Odkryty IP WiFi Camera iSensor Patio - High Definition + obrotowa 240 ° kąt widzenia

Kod: 52-002
1 245,00 zł 845,00 zł Cena netto: 704,15 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Odkryty IP WiFi Camera iSensor Patio - High Definition + obrotowa 240 ° kąt widzenia. Jest to aparat bezpieczeństwa wodoodporny i odporny na działanie promieniowania UV.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Odkryty IP WiFi Camera iSensor Patio - High Definition + obrotowa 240 ° kąt widzenia Jest to aparat bezpieczeństwa wodoodporny i odporny na działanie promieniowania UV.. Jest to samoinstalującego system zabezpieczeń, który jest przeznaczony nie tylko do użytku wewnątrz pomieszczeń, ale także do użytku na zewnątrz, bo dzięki jego opakowaniu jest całkowicie odporny na promieniowanie wodę i promieniowanie UV. Aparat jest przeznaczony głównie dla gospodarstw domowych, w celu monitorowania domu z zewnątrz , Można go zainstalować na przykład na zewnętrznej ścianie domu i monitorować teren wejście, parking oraz ogród lub innego miejsca, w którym chcesz mieć przegląd tego, co się dzieje.

Może być stosowany jako dzwonka aparatu na drzwiach, ponieważ posiada wbudowany mikrofon do komunikacji dwukierunkowej. Instalacja jest bardzo prosta. Po pobraniu aplikacji Amaryllo przy wsparciu systemu operacyjnego Android i iOS z Google Play to poprowadzi Ci przez proces instalacji kamery IP. Aplikacja zawiera różne konfigurację czujnika pozwalający na ustawienie kamery IP w zależności od potrzeb. Dzięki aplikacji to urządzenie połączone z routerem WiFi, a system bezpieczeństwa jest aktywna. Aparat zapamiętuje do 4 różnych sieciach WiFi, więc to nie jest problem z przeniesieniem i zmienić miejsce pracy.

Główna kamera IP iSensor patio wodoodporne i UV

Kompletny komunikacja odbywa się za pośrednictwem niepodważalną szyfrowaniem 256-bitowym. Jakość, bezpieczeństwo i szybkość transmisji obrazu i dźwięku jest zatem na najwyższym poziomie. Dzięki aplikacji można oglądać na żywo transmisję z kamery w 1280x720 rozdzielczości HD. Kiedy zniekształcenie dźwięku sensor lub ruchu, aparat uruchamia przenikliwy alarm włącza się jasne oświetlenie LED, a otrzymasz powiadomienie o wiadomości i obrazu za pomocą aplikacji do telefonu komórkowego. Można rozpocząć transmisję na żywo, aby zobaczyć co się dzieje. Po ustawieniu można zapisać filmy lub zdjęcia do pamięci wbudowanej 4GB.

Kamera posiada wbudowany silnik, który pozwala mu poruszać się w górę do 170 °. Obiektyw posiada zasięg widzenia 70 °. Razem mogą obejmować kąt widzenia do 240 °, co pozwala na monitorowanie całego pomieszczenia, w którym jest zainstalowana kamera. Aparat nie oferują aktywny noktowizor z IR LED, ale to zbywa z wbudowanym światłem, które służy jako światło nocne, jeśli chcesz zobaczyć na żywo obraz z kamery się. Opcjonalna funkcja, która poprawia jakość obrazu jest kompensacja podświetlenia.

Kamera IP Ruch iSensor domu patio kamery

Aparat bezpieczeństwa Home IP jest stale zasilany poprzez USB i micro adapter AC / DC. Zużycie energii jest minimalne tylko 1A / 5V, więc w razie potrzeby można zasilać go przez POWERBANK w miejscach gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Firma Amaryllo oferuje możliwość regulacji zewnętrznej pamięci masowej na swoich serwerach. Oferuje on bezpłatną przechowalnię 3-dniowy filmów alarmowych. Każdy alarm jest rejestrowana w długości 10 sekund, a zapisane na pamięci zewnętrznej. To wystarczy, aby dowiedzieć się, co się stało i mieć dowody wideo. Amaryllo oferuje również możliwość aktywowania 30-dniowy lub 365-dniową usługę, która zapewnia zewnętrznego miejsca na swoich serwerach dla filmów i zdjęć. W zestawie znajdują się dodatkowe funkcje. Pakiet może być testowany w 30-dniowej wersji próbnej. Aktywacja usługi jest w czterech prostych krokach przy użyciu dołączonej instrukcji i kod QR. Ta usługa świadczona przez Amaryllo jest naładowany.

Bermudzki aparatu bezpieczeństwa domu IP External Storage

Cechy:

plus Bezprzewodowa IP bezpieczeństwa odporny na promieniowanie UV, wodę i kamery
plus Kąt widzenia do 240 °
plus Czujnik ruchu i dźwięku z dwukierunkowej transmisji dźwięku
plus Wbudowana pamięć 8 GB
plus Transmisja wideo z możliwością zoom cyfrowy 4x
plus Wysyła powiadomienia o zakłócenia w telefonie komórkowym

Dane techniczne:

Matryca: 1/4 "CMOS
Rozdzielczość: 1280x720 HD 30fps 720P / 480P, 360P
Zoom cyfrowy: 4x
Kąt widzenia: 70 °
Kąt obracając aparatowi 170 °
Kompresja wideo: H.264, MJPEG
Pamięć: wbudowana 8 GB
Video Security: 256-bitowe szyfrowanie
Protokoły sieciowe: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Wbudowany mikrofon: Tak
Czujnik ruchu: Tak
Czujnik dźwięku: Tak
Audio: wbudowany mikrofon dwukierunkowy
Wysyłanie powiadomień do urządzenia wiadomości i zdjęć: Tak
Night vision: Night vision jest na bazie oświetlenia LED po uruchomieniu alarmu
Moc: 1A / zasilacz 5V ze złączem USB
Zasilanie rezerwowe: podłączenie poprzez POWERBANK
System operacyjny: iOS 7 i wyżej, Android 4.1 i wyżej
WiFi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Wymiary: wysokość 12 cm, średnica 3,6 cm
Temperatura pracy: 0-35 ° C
Waga: 150g

Zawartość:

1x Home IP Security Camera
Kabel USB 1x Micro
Adapter 1x AC / DC
1x materiał montażowy (śruby)
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen