Tłumacz głosowy mini - ZERO na smartfony Android / iOS - 40 języków / 93 akcenty

Kod: 70-017
670.50 zł Cena netto: 558.75 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Tłumacz głosowy mini - ZERO na smartfony Android / iOS - 40 języków / 93 akcenty Sterowanie Plug & Play + APP - przenośny tłumacz bez użycia rąk.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Tłumacz głosowy mini - ZERO na smartfony Android / iOS - 40 języków / 93 akcenty Sterowanie Plug & Play + APP - przenośny tłumacz bez użycia rąk. Jeśli często podróżujesz, bez względu na to, czy chodzi o pracę, odkrywanie czy po prostu hobby, to wiesz, jak problematyczne może to być, gdy odwiedzasz zabytki kraju, w którym się znajdujesz, lub chcesz poznać nową kulturę i ludzi, może napotkać barierę językową. Właśnie dlatego przenośny mini-poręczny tłumacz ZERO jest tu dla Ciebie!

Przenośny mini tłumacz mowy (głosu) ZERO - Kompaktowa konstrukcja i małe wymiary

Zgodnie z Twoim nowym mini tłumaczem kieszonkowym możesz polegać na jego w pełni przenośnej konstrukcji, która zmieści się w portfelu, kieszeni lub torebce. Opracowany z małym, ale potężnym czułym systemem mikrofonów , tłumacz ZERO 40 języków świata skutecznie oddziela sygnały głosowe pochodzące z czterech różnych kierunków , z w pełni zintegrowaną redukcją szumów, aby zapewnić wyraźne i dokładne odbieranie danych. Nie osiągniesz tego, używając żadnej dostępnej popularnej aplikacji do tłumaczenia.

potężny czuły system mikrofonów - zero translator

Inteligentna komunikacja jest prosta - zestaw głośnomówiący

Wyposażony w inteligentną technologię odtwarzania , Twój zestaw głośnomówiący ZERO z łatwością nagra głos i odtworzy go w Twoim ojczystym języku bezpośrednio przez smartfon. Ciesz się rozmową bez użycia rąk, utrzymując kontakt wzrokowy i nie musisz przerywać rozmowy ani ograniczać się, ponieważ ZERO tłumaczy się w czasie rzeczywistym . Nigdy wcześniej nie stworzono tłumacza z tak inteligentnymi funkcjami odtwarzania!

bez użycia rąk inteligentny tłumacz zero

3 złożone tryby

Twój nowy przenośny mini tłumacz natychmiastowy ZERO jest wyposażony w trzy złożone tryby, które mogą pomóc w nawigacji w różnych sytuacjach. Idealny do spotkań, rozmów, a nawet do codziennych rozmów. ZERO Translator obsługuje technologię Plug and Play dla smartfonów, dzięki czemu możesz mieć natychmiastowy dostęp do przetłumaczonych rozmów w dowolnym momencie.

translator zero - technologia plug and play dla smartfonów

Tryb tłumaczenia

Tryb tłumaczenia jest idealny, gdy szukasz szybkiego tłumaczenia zdań na inne języki. Po prostu podłącz ZERO do telefonu i zacznij rozmawiać. Tłumacz ZERO głos będzie dokładnie rejestrować, przetłumaczyć i zaprezentować swoje zdania w czasie rzeczywistym, bezpośrednio na ekranie smartfonu, aby ułatwić wszystkim zrozumienie i oglądać to, co zostało powiedziane.

mini kompilator zero - tryb tłumaczenia

Tryb spotkania

Przełomowa technologia 4 mikrofonów ZERO umożliwia nagrywanie i rozdzielanie głosów nawet czterech różnych mówców w dowolnej rozmowie w trybie spotkania. Ułatwi Ci to skupienie uwagi na spotkaniu i sprawdzenie, co zostało powiedziane w Twoim ojczystym języku, przegląd kto co powiedział. ZERO może nagrywać dla Ciebie wiele języków w tym samym czasie . A potem możesz nawet wyodrębnić dziennik, zapisać go w telefonie lub wysłać e-mailem do współpracowników!

tłumacz zera głosu - tryb spotkania

Tryb wywiadu

Nie polegaj na swoim smartfonie lub urządzeniu przenośnym do nagrywania rozmów - zamiast tego tłumacz ZERO zajmie się wszystkim! Mini tłumacz ZERO natychmiast nagrywa twoją rozmowę , oddziela głosy pytającej osoby od rozmówcy i przechowuje je wszystkie bezpośrednio na twoim smartfonie ! Nie musisz już martwić się o wyraźne nagrywanie na swoim urządzeniu - ZERO zostało specjalnie zaprojektowane z adaptacyjną redukcją szumów, aby zapewnić, że Twoje rozmowy są nagrywane wyraźnie i dokładnie.

kieszonkowy tłumacz zero - tryb wywiadu

Adaptacyjna redukcja szumów

Tłumacz podróży ZERO wykorzystuje zaawansowany mikroprocesor i algorytm sieci neuronowej, aby zapewnić, że adaptacyjna redukcja szumów działa na izolację różnych głośników jednocześnie. Ta unikalna funkcja zwiększa dokładność do 90% i obsługuje wielokierunkowe nagrywanie z 4 różnych kierunków.

translator podróży zero - nagrywanie w 4 kierunkach

Obsługuje 40 języków i 93 akcenty!

Przenośny mini tłumacz ZERO to najbardziej wszechstronne urządzenie tłumaczeniowe dostępne obecnie na rynku przy tak małych wymiarach. Dzięki obsłudze do 40 języków i 93 różnych akcentów możesz być pewien, że możesz komunikować się, artykułować i rozumieć wszystko praktycznie w dowolnym miejscu na świecie!

Wszystkie obsługiwane języki (40)

Portugalski, arabski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, niemiecki, włoski, rosyjski, japoński, koreański, kataloński, czeski, duński, fiński, grecki, hebrajski, hindi, chorwacki, węgierski, indonezyjski, malajski, holenderski, norweski, polski, rumuński, Bułgarski, słowacki, słoweński, szwedzki, tamilski, telugu, tajski, turecki, wietnamski, islandzki, ukraiński, urdu, filipiński

Wszystkie obsługiwane akcenty (93)

Anglia, USA, Australia, Kanada, Ghana, Irlandia, Indie, Kenia, Nigeria, Nowa Zelandia, Filipiny, Tanzania, RPA, Singapur, Francja, Kanada, Hiszpania, Ameryka, Argentyna, Boliwia, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Dominikana Republika, Ekwador, Gwatemala, Honduras, Meksyk, Nikaragua, Panama, Peru, Portoryko, Paragwaj, Salwador, Urugwaj, Wenezuela, Portugalia, Brazylia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn, Algieria, Egipt, Izrael, Indie, Irak, Jordania, Kuwejt, Liban, Maroko, Oman, Palestyna, Katar, Arabia Saudyjska, Tunezja, Chiny, Kanton, Tajwan, Niemcy, Włochy, Rosja, Japonia, Korea, Hiszpania, Czechy, Dania, Finlandia, Grecja, Izrael, Chorwacja, Węgry, Indonezja, Malezja, Holandia, Norwegia, Polska, Rumunia, Bułgaria, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Indie, Sri Lanka, Malezja, Singapur, Tajlandia, Turcja, Wietnam, Islandia, Ukraina, Indie, Pakistan, Filipiny

tłumacz mowy - obsługa 40 języków i 93 akcentów

ZERO najmniejszy tłumacz na świecie

ZERO to coś więcej niż tylko kieszonkowy tłumacz - to złożone narzędzie językowe zaprojektowane specjalnie, aby pomóc ludziom jako podróżującym, biznesmenom, dziennikarzom, fanom urządzeń cyfrowych i zaawansowanych technologicznie gadżetów oraz ułatwić im zanurzenie się w nowym środowisku , a także nawiązywać kontakty z innymi niezależnie od różnicy językowej, aby mieć pewność, że mogą swobodnie porozumiewać się za granicą.

I nie zapominaj, że tłumacz ZERO jest idealnie mały, aby zmieścić się wszędzie - w kieszeni, torbie lub portfelu! Po prostu podłącz go do swojego smartfona i zacznij mówić , Zero przejmie kontrolę i zajmie się tłumaczeniem.

zero translator - mini tłumacz kieszonkowy

Aplikacje tłumaczeniowe / tłumacze kieszonkowi

Rozwiązanie dla niskiej częstotliwości i płytkiej komunikacji. Ponieważ większość tłumaczy działa na zasadzie ręcznego kierowania translatora do respondenta lub poprzez naciskanie przycisków, wiele niepotrzebnych operacji wymaganych do sterowania tymi drogimi urządzeniami było trudnych w obsłudze i bezużytecznych.

aplikacje do tłumaczenia kieszonkowego

Dzięki lekkiemu metalowemu korpusowi o wymiarach 4 cm x 1,5 cm x 7 mm i włożeniu do kompaktowego etui, tłumacz ZERO można bez problemu przechowywać w torbie, portfelu lub nawet w kieszeni koszuli. Instalacja jest szybka, aplikacja jest dostępna w Google Play Store i Huawei App Gallery lub sklepie Apple . Wystarczy włożyć urządzenie do telefonu, kliknąć aplikację i masz w rękach najdokładniejszego i najpotężniejszego tłumacza.

zero translator - łączenie się ze smartfonem

Tłumacz podróżny ZERO ma przydatną funkcję, która pozwala zapisywać wszystkie rozmowy w telefonie i umożliwia ich zapisanie do wykorzystania w przyszłości lub wysyłanie dzienników rozmów pocztą elektroniczną. Wystarczy wyjąć tłumacza ZERO, pobrać aplikację na telefon, podłączyć tłumacza do telefonu, a urządzenie przetłumaczy rozmowę. Po prostu takie proste! Głos jest wyraźnie słyszalny, a tekst na ekranie czytelny.

zero najmniejszy tłumacz na świecie - mini wymiary

Specyfikacja techniczna:
Produkt: Przenośny mini-tłumacz ZERO
Kolor: Space Grey (ciemnoszary)
Materiał: aluminium
Wymiary: 40 x 17 x 7,2 mm
Wymiary (ze złączem): 40 x 25 x 7,2 mm
Waga: 6,6g
Połączenie: OTG
Kompatybilny z: USB Type C / Lightning (Apple)

Mikrofon:
Typ: mikrofon analogowy
Pasmo przenoszenia: od 20 Hz do 20000 Hz
Liczba mikrofonów: 4
Kierunek rozpoznawania: przód / tył / lewo / prawo
Kąt rozpoznawania głosu (poziomy): 60 °
Kąt rozpoznawania głosu (w pionie): 0 ~ 40 °
Zalecana odległość rozpoznawania głosu: od 20 cm do 100 cm
Maks. odległość rozpoznawania głosu: 150 cm

Oprogramowanie:
Aplikacja: Timekettle
Obsługiwane języki: 40
Obsługiwane akcenty: 93
Obsługiwane systemy i wersje: iOS 11.0 i nowsze / Android 7.0 i nowsze
Działanie: automatyczne / ręczne
Redukcja szumów: kształtowanie wiązki / sieć neuronowa

Zawartość Paczki:

1x ZERO Translator
1x instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen