Elastyczna maska na twarz Biała - NANO (97% poliester + 3%spandex)

Kod: 75-045
U$16.50 Cena netto: U$13.75
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Elastyczna maska na twarz Biała - NANO (97% poliester + 3%spandex). Białe maski ochronne na twarz zapewnią poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twojemu otoczeniu.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Elastyczna maska na twarz Biała - NANO (97% poliester + 3% spandex). Białe maski ochronne na twarz zapewnią poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twojemu otoczeniu. Maski ochronne na twarz wykonanew 97% z bawełny poliestrowej i 3% ze spandeksu , dzięki czemu są wytrzymałe i oddychające . Z kolei jego spandeksowy składnik nadaje masce niezbędną elastyczność , dzięki czemu przylega do każdego rodzaju twarzy . Kształt maski przyczynia się również do doskonałej przyczepności - odwzorowując naturalne linie twarzy. Tekstylne maski na twarz w sprzedaży online - najlepsze środki ochrony dróg oddechowych możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Maska ochronna jest przystosowana do wielokrotnego użytku .

OCHRONA POLIMEROWA: Jest to konstrukcja ochronna o strukturze antybakteryjnej i antyalergicznej znajdująca się na dnie filtra. Głównym powodem umieszczenia filtra na dnie jest to, że działa on jako bufor między naszą skórą. Wysoce elastyczna i wytrzymała warstwa zapewnia, że cała konstrukcja filtra pozostaje sztywna i ma elastyczną strukturę.

FILTR PIANKI NANO: Jest to konstrukcja znajdująca się w środku filtra, jest to opatentowany produkt o elastycznej konstrukcji wykonanej specjalną metodą o grubości 2 mm i przepuszczalności 0,5 μm. Mimo, że najważniejszą cechą produktu są pory 0,5 µm, ma on znacznie mniejszy opór przepływu powietrza. Dzięki tej funkcji zapewnia wygodniejsze oddychanie szczególnie w maskach. Jest produkowany ze specjalnego rodzaju mieszanki polimerów poprzez wulkanizację pod ciśnieniem 60 MPa.

NANO Ochronna maska na twarz - idealnie dopasowuje się do każdej twarzy, dzięki której możesz swobodnie oddychać i może być używana wielokrotnie.

Elastyczna maska na twarz

Maskę można używać kilkakrotnie - wystarczy umyć ją w rękach lub w pralce. Dzięki materiałowi z jakiego jest wykonany wyłapuje drobne cząsteczki w powietrzu , jest również świetnym wyborem do uprawiania sportów (kolarstwo, narty, piesze wycieczki) - jako maska przeciwpyłowa, ale także w okresie grypowym czy wirusowym (Corona np. jak COVID 19) - kiedy maski na twarz są najbardziej rozpowszechnionym i skutecznym środkiem ochrony. Ważne jest, aby chronić siebie i swoje otoczenie, a dzięki tej eleganckiej masce nawet nie będziesz wiedział, że masz coś na twarzy. Jej zaletą jest elegancki wygląd - te maski możesz kupić online w naszym e-sklepie i mamy je wszystkie w magazynie. .

Maska na twarz jest elastyczna i można ją bardzo łatwo myć w wodzie.

Umieść maskę w misce lub misce i wlej na nią wodę o temperaturze 66-75 ° C i upewnij się, że maska jest całkowicie zanurzona w gorącej wodzie. Pozostaw maskę w wodzie na 2 minuty, następnie wyciśnij nadmiar wody i pozostaw do wyschnięcia.

maska na twarz ze spandeksu

najlepsza maska na twarz

Cechy:

Materiał - 97% bawełna 3% spandex
Kolor biały
Wymiary - 34 x 13,5 cm
Normy i certyfikaty: 2016/425 Rozporządzenie - Środki ochrony indywidualnej EN 149: 2001 + A1: 2009 R

Zawartość Paczki:

1x Maska ochronna NANO - biała

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen