Czarna maska na twarz - 100% bawełna z wzorem SERCE

Kod: 75-048
40.50 zł 18.00 zł Cena netto: 15.00 zł
Sprzedaż kończy 6. 3. 2021, 23:59 lub do wyczerpania zapasów.
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Czarna maska na twarz - 100% bawełna z wzorem SERCE. Najlepsze ochronne maski na twarz z różnymi wzorami do sprzedaży online.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Czarna maska na twarz - 100% bawełna z wzorem SERCE. Najlepsze ochronne maski na twarz z różnymi wzorami do sprzedaży online. Maska oferuje wszechstronne zastosowanie dla każdego, kto potrzebuje zwiększonej ochrony osobistej lub dla członków rodziny i przyjaciół. Chroni przed kurzem, dzięki czemu nadaje się do zajęć na świeżym powietrzu, wyłapuje drobne cząsteczki w powietrzu i dlatego jest odpowiednią profilaktyką w okresach grypy (jako maska ochronna). To, jak go wykorzystasz, zależy od Ciebie. W naszym e-sklepie znajdziesz kolorowe maski, które są nie tylko skuteczne i ochronne, ale także fajnie i stylowo wyglądają. Kolorowa maska ze wzorem wykonana jest w 100% z bawełny, dzięki czemu lepiej wychwytuje brud i zanieczyszczenia niż inne materiały używane do produkcji masek na twarz. Maski tekstylne w sprzedaży online w magazynie - najlepsze środki ochrony dróg oddechowych możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

Opaski na uszy są miękkie i elastyczne - maska jest odpowiednia do każdego rodzaju twarzy, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet

Czarna maska na twarz

W naszym sklepie internetowym znajdziesz na sprzedaż czarne maski z różnymi nadrukami

czarna maska z wzorem

Ważne jest, abyśmy się chronili i dbali o bezpieczeństwo naszego otoczenia. Maska na twarz jest najbardziej rozpowszechnionym i skutecznym środkiem stosowanym nie tylko w okresach wirusowych czy bakteryjnych (np. COVID 19 - Corona) , ale także podczas pracy w zapylonym środowisku czy uprawiania sportów na świeżym powietrzu - gdzie pełni funkcję ochronnej maski przeciwpyłowej (kolarstwo, jazda na deskorolce, narty). Ponieważ jest wykonany z bawełny, dzięki niej można stosunkowo łatwo oddychać i zapewnia pewien komfort.

Bawełniana maska na twarz ze wzorem ochroni Cię przed:

czarna maska ochronna na twarz

Specyfikacje:

Rozmiar: 20x12,5 cm
Materiał: 100% bawełna

Zawartość Paczki:

1x Maska ochronna - wzór Serce

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%