Płyta LED WiFi z przewijanym tekstem - czerwona 82 x 9,6 cm

Kod: 95-032
1 237,40 zł Cena netto: 1 031,18 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Płyta LED WiFi z przewijanym tekstem - czerwony 82 cm x 9,6 cm, programowalny przez połączenie bezprzewodowe bezpośrednio przez telefon komórkowy lub przez USB.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Płyta LED WiFi z przewijanym tekstem - czerwony 82 cm x 9,6 cm , programowalny przez połączenie bezprzewodowe bezpośrednio przez telefon komórkowy lub przez USB. Poprzez proste programowanie za pomocą połączenia WiFi można natychmiast poprawić swoją markę w umysłach swoich klientów . Wyraź swoją firmę w przyciągający uwagę sposób dzięki wyświetlaczowi LED, który nikt nie będzie patrzeć. Tablice LED - reklamy oświetleniowe, gdzie można zaprogramować własny tekst. Idealny do różnych zastosowań. Można również dopasować panele reklamowe - cena jest odpowiednia do wymagań.

Panel LED WIFI zapewnia wielofunkcyjne rozproszenie 49 różnych rodzajów efektów , które zapewnią, że wstawiona wiadomość przyciąga jak najwięcej wyglądu. Masz takie efekty, jak opadanie śniegu, rozpryskiwanie, obracanie, przesuwanie, mruganie, miganie i tak dalej, dzięki czemu Twoje teksty staną się ekspresyjne i atrakcyjne dla reklam.

Panel przedni z Wifi czerwony

Panel LED umożliwia wyświetlanie czasu i odliczanie w formacie HH: MM: SS . Obsługuje również wielojęzyczne wstawianie tekstu, więc nie będzie ograniczać się do tworzenia wiadomości. Wyświetlacz LED zapewnia 4 poziomy regulacji jasności, dzięki czemu można samodzielnie dostosować zużycie energii przez panel wyświetlacza. Producent deklaruje żywotność wyświetlacza LED przez ponad 100 000 godzin.

Panel programowalny LED może być wykorzystywany do celów reklamowych i informacyjnych w pomieszczeniach firmy, biurach, restauracjach lub usługach. Korzystaj z okazji, aby zdobyć zainteresowanie i dotrzeć do klientów lub przekazywać im ważne informacje. Panel LED może być umieszczony wewnątrz lub na zewnątrz na wymaganej wysokości, aby uzyskać lepszą widoczność za pomocą dołączonego łańcucha.

Specyfikacja panelu LED:

Rozdzielczość: 16 x 160 pikseli
Wymiary: 82 x 9,6 x 1,5 cm (32,3 "W x 3,8" H x 0,5 "D)
Zastosowanie: wewnątrz, na zewnątrz suchym
Kolor wyświetlacza: czerwony
Napięcie robocze: + 5V ~ + 12V, kabel USB i zasilacz sieciowy.
Oszczędność energii: oszczędność energii, regulacja 4 poziomów jasności
Sygnał wejściowy: wiadomość WIFI za pośrednictwem telefonów komórkowych z systemem Android i iOS lub USB
Wodoodporny IP: IP54 (wodoodporny)
Najlepsza odległość oglądania: 1-10 metrów
Trwałość: 100 000 godzin


Zawartość Paczki:

1x wyświetlacz LED
1x kabel USB
1x łańcuch metalowy
1x zasilacz sieciowy
1x CD z oprogramowaniem i instrukcją obsługi

PS Jeśli jesteś zainteresowany, możemy produkować deski LED zgodnie z Państwa wymaganiami z dokładnymi wymiarami lub kolorystyką wyświetlacza.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%