Wykrywacz podsłuchów GSM w długopisie

Kod: 09-002
220,00 zł Cena netto: 183,35 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

GSM Pen wykrywacz błędów na sprzedaż w dobrej cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć to, czego szukasz.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

To jest długopis, który służy jako detektor GSM, czy błędy lub jakiegokolwiek sygnału bezprzewodowego w domu, biurze lub w innych miejscach. To specjalnie zaprojektowane pióro stwierdza również, czy twój telefon nie jest na podsłuchu. Jeśli pióro chwyta nadawanego sygnału, żółta dioda zacznie migać (połysk).

Urządzenie to działa na wszystkie częstotliwości GSM w tym kamer bezprzewodowych. Możesz łatwo znaleźć, jeśli ktoś w twojej okolicy jest rozmawia przez telefon lub jeśli telefon jest w someone's manipulacji. Miga musi być ciągły co najmniej około 1 minuty lub więcej, i to jest więcejmniej pewność, że przez telefon są wysyłane dane lub sygnał audio.

gsm detektor ploštíc pero

GSM czujnik Pen, bezprzewodowe urządzenie wykrywa częstotliwości 900/1200/1300 oraz 2400/2600 / 3000MHz. Wykrywa sygnały bezprzewodowe w odległości do 10 metrów. Twoja prywatność jest już zabezpieczone, nic nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Pióro posiada również światło UV do sprawdzania banknotów. Bardziej zbliżasz się do sygnału VF, kolorowe światła będzie silniejsza. GSM Pen wykrywacz błędów na sprzedaż, można kupić online w naszym sklepie w akceptowalnej cenie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć to, czego szukasz.


Specyfikacja GSM Pen detektor błędów:

1.Battery: 4.5V, używając LR-44 x 3 szt (w zestawie)
Wyjście 2.Detective: LED miga (kolor lampy LED)
3.Detective Indukcja Titul: 100MHz ~ 3GHz (częstotliwość pod 900MHz jest przechwycony przez urządzenie, ale nadajnik musi być co najmniej 200 promienna wydajność mA)
4.Working zużycie: 30uA
5.Flashing LED prądu: 1mA
Instrukcje 6.Operating
Wymiary: 146x 10 7.Detector mm Φ. Kompaktowy rozmiar
8.Package kompaktowe wymiary: 178x38x18mm rozmiar

!!! Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie tych produktów do celów niezgodnych z prawem. Przed użyciem należy zapoznać się z warunkami (w prawo, tech. Przepisy, uwagi, itp ..) do pracy z produktami w kraju !!!

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen