Sportowe zestawy głośnomówiące Bluetooth z głośnikami

Kod: 11-274
409,40 zł Cena netto: 341,18 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Sportowe zestawy głośnomówiące Bluetooth z głośnikami oferują idealne połączenie bezprzewodowych głośników z mikrofonem i okularami przeciwsłonecznymi z filtrem UV.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Sportowe okulary głośnomówiące Bluetooth z głośnikami oferują idealne połączenie bezprzewodowych głośników z mikrofonem i okularami przeciwsłonecznymi z filtrem UV do codziennego użytku. Okulary mają zasięg roboczy do 10 m , dzięki czemu można wygodnie słuchać ulubionej muzyki, odbierać połączenia lub głosić wiele poleceń na smartfonie. Okulary można nawet parować jednocześnie z maksymalnie dwoma urządzeniami za pośrednictwem łączności Bluetooth, co otwiera wiele zastosowań. Są wykonane z wysokiej jakości materiału PC w 100% i są bardzo wygodne do noszenia i słuchania. Nigdy więcej irytujących pchnięć w uszach, jak to się dzieje w przypadku zwykłych słuchawek. Gogle mają uniwersalny stylowy, unisex design, który jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych i znajduje zastosowanie w różnych aktywnościach, takich jak jazda na rowerze, polowanie, wędkarstwo, jazda, podróże itp.

okulary Bluetooth

Te wyjątkowe okulary są kompatybilne ze wszystkimi smartfonami iOS i Android . Złącze USB jest przymocowane do okularów, aby naładować zintegrowaną baterię. Pełne naładowanie zapewnia 3 godziny słuchania przez Bluetooth lub do 6 godzin przez złącze USB . Sterowanie okularami jest dość proste, ponieważ na ramce znajduje się tylko jeden uniwersalny przycisk do włączania / wyłączania / sterowania głosem. Po naciśnięciu przez 2 sekundy, okulary się zapalą, a przyjemny głos przemówi z głośników, witając "Hello". Następnie aktywujesz funkcję Bluetooth w swoim smartfonie i sparujesz ją z urządzeniem, usłyszysz głosowe potwierdzenie połączenia. Teraz nic nie może powstrzymać Cię przed odtwarzaniem ulubionych piosenek podczas zajęć sportowych lub rozmowy przez telefon podczas jazdy.

Zestaw głośnomówiący Bluetooth

Cechy:

plus Zestaw głośnomówiący Bluetooth
plus Słuchanie / dzwonienie / sterowanie głosem
plus Stylowy i uniwersalny design okularów
plus Prosta obsługa
plus Filtr UV

Dane techniczne:

Funkcja: zestaw głośnomówiący Bluetooth
Filtr UV
Bluetooth 4.0
Obsługa: iOS, Android
Wymiary: 15 cm (szer.) X 5 cm (wys.) X 18 cm (D)
Waga: 42 g
Temperatura pracy: -5 ° C do 40 ° C
Temperatura przechowywania: od -20 ° C do 60 ° C

Zawartość Paczki:

1x Okulary sportowe z bluetooth
1x Przenośna walizka
1x Ściereczka do czyszczenia
1x kabel USB
1x Instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen