Wykrywacz podsłuchów GSM RF

Kod: 09-003
240,00 zł Cena netto: 200,00 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

GSM detektor Bug na sprzedaż można kupić online w naszym e-sklepie dla akceptowalnej cenie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć to, czego szukasz.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wykrywacz Bug GMS RF jest urządzeniem, który służy jako detektor GSM, czy błędy lub jakiegokolwiek sygnału sieci bezprzewodowej w domu, biurze lub w innych miejscach.

To specjalnie zaprojektowane urządzenie zakłada również, czy Twój telefon komórkowy nie jest na podsłuchu. Jeśli urządzenie odbiera sygnał transmisji, rozpocznie się tyłem lub wibrować i zielone diody LED włączy się świecić według intensywności sygnału.

Wykrywacz działa na GSM częstotliwości GSM w tym wszystkich kamer bezprzewodowych. Możesz łatwo znaleźć, jeśli ktoś w twojej okolicy jest rozmawia przez telefon lub jeśli telefon jest w someone's manipulacji. Miga, whistleing lub wibrację musi być ciągły co najmniej około 1 minuty lub więcej, i to jest więcejmniej pewność, że przez telefon są wysyłane dane lub sygnał audio. Urządzenie może wykrywać problemy kamer withut bezprzewodowych, błędy słuchania lub innych urządzeń bezprzewodowych. Detektor GSM na sprzedaż można kupić online w naszym e-sklepie dla akceptowalnej cenie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć to, czego szukasz.

gsm detektor

Urządzenie obsługuje również połączenia z słuchawkami w przypadku, gdy trzeba wykonać cichą wykrywania, co oznacza, że ​​bez żadnego dźwięku. Zasięg sygnału GSM jest do 10 m (w zależności od siły sygnału GSM) wykryte.

Zakres częstotliwości: 860-965MHZ (GSM); 1805-1880MHZ (DCS); 1930-1990MHZ (PCS)

!!! Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie tych produktów do celów niezgodnych z prawem. Przed użyciem należy zapoznać się z warunkami (w prawo, tech. Przepisy, uwagi, itp ..) do pracy z produktami w kraju !!!

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen