Programowalne oświetlenie taśmowe LED 3m - Twinkly Dots - 60 szt RGB + BT + Wi-Fi

Kod: 78-078
345,00 zł 245,00 zł Cena netto: 204,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Oświetlenie taśm LED - Inteligentne programowalne 3 metry - Twinkly Dots - z 60 diodami LED RGB, Bluetooth + Wifi ze sterowaniem przez APP.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Oświetlenie taśm LED - Inteligentne programowalne 3 metry - Twinkly Dots - z 60 diodami LED RGB, Bluetooth + Wifi ze sterowaniem przez APP. Ta rewolucyjna listwa świetlna LED wnosi do naszych domów wyjątkową dekorację świetlną przy użyciu najnowszych technologii. Sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej, która jest kompatybilna zarówno z systemem Android, jak i iOS. Taśma LED posiada przezroczysty kolor przewodu. Ten pakiet zawiera kontroler - połączenie Wi-Fi / Bluetooth i sterowanie oraz 3-metrowy pasek świetlny. Lampki zasilane są przez złącze USB - można je podłączyć do zasilacza, laptopa lub power banku. Regulowane światła RGB II. pokolenie Twinkly.

Designerska listwa świetlna LED kolor RGB - LED Twinkly Dots 60 szt. LED

migoczące kropki

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i kontrolować jednocześnie 10 urządzeń oświetleniowych Twinkly lub 4000 diod LED , z tym samym motywem i wzorem wyświetlania światła. Możesz stworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie. Listwa przeznaczona do użytku wewnętrznego - stopień ochrony IP44 . Listwa świetlna ma 3 metry długości i zawiera 60 żarówek LED RGB.

Taśmy LED ozdobne - taśma 3M - TWINKLY DOTS (60 szt. lampek)

regulowana taśma led 3m programowalna

Listwa świetlna składa się z 60 sztuk diod LED nadających się do każdej dekoracji.​​   Dioda RGB oznacza, że ​​światła LED mogą tworzyć odcień RGB o 16 milionach kolorów . Możesz dostosować intensywność światła i dokładny kolor ze skali kolorów. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

Piękna dekoracja świetlna - stwórz własne kolory, animacje i motywy LED dla kilku urządzeń LED

USB migające światła

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Czy chcesz mieć łańcuszek świetlny na ścianie, kolorową ramę i świecące diody LED w oknach oraz dużą choinkę na środku pokoju? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia.

programowalne diody LED

Zaawansowana aplikacja mobilna paruje Twój smartfon z urządzeniem i od razu możesz nim sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu możesz łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród wzorów domyślnych, pobierać nowe wzory z Internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i zapisywać je.

Uniwersalna ozdoba świetlna LED sterowana za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS

błyskotliwa aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, rotację, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera umożliwia ustawienie automatycznego włączania i wyłączania światła zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania pozwala ustawić różne rodzaje motywów w kolejności chronologicznej i automatycznie zmieniać je zgodnie z ustawieniami

błyskotliwa aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowypasek led wifi

Z opcjonalnym urządzeniem USB MUSIC DONGLE Twoja ozdoba świetlna będzie reagowała na muzykę odtwarzaną w pomieszczeniu, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów do wyboru „wyświetlania według muzyki”, które można edytować i ustawiać zgodnie z własnymi potrzebami. Zmieniające się światła w rytm muzyki, ponieważ korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Urządzenie USB MUSIC jest produktem dodatkowym, należy go kupić w naszym e-sklepie.

błyskotliwa muzyka

Cechy:

plus 60 diod LED
plus Sterowanie przez aplikację mobilną
plus Połączenie Wi-Fi i Bluetooth
plus Światło RGB - skala 16 mil. zabarwienie
plus Uniwersalne zastosowanie - zasilacz USB
plus Długość 3 metry


Specyfikacja:

Model: TWD060STP-T
Ilość diod: 60
Odporność: IP44
Połączenie: Wi-Fi, Bluetooth
Długość oświetlanej części: 3 metry
Typ diody LED: RGB
Kabel: przezroczysty
Zasilanie: USB
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin


Zawartość Paczki:

1x taśma LED 3 metry z 60 diodami
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen