Hippsy - Capuccino

Kod: 08-028
U$13.20 Cena netto: U$11.00
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Hippsy Talia Cieplej Capuccino - Chroń swoją talię w stylowych kolorach tęczy. Możesz kupić hippsy internet w naszym e-sklepie w okazyjnej cenie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Hippsy Talia Cieplej Capuccino - Chroń swoją talię w stylowych kolorach tęczy. Możesz kupić hippsy internet w naszym e-sklepie w okazyjnej cenie.

Czy obawiasz się o stygnie od pasa? Czy masz problem z nerkami? Należy zwracać uwagę na swoje zdrowie i być stylowe. Nowy trend mody w Europie - Hippsy manii.

Coraz więcej kobiet staje się ofiarą przeziębienia i zapalenia z powodu nowoczesnej mody. Jest to krytyczny punkt, w którym kończy koszula i nogi zaczynają. Talia Hippsy ma podstawową rolę chronić ten wąski pasek z zimna.

Hippsy talii cieplej jest niczym więcej niż grzejnika lub schab i hip pas ochronny dla kobiet i dziewcząt. Jest to bardzo wygodne i nie powinniśmy martwić się o pocenie. Wykonane z elastycznego materiału naturalnego (95% bawełna, 5% lycra). Może być nawinięty na skórze bez guzików lub suwakiem. Różne kolory z pewnością rozjaśni szafie.

Hippsy - można kupić online w naszym sklepie za dobrą cenę.

Rozmiar Hippsy talia cieplejsze

hippsy rozmiar

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%