Maska oddechowa 3D neoprenowa z wielostopniową filtracją - XProtect blue

Kod: 75-059
U$31.90 U$20.90 Cena netto: U$17.42
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Maska ochronna 3D neoprenowa z wielostopniową filtracją - XProtect blue, w sprzedaży online - w magazynie do kupienia w naszym sklepie internetowym.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Maska ochronna 3D neoprenowa z wielostopniową filtracją - XProtect blue, w sprzedaży online - w magazynie do kupienia w naszym sklepie internetowym. Ta maska na twarz to niezawodna ochrona przed najbardziej szkodliwymi cząsteczkami w powietrzu, odpowiednia dla każdego, kto chce być chroniony, a jednocześnie chce chronić otoczenie. Ta wyjątkowa, nie tylko sportowa półmaska jest używana w różnych zajęciach sportowych, takich jak turystyka piesza, rowerowa, spacery, bieganie, ale nadaje się również do noszenia na co dzień. Maska ochronna z zaworem wydechowym, którą można kupić w naszym sklepie internetowym, posiada wielostopniową filtrację, dzięki czemu zapewnia skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza . Często widzimy jego stosowanie nawet podczas sezonów grypowych i wirusowych (takich jak COVID 19 - Corona) dzięki wydajniejszej filtracji, która może wychwytywać cząsteczki w powietrzu.

Maska na twarz filtruje najbardziej szkodliwe cząsteczki w powietrzu

Maska oddechowa 3D

Wielostopniowa filtracja - Ochrona i eliminacja większości zanieczyszczeń w powietrzu

wielostopniowy respirator filtrujący

Maska ochronna do twarzy wykonana jest z wysokiej jakości neoprenu, dzięki czemu jest bardziej odporna na wodę i zabrudzenia. Można ją wygodnie nosić dzięki mocowaniu do szyi za pomocą regulowanego rzepa . Dzięki wysokiej jakości obróbce i odpowiedniemu materiałowi, oddychanie w nim jest bardzo naturalne . Więc nie masz wrażenia, że się dusisz, jak w przypadku klasycznych masek. Filtr, który ma być umieszczony w masce, powinien działać przez około 40 godzin użytkowania (filtry zamienne można zakupić bezpośrednio u nas). Oprócz tego, że są skuteczne, nasze kolorowe maski na twarz również wyglądają bardzo dobrze i mogą być stylowym uzupełnieniem. Półmaska chroniąca przed kurzem, piaskiem lub szkodliwymi cząsteczkami ma szerokie zastosowanie w życiu codziennym. Bądź odpowiedzialny za swoje zdrowie, a także za ludzi wokół ciebie.

Dzięki wysokiej jakości elastycznemu neoprenowi idealnie dopasowuje się do twarzy każdego mężczyzny czy kobiety

jak działa maska respiratora

Cechy:

plus Wymiary - 15,5 x 30 cm
plus Materiał - neopren + wielowarstwowy filtr
plus Wielostopniowa filtracja

Zawartość Paczki:

1x ochronna maska na twarz XProtect
1x filtr
2x zawór wydechowy
1x instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen