Kamera FULL HD z zabezpieczeniem Wi-Fi z diodą LED IR w nocy + kątem obrotu 360 ° i inteligentnym śledzeniem

Kod: 52-008
745,00 zł 645,00 zł Cena netto: 537,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Kamera Wi-Fi FULL HD z diodą nocną IR + kąt obrotu 360 ° i inteligentne śledzenie automatyczne zapewnią nadzór w domu pod Twoją nieobecność.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kamera Wi-Fi FULL HD z diodą nocną IR + kąt obrotu 360 ° i inteligentne automatyczne śledzenie zapewnią nadzór domowy pod twoją nieobecność. Kamera posiada IR Night Vision w promieniu 10m , czujnik ruchu PIR i dwa czujniki dźwięku. Posiada zintegrowaną dwukierunkową transmisję audio i wideo w jakości HD, dzięki czemu może być używana jako niani lub interaktywna kamera dla zwierząt domowych. Możesz także użyć 4x zoomu cyfrowego do transmisji na żywo . Jest to system bezpieczeństwa, który jest przeznaczony do użytku wewnętrznego. Kamera IP jest szczególnie odpowiednia dla gospodarstw domowych do monitorowania domu, mieszkania, dzieci i zwierząt domowych , ale może być również używana w biurze oraz w każdym innym miejscu, w którym chcesz mieć przegląd tego, co się dzieje.

Aparat śledzi twój ruch i automatycznie włącza twoją pozycję

kamera wifi bezpieczeństwa

Instalacja kamery jest bardzo łatwa. Po pobraniu aplikacji CamEye z obsługą Androida i IOS możesz podłączyć swój aparat do sieci za pomocą klasycznego kabla sieciowego lub bezprzewodowej technologii Wi-Fi , a następnie możesz korzystać z opcji aparatu za pomocą aplikacji na smartfony. Aplikacja zawiera różne ustawienia czujnika, które pomogą Ci skonfigurować kamerę IP w razie potrzeby. Kompletna komunikacja jest zapewniona przez nieprzepuszczalny system 256-bitowego szyfrowania.

Jakość, bezpieczeństwo i szybkość transmisji obrazu i dźwięku jest zatem na najwyższym poziomie. Dzięki aplikacji możesz oglądać transmisje na żywo z kamer w rozdzielczości FULL HD 1920 x 1080. W przypadku zakłócenia działania czujnika dźwięku lub ruchu kamera uruchomi ostry dźwięk alarmu, a użytkownik otrzyma powiadomienia tekstowe i graficzne za pośrednictwem aplikacji na telefon komórkowy. Możesz rozpocząć transmisję na żywo, aby zobaczyć, co się dzieje. Po ustawieniu wideo lub zdjęcia można zapisać na karcie pamięci o pojemności do 128 GB. Dwukierunkowa komunikacja audio umożliwia zdalną komunikację. Aparat ma wbudowany silnik, który umożliwia ruch w zakresie 360 ​​°, umożliwiając oglądanie całego pomieszczenia, w którym zainstalowana jest kamera.

Domowa kamera bezpieczeństwa IP jest zasilana na stałe przez micro USB i przejściówkę AC / DC. Zużycie energii to minimum 2A / 5V, pozwalając na zasilanie przez powerbank, w miejscach, gdzie nie masz dostępu do sieci. Za pomocą uchwytu można go instalować na różnych powierzchniach lub luźno układać na meblach.

Cechy:

PLUS Inteligentna kamera bezpieczeństwa WiFi z nocnym widzeniem w podczerwieni
plus Wykrywanie ruchu i śledzenie wykrytej osoby
plus Czujnik ruchu i dźwięku z dwukierunkową transmisją dźwięku
plus Wykorzystuje karty microSD o pojemności do 128 GB
plus Wysyłanie powiadomień na telefon komórkowy

Dane techniczne:

Czujnik obrazu: 1/3 "CMOS IR
Rozdzielczość aparatu: 1920 x 1080p Full HD
Kąt widzenia: Poziomy 355 ° (pionowo 110 °)
Format wideo: AVI
Skompresowany format: H.264
Kąt widzenia: 180 °
Noktowizor: LED IR
Odległość IR: 10m
Wykrywanie dźwięku i ruchu
Maksymalna pojemność karty pamięci: 128 GB
Moc: zasilanie 2A / 5V ze złączem USB
System operacyjny: iOS 7 i wyższe, Android 4.1 i wyższe
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b / g / n

Zawartość Paczki:

• 1x kamera HD
• 1x kabel USB
• 1x Podręcznik użytkownika
• 1x uchwyt kamery
• 1x Zestaw montażowy śrub
• 1x kabel LAN 1m

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen