Niania wideo z 5-calowym ekranem LCD + IR LED z komunikacją dwukierunkową

Kod: 88-188
850.50 zł Cena netto: 708.75 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Niania wideo (niania) z 5-calowym ekranem LCD + IR LED z dwukierunkową komunikacją i monitorowaniem temperatury zadba o bezpieczeństwo Twojego dziecka w dzień iw nocy.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Niania wideo (niania) z 5-calowym ekranem LCD + IR LED z dwukierunkową komunikacją i monitorowaniem temperatury zadba o bezpieczeństwo Twojego dziecka w dzień iw nocy Ten monitor dla dzieci z funkcją nocnego fotografowania zapewnia wysoką jakość transmisji obrazu i dźwięku duży, kolorowy wyświetlacz do 100 metrów na otwartej przestrzeni Era cyfrowa oferuje wiele interesujących technologii, które ułatwiają codzienne życie, a jednym z nich jest wideorejestrator wideo, który zapewni ciągłe monitorowanie Twojego dziecka podczas Twojej nieobecności. będzie praktycznym i niezastąpionym pomocnikiem w domu do opieki nad dzieckiem.

opiekunka do dziecka

Niania wideo oferuje wiele innowacyjnych funkcji, dzięki czemu jest wyjątkowa w swojej dziedzinie, jak dwukierunkowa komunikacja , która pozwala usłyszeć płacz lub śmiech dziecka, a w zamian twoje dziecko również usłyszy twój głos, więc nie będziesz często muszą biegać do pokoju dziecka. Może to wystarczyć, jeśli po prostu naciskasz przycisk i mówisz, aby uspokoić dziecko, lub uruchamiasz zdalnie jedną z 5 oferowanych kołysanek . Kolejną użyteczną funkcją jest strzelanie w nocy z podwójnym zoomem cyfrowym dla wygodnego oglądania dziecka podczas snu bez potrzeby wchodzenia z nim, co może zakłócać spokojny sen poprzez włączanie światła w nocy.

digitalna opatrovelka

Niania wideo ma wbudowany termometr do ciągłego monitorowania temperatury wewnętrznej oglądany na wyświetlaczu LCD, aby informować Cię o rzeczywistej temperaturze w pokoju dziecka. Na tej podstawie będziesz mógł ocenić, czy temperatura jest optymalna i czy Twoje dziecko czuje się dobrze. Bardzo przydatną funkcją dodatkowego monitora jest funkcja VOX, która oszczędza energię i znajduje zastosowanie głównie w nocy. Podczas braku aktywności w pomieszczeniu, w którym umieszczony jest aparat, wyświetlacz LCD przełączy się w tryb gotowości i pozostanie w tym trybie do momentu uchwycenia dźwięku przez aparat. Gdy tylko dziecko się obudzi, cyfrowy monitor będzie ostrzegał Cię, włączając LCD i przesyłając dźwięk. Dziecięca kamera może być przymocowana do ściany / sufitu dzięki uniwersalnej podstawie stawowej lub może być umieszczona na stole, a w razie potrzeby można regulować nachylenie kamery.

niania

Cechy:

plus Dwukierunkowa komunikacja
plus Transmisja wideo i dźwięku do 300m
plus Kolorowy wyświetlacz LCD 5 "
plus Kontrola głośności
plus Funkcja VOX (oszczędzanie energii)
plus Monitorowanie temperatury
plus Nocna wizja
plus Granie kołysanek dla dzieci
plus 2x Zoom cyfrowy

Zawartość Paczki:

1x Cyfrowa kamera wideo
1x wyświetlacz LCD 5 "
2x Przewód zasilający
1x Instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen