska z pętlą indukcyjną zasilana baterią 9V

Kod: 09-006
375,00 zł Cena netto: 312,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Szpieg w słuchawce - Pętla indukcyjna z baterii 9V można kupić on-line w naszym e-sklepie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć to, czego szukasz.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Szpieg w słuchawce - Pętla indukcyjna z baterii 9V - każdy wie sytuacji w swoim życiu, kiedy będziesz wiedział, że ktoś może doradzić, czy pomóc w trudnej sytuacji i nikt nie wiedząc o tym. Wykonana jest dla studentów, podczas testów, egzaminów, handlowców podczas spotkań biznesowych i innych sytuacji

Niewidzialny szpiegiem słuchawka agenta 008 jest rewolucyjnym urządzeniem, które pozwala na podłączenie się ktoś zdalnie za pomocą telefonu komórkowego lub walkie-talkie, ale nikt się nie wiedząc o tym. Zasada jest bardzo prosta, wystarczy włożyć słuchawkę bezprzewodową szpiegowska do ucha, które z jego małych rozmiarów jest prawie niewidoczny, powiesić na szyi pętlę indukcyjną, przez który sygnał jest przesyłany bezprzewodowo do indukcyjną w słuchawce, gdzie sygnał jest przetwarzany do głosu , Pętla indukcyjna musi być podłączony za pomocą kabla do telefonu komórkowego throuhg wejścia słuchawkowego. Konieczne jest, aby ustawić głośność w telefonie na maksimum. Jednocześnie trzeba użyć 2x baterii 9V do efektywnej transmisji sygnału na słuchawkę szpiegowskiej.

Zalecamy klientom, aby nie kupić tanie imitacje złej jakości szpiegowskiej słuchawce przez niezweryfikowanych sprzedawców.

 

Gwarancja słuchawki szpiegowskiej - 24 miesięcy. Fachowe doradztwo i serwis.

Słuchawki Szpieg są ukształtowane, aby pasowały do ​​błony bębenkowej - być niepozorne. Jest on wykonany z nietoksycznego tworzywa. Niewidzialny szpiegiem słuchawka agenta 008 na sprzedaż w atrakcyjnej cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć to, czego szukasz.

niewidzialnym szpiegiem słuchawka

Cechy szpiegowskiej słuchawce
• Profesjonalne wzornictwo, doskonała jakość dźwięku
• Ergonomiczna konstrukcja, wygodne obsługi
• Bateria: 1,55V (SR 416SW 337) Żywotność baterii do 5 godzin
• Wymiary: 3x5x7mm
• Częstotliwość pracy: wszystkie częstotliwości


Akcesoria Słuchawka Spy
- Szpieg w słuchawce
- Bateria: 1,55 V
- Mikrofon zewnętrzny
- Pętla indukcyjna na szyję
- Jack Złącze do telefonu komórkowego
- Instrukcja w języku PL
- 2 szt baterii 9V potrzebne (brak w zestawie)

 

Słuchawka Spy

 

Dlaczego warto kupować technologię szpiegowską przez nasz sklep?

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem technologii szpiegowskiej z wieloletnim doświadczeniem. Nasze wymagania dotyczące przetwarzania i doskonalenie produktów, możemy skonsultować się bezpośrednio z producentem. Każdy z produktów zawartych w sprzedaży przechodzą kontrolę jakości wpis, a dopiero później jest w rankingu na nasza oferta produktów szpiegowskich.

Nasze badania pokazują, że nasza technika jest sprzedawany bardziej wydajne i ma dłuższą żywotność w porównaniu do konkurencyjnych produktów. W przypadku niespodziewanych problemów technicznych, nie starają się rozwiązać tej sytuacji, w ​​zadowolenie klienta.

 

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

30%
30%
Denis

Doświadczenie

Miedziany kabel, który jest na szyi, musi być zbyt blisko ucha (lub słuchawki w nim), aby słyszeć dźwięk, nie jest wart swojej ceny
Tłumaczone z: sk