Tłumacz głosowy przez słuchawki Bluetooth WT2 Plus - tłumaczenie w czasie rzeczywistym

Kod: 70-001
1,345.50 zł 895.50 zł Cena netto: 746.25 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Tłumacz głosowy przez słuchawki ✅ Bluetooth WT2 Plus jest absolutnie wyjątkowym tłumaczem na potrzeby dwukierunkowego tłumaczenia głosowego w czasie rzeczywistym na świecie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Tłumacz głosowy przez słuchawki Bluetooth WT2 Plus jest absolutnie wyjątkowym tłumaczem na potrzeby dwukierunkowego tłumaczenia głosowego w czasie rzeczywistym na świecie. Bezprzewodowe słuchawki z inteligentnym tłumaczem, które zapewniają rewolucję w komunikacji, niezależnie od barier językowych. 

Jest to pierwszy na świecie translator mowy ze sztuczną inteligencją do natychmiastowego tłumaczenia w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez słuchawki , bez konieczności tłumaczenia bezpośrednio przez smartfon. Ten najlepszy internetowy translator mowy łączy w sobie najnowocześniejsze algorytmy głosowe i technologię tłumaczenia maszynowego. WT2 Plus redefiniował tłumaczy w sposób znaczący i innowacyjny, oferując nowe możliwości użytkownikom i firmom na rynku. Natychmiastowe urządzenie tłumaczące, które zmienia Twój wygląd na komunikację i podróże w świecie, jeśli potrzebujesz czegoś przetłumaczyć. Już nie drogie tłumacz języka lub tłumacz Google.

Tłumacz WT2 to absolutna nowość i jeden z najlepszych produktów roku

tłumaczenie online przez słuchawki wt2 plus app

Tłumacz obsługuje tłumaczenie do 36 języków (w tym 84 różnych akcentów)

Listę wszystkich obecnie obsługiwanych języków tłumaczenia znajdziesz tutaj:

Arabski, angielski, bułgarski, chiński, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hindi, holenderski, chorwacki, węgierski, indonezyjski, japoński, kantoński, kataloński, koreański, malajski, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rumuński, Rosyjski, hiszpański, słowacki, słoweński, szwedzki, włoski, tamilski, telugu (Indie), tajski, turecki, wietnamski

Możesz wybrać do 13 różnych akcentów w języku angielskim (USA, Australia, Kanada, Wielka Brytania itd.). Również w języku hiszpańskim masz do 20 różnych akcentów (Hiszpania, USA, Dominikana, Meksyk, Wenezuela itp.) Możesz wybrać do 15 różnych akcentów w języku arabskim (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt, Izrael, Maroko, itp.) .

tłumacz języka w2t
 

Promo VIDEO for W2T Translator

 

mobilny tłumacz aplikacji przez wt2 plus słuchawki

Dostępne są 3 tryby tłumaczenia

Tryb automatyczny

Ten tryb działa na zasadzie błyskawicznego tłumaczenia przy użyciu 2 słuchawek Bluetooth ( najlepiej w cichszym otoczeniu bez hałasu otoczenia ). Wszystko, co mówisz, jest automatycznie tłumaczone bezpośrednio na ustawiony język i otrzymujesz dźwiękowe tłumaczenie przez wstawioną słuchawkę. Dzięki temu możesz komunikować się wygodnie bez potrzeby bezpośredniego tłumaczenia za pomocą smartfona . Cała komunikacja jest oczywiście wyświetlana i archiwizowana w aplikacji za pośrednictwem telefonu komórkowego, gdzie można również sprawdzić poprawne rozpoznawanie głosu. Nadaje się do dłuższych rozmów, spotkań biznesowych.

Tryb ręczny

Ten tryb działa na zasadzie błyskawicznego tłumaczenia przy użyciu 2 słuchawek Bluetooth ( najlepiej do komunikacji z osobą w hałaśliwym otoczeniu ). Aby dokonać tłumaczenia, dotknij bezpośrednio zestawu słuchawkowego Bluetooth (który aktywuje tłumaczenie), a następnie wszystko, co mówisz, zostanie automatycznie przetłumaczone bezpośrednio na ustawiony język i otrzymasz tłumaczenie dźwięku za pomocą wbudowanego mikrotelefonu. Dzięki temu możesz komunikować się wygodnie bez potrzeby bezpośredniego tłumaczenia za pomocą smartfona . Cała komunikacja jest oczywiście wyświetlana i archiwizowana w aplikacji za pośrednictwem telefonu komórkowego, gdzie można również sprawdzić poprawne rozpoznawanie głosu.

Tryb mówienia

Ten tryb działa na zasadzie tłumaczenia błyskawicznego za pomocą 1 zestawu słuchawkowego i telefonu bluetooth ( idealny do krótkiej rozmowy twarzą w twarz z drugą osobą ). Druga osoba, z którą się komunikujesz, porozmawia bezpośrednio ze swoim smartfonem i zostanie automatycznie przetłumaczona bezpośrednio na wybrany język, a otrzymasz tłumaczenie audio za pomocą wbudowanego mikrotelefonu. Dzięki temu możesz komunikować się bez potrzeby korzystania z telefonu przez osobę, której nie znasz (co prawdopodobnie nie jest właściwe i uprzejme), wystarczy, że masz tylko jedną słuchawkę. Cała komunikacja jest oczywiście wyświetlana i archiwizowana w aplikacji za pośrednictwem telefonu komórkowego, gdzie można również sprawdzić poprawne rozpoznawanie głosu.

 

Korzystanie z translatora WT2 Plus jest dość proste, wystarczy pobrać z telefonu komórkowego dowolnie dostępną aplikację "WT2 Plus" (iOS, Android), aby połączyć ją ze słuchawką za pośrednictwem połączenia Bluetooth (min. Wersja Bluetooth 4.2 lub nowsza), a następnie dwie osoby umieszczą jedną słuchawkę w uchu i mogą natychmiast komunikować się. Zasada komunikacji polega na tym, że mówisz w swoim własnym języku, a druga osoba usłyszy w telefonie tłumaczenie na swój ustawiony język. Dlatego prawdziwa komunikacja twarzą w twarz nie będzie już problemem. Rewolucyjny tłumacz znajdzie zastosowanie podczas podróży, w celach biznesowych, podczas odwiedzania międzynarodowych sklepów lub hoteli, a także przy wielu innych okazjach, gdy komunikacja w obcym języku jest przeszkodą

WT2 Plus zdobył prestiżową nagrodę Design Award 2018 za świetny design
 
Nagrody WT2

 

Przedstaw się światu!

Podróżując za granicę, nie ma nic gorszego niż utknięcie w nieznanym miejscu bez możliwości skutecznej komunikacji. Dzięki WT2 Plus nigdy nie będziesz w takiej sytuacji, ponieważ zapewnia naturalną komunikację w czasie rzeczywistym bez użycia rąk. Zanurz się w lokalnej kulturze podczas podróży, otwarcie wyrażaj siebie i twórz bardziej znaczące połączenia z ludźmi, których spotykasz.

 
Voice Translator wt2 plus

Natychmiastowa aktywacja - tłumacz gotowy do użycia w dowolnym momencie

WT2 Plus jest wyjątkowy w swojej technologii przetwarzania sygnałów, która różni się od innych konkurentów na rynku. Do komunikacji nie jest konieczne aktywowanie telefonu lub inna osoba nie musi pobierać inteligentnej aplikacji. Wszystko, czego potrzebujesz do komunikacji, polega na tym, że obaj wkładasz bezprzewodowy telefon do ucha, a WT2 zajmie się wygodnym tłumaczeniem.

tłumaczenie tekstu i zdań WT2 plus słuchawki
 
 

Inteligentny algorytm ON-THE-GO

Główny algorytm umożliwia komunikację nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym. Dzięki automatycznej detekcji głosu i odbieraniu sygnału WT2 zapewnia absolutną komunikację bez użycia rąk w różnych językach .
Komunikacja za granicą będzie dla Ciebie łatwa, niezależnie od barier językowych.

tłumaczenie głosowe online wt2 plus

 

Podwójna redukcja szumów - każde słowo się liczy!

Bazując na algorytmach i redukcji szumów, WT2 Plus ma do 95% dokładności w tłumaczeniu , co sprawia, że rozmowa z obcokrajowcem jest całkowicie naturalna.

 
tłumaczenie głosowe wt2 plus słuchawka
 

Obsługa wielu języków z globalizacją

WT2 Plus obsługuje obecnie 36 języków i 84 dialekty , które zostaną dodane i zaktualizowane w przyszłości.

 

 
Obsługa języków WT2 Plus

 

Długi czas pracy na baterii - dłużej niż potrzebujesz!

WT2 zapewnia do 5 godzin pracy na jednym ładowaniu, ponad 12 godzin pracy na baterii z ładowalną obudową - stacja dokująca i do 30 dni w trybie czuwania.

 
WT2 plus przekładane etui do wielokrotnego ładowania
 

Bądź oszołomiony WT2 Plus!

Tryby interakcji wbudowane w WT2 Plus spełniają wszystkie wymagania, aby spełnić marzenia. Zapewnia wyjątkową i bezbłędną komunikację.

elektroniczny wt2 plus zestaw słuchawkowy


Jednorazowa inwestycja!

Dzięki wykorzystaniu technologii OTA (bezprzewodowo), WTA2 Plus obsługuje aktualizacje on-line, których aktualizacja zajmuje tylko do 3 minut zarówno dla oprogramowania, jak i sprzętu.
Rozwój nie zakończy się, a tłumacz będzie nadal dostarczać najlepszą technologię dla użytkowników, a nawet udoskonalić tłumaczenie.


najlepszy internetowy tłumacz wt2

 

Zaprojektowany do udostępniania!

Projekt WT2 Plus opiera się na idei "dzielenia się". Niezależnie od tego, czy podróżujesz podczas wakacji, czy w podróży służbowej, gdy przychodzi możliwość nawiązania kontaktu z obcokrajowcem, zaproponuj mu jedno ze słuchawek i rozpocznij naturalną komunikację, korzystając z jednego z najprostszych sposobów.

tłumacz na ucho wt2 plus
 

 

 

tłumacz wt2, jak używać

Funkcje:

plus Świetny design
plus Żywotność baterii do 12 godzin
plus Automatyczne połączenie
plus Ponad 36 języków i akcentów do każdego języka
plus Zgodny z systemem iOS i Android
plus 95% dokładność tłumaczenia

 

Dane techniczne:

Produkt: tłumacz WT2 Plus
Kolor biały
Obsługa języków: 36
Wsparcie: Bluetooth 4.2 i nowsze (połączenie aplikacji mobilnej)
Ładowanie baterii: polimer litowy / 90 minut
Trwałość baterii do 15 godzin / na 3 ładowanie ze stacji dokującej
Obsługa systemu: iOS 11.0 / Android 7.0 i nowsze
Napięcie: DC 5 + / 0,25 V
Zasilanie: 110 mA (słuchawki) 320 mA (stacja dokująca)
Wymiary produktu: długość: 20 mm / szerokość: 10 mm / wysokość: 35 mm
Wymiary opakowania: Długość: 75 mm / Szerokość: 75 mm / Wysokość: 36 mm
Masa netto produktu: 93,5 g
Waga produktu brutto: 404g
Temperatura pracy: 0 - 35 ° C

 

Paczka zawiera:

1x Master bluetooth słuchawki
1x Gośniowy telefon bluetooth
1x Akumulatorowa stacja dokująca
1x kabel zasilający USB
1x Torba do przechowywania
2x Zaczep na ucho
6x nauszniki
1x Instrukcja obsługi

zawartość słuchawki translacji wt2

Dyskusja o produkcie (1)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Rom

Łączenie zestawów WT2 Plus

Czy jest możliwe porozumiewanie się czterech i więcej osób posiadających kilka zestawów.

Cool Mania

Tłumacz głosowy przez słuchawki Bluetooth WT2 Plus - tłumaczenie w czasie rzeczywistym

Mario Bruchanik odpowiedzieć

Cześć
Tak, można połączyć 2 zestawy, aby 4 osoby mogły komunikować się jednocześnie.

Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (9)

99%
100%
Zygmunt

WT 2 Plus

Urządzenie SUPER.Polecam
100%
Starykontynent

Słuchawki tłumacz .

Tłumaczy wyraźnie i dobrze , korzystam z niego przy każdej okazji .
Trochę niedopasowane do ucha .
95%
Pepe

Bardzo dobry produkt

1000% zadowolonych