LED bar świetlny 0,5 m dla wzrostu roślin 10 W (5 x opakowanie)

Kod: 36-059
265.50 zł Cena netto: 221.25 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Pasek świetlny LED o długości 0,5 m dla wzrostu roślin 10 W (5 x opakowanie) może służyć jako dodatkowe oświetlenie lub wspomagać wzbogacenie roślin podczas etapu wzrostu, kwitnienia i roślinności.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Pasek świetlny LED o długości 0,5 m dla wzrostu roślin 10 W (5 x opakowanie) może służyć jako dodatkowe oświetlenie lub wspomagać wzbogacenie roślin podczas etapu wzrostu, kwitnienia i roślinności. Zapewnia niesamowity sposób uprawy roślin w halach, szklarniach lub piwnicach . Może być stosowany do uprawy storczyków, róży, papryki, pomidorów, bazylii, sałaty, ziół, kel, szpinaku, warzyw liściastych, brokułów, kwiatów, ogórków i wielu innych owoców i warzyw. Nadaje się także do uprawy roślin pokojowych. Pasek świetlny LED jest dobrym wyborem do klonowania sadzonek i we wszystkich fazach wzrostu roślin.

Led oświetlenie świetlne

Można go bezpiecznie umieścić w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ nie przegrzewają się. Oświetlenie LED dla roślin zawiera czerwone i niebieskie światło, w celu promowania i utrzymania maksymalnego wzrostu roślin. Rośliny potrzebują czerwonego i niebieskiego spektrum światła dla zdrowego i szybkiego wzrostu oraz naturalnego procesu fotosyntezy.

Lampa diodowa LED ma maksymalną efektywność energetyczną wykorzystywana jest do stymulowania wzrostu roślin, jest bezpieczna dla środowiska, bez rtęci w lampach, ponieważ jest to technologia LED. Pasek świetlny został zaprojektowany, aby oszczędzić środowisko i jest niezwykle wydajny energetycznie w porównaniu do standardowych systemów oświetlenia jarzeniowego, co znajduje odzwierciedlenie w niskich kosztach eksploatacji.

led żarówki roślin

Posiada korpus aluminiowy, który odprowadza minimum generowanego ciepła z diody LED. Aluminium zapewnia również lekki ciężar lampy. Źródło światła składa się z 36 diod LED wysokiej mocy . Środowisko pracy dla działania paska świetlnego LED wynosi od -20 ° C do 55 ° C i wilgotność od 5% do 95%.

Pasek świetlny LED

Oba czerwone i niebieskie światło są częścią widma elektromagnetycznego widocznego gołym okiem. Czerwone światło ma długość fali 620-750 nm i częstotliwość 400-484THz. Niebieskie światło ma długość fali 450-495nm i częstotliwość 606-668THz. Czerwone widmo ma zastosowanie do chlorofilu A i chlorofilu B. Ogólnie rzecz biorąc, rośliny potrzebują wszystkich czerwonych fal dla zdrowego wzrostu i rozwoju.

lampa na rośliny

Synteza fotosyntezy odbywa się przede wszystkim z czerwonego światła, a następnie z niebieskiego światła. Jednakże dla wielu roślin konieczne jest także światło niebieskie ze względu na ich regulację wzrostu, kwitnienia i tworzenia owoców. Dlatego pasek świetlny LED jest odpowiedni do uprawy na wszystkich etapach rozwoju zakładu.

Parametry:

Typ: ZW0066
Moc: 10W
Liczba diod: 36
Dioda LED: czerwona i niebieska
Długość diod LED: czerwony 660 nm, niebieski 445 nm
Wymiary (mm): 500 x 10
Trwałość: ponad 50 000 godzin
Strumień świetlny: 9 niebieski 27 czerwony, 225 ~ 357LM

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen