Hulajnoga podwodna do nurkowania i pływania LESWIM S2 - Seascooter

Kod: 11-345
2 145,00 zł Cena netto: 1 787,50 zł
wyprzedany Przepraszamy, ten produkt jest aktualnie niedostępny.
Tak! Wysyłamy do US

Hulajnoga podwodna do nurkowania i pływania LESWIM S2 - Seascooter to fantastyczne narzędzie do poruszania się i pod wodą

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Hulajnoga podwodna do nurkowania i pływania LESWIM S2 - Seascooter to fantastyczne narzędzie do poruszania się pod wodą, odpowiednie do zabawy podczas pływania lub jako pomoc w nurkowaniu. Ten podwodny skuter gwarantuje doskonałe manewrowanie i ruch w wodzie i pod wodą. Zrównoważona konstrukcja z dwoma silnikami po bokach i środkową częścią do przechowywania akumulatora tworzy elegancki kształt urządzenia. Sztywna rama do przyczepności umożliwia stałą kontrolę jazdy. Kratki ochronne zakrywające śmigła zapobiegają możliwemu zranieniu palców. LESWIM S2 jest przeznaczony do wielu zastosowań w wodzie , jest przeznaczony dla użytkowników w różnym wieku, o różnych liczbach i wadze, a także o różnych poziomach doświadczenia.

To urządzenie wprowadza nowy wymiar ruchu w wodzie.

skuter wodny Leswim

Wybierz kolor, który jest ci najbliższy

skuter morski

Podwodny skuter jest napędzany przez dwa śmigła, które znajdują się po bokach skutera, co zapewnia równomierny ciąg podczas trzymania urządzenia obiema rękami. Możesz także użyć przełącznika prędkości (1-2). Korzystanie ze skutera jest łatwe, nie jest wymagane specjalne wcześniejsze szkolenie ani doświadczenie. Śruby napędowe są obustronnie pokryte kratkami, aby zminimalizować ryzyko zranienia palców użytkownika. Kratki służą również do zapobiegania przedostawaniu się śmigła do wody przez inne przedmioty, takie jak wodorosty, ryby itp.

podwodny skuter leswim 2

Skuter jest wyposażony we wspornik do zamocowania kamery GoPro (lub innej z tym samym systemem mocowania). Podłączenie aparatu i nagranie filmu zapewni użytkownikowi piękne chwile podczas oglądania własnego filmu, na przykład wygodnie w domu na telewizorze lub komputerze. Skuter ma bezpiecznik i diodę LED sygnalizującą stan akumulatora. LESWIM S2 o mocy 480 W zanurza Cię na głębokość 50 metrów , możesz z nim pływać z prędkością do 1,5 metra na sekundę przez 45 minut.

leswim s2

Dane techniczne:

Model: LESWIM 2
Napięcie: 21,6 V 2 A.
Maksymalna głębokość nurkowania: 50 m
Moc: 480 W.
Żywotność baterii: 30-45 min
Ładowanie baterii: 3 godz
Prędkość maksymalna: od 0,8 do 1,5 m / s
Temperatura pracy: od -5 do 50 ° C
Wymiary: 540 x 280 x 190 mm
Waga: 4,5 kg


Zawartość Paczki:

1x Podwodny skuter LESWIM S2
1x kabel do ładowania akumulatora
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

65%