Duży panel LED WiFi + czujnik temperatury USB + - czerwony 104 cm x 40 cm

Kod: 95-048
U$823.90 Cena netto: U$686.58
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Duży panel LED WiFi + czujnik temperatury USB + - czerwony 104 cm x 40 cm z opcją programowania przez USB (lub bezpośrednio przez aplikację mobilną) ruchome wiadomości tekstowe w kolorze czerwonym.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Duży panel LED WiFi + czujnik temperatury USB + - czerwony 104 cm x 40 cm z opcją programowania przez USB (lub bezpośrednio przez aplikację mobilną) ruchomych wiadomości tekstowych w kolorze czerwonym. Możesz wprowadzić wiadomość przez telefon komórkowy z systemem iOS lub Android przez Wi-Fi. Zapewnia szeroką gamę zastosowań w różnych sektorach, takich jak panel LED na lotniskach, w bankach, kolejach lub miejscach publicznych w celu reklamy lub różne ważne uwagi. Uczyń markę innowacyjną i przyciągnij potencjalnych przechodniów w atrakcyjny sposób. Bądź nowoczesny i innowacyjny i wyróżniaj się spośród konkurencji.

Wielką zaletą tego panelu tekstowego LED jest to, że jest wodoodporny i zawiera również CZUJNIK TEMPERATURY.

Panel LED czerwony wifi 104x40cm

Możesz kontrolować wyświetlacz LED w prosty i szybki sposób za pomocą portu USB i komputera z dołączonym oprogramowaniem. Dzięki wbudowanej pamięci Flash na urządzeniu LED możesz z wyprzedzeniem zapisać kilkadziesiąt wiadomości. Wyświetlacz LED o wymiarach 104 cm x 40 cm oferuje do 4 linii do stworzenia tekstu lub 1-3 linii z większymi czcionkami dla lepszej czytelności z odległości.

Wyświetlacz LED obsługuje języki światowe, a także oferuje różne ustawienia dla wiadomości tekstowych, takich jak szeroki wybór typów czcionek, symboli, liczb i różnych efektów, takich jak szybkość wyświetlania (przewijanie tekstu) i więcej. Wiadomości na wielofunkcyjnym wyświetlaczu LED za pomocą efektów, staną się bardzo atrakcyjne dla celów reklamowych i informacyjnych . Możliwe jest również wyświetlanie zegarów lub małych zdjęć na wyświetlaczu LED .

Wyświetlacz LED jest energooszczędny i obsługuje automatyczne włączanie i wyłączanie , z którego można korzystać podczas ustawiania tekstu w godzinach otwarcia, pracy lub w godzinach pracy. Ma 16 poziomów jasności, co pozwala zminimalizować zużycie energii panelu wyświetlacza LED Wi-Fi.

Wyświetlacz LED WiFi dla operacji daje użytkownikowi ponad 45 efektów tekstowych wyświetlania. Wybierz ze śniegu, plusk, obracanie, przewijanie, flashowanie, statyczne, tekst po lewej, tekst po prawej ...

Specyfikacja wyświetlacza:

Rozdzielczość pikseli: 32 x 96 pikseli
Wymiary: 104 x 40 x 9 cm (L41 "x H 15,7" x D 3,5 ")
Obudowa: rama ze stopu aluminium
Kolor wyświetlacza: monochromatyczny czerwony
Obsługa funkcji: Czas - GG: MM: SS, data, odliczanie, czujnik temperatury
Moc robocza: napięcie wejściowe to 110-240 V AC (domyślnie)
Najlepsza odległość oglądania: 10-50 metrów
Żywotność: 20 000 godzin
Temperatura pracy od -40 ° do + 60 °
Do stosowania na sucho w pomieszczeniach i na zewnątrz


Zawartość Paczki:

1x panel LED
1x przewód zasilający 220 V
1x CD z oprogramowaniem i instrukcją

PS: Jeśli jesteś zainteresowany, możemy wyprodukować programowalny wyświetlacz LED zgodnie z Twoimi wymaganiami, z dokładnymi wymiarami lub kolorem wyświetlacza.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen