Budzik z minikamerą HD z Wi-Fi + IR LED + detekcja ruchu + zasilanie AC/DC

Kod: 10-088
850,00 zł 645,00 zł Cena netto: 537,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Budzik z minikamerą HD z Wi-Fi + IR LED + detekcja ruchu + zasilanie AC/DC idealnie nadaje się długotrwałego i dyskretnego monitorowania.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Minikamera HD z Wi-Fi w budziku + IR LED + detekcja ruchu + zasilanie AC/DC idealnie nadaje się do długotrwałego i dyskretnego monitorowania. Urządzenie nagrywa wideo w czasie rzeczywistym z rozdzielczością 1280x720p i szybkością 30 kl./s. Obiektyw 1/4 CMOS ma kąt widzenia do 160°, który umożliwia monitorowanie dużego obszaru. Kamera posiada diody na podczerwień IR LED, które pozwalają na oglądanie obrazu nawet w całkowitej ciemności. Film jest zapisywany na zewnętrznej karcie microSD/TF o pojemności maksymalnie do 32 GB. Kamera w budziku jest zasilana baterią litową 4000 mAh, która pozwala nagrywać wideo do 6 godzin. Można również skorzystać z możliwości stałego zasilania za pomocą adaptera USB, co pozwala na nieprzerwane nagrywanie 24/7.

Alarm Clock WiFi kamera HD

Kamera w budziku ma również funkcję wykrywania ruchu, co pozwala zaoszczędzić miejsce na karcie, ponieważ kamera znajduje się w trybie czuwania i rozpoczyna nagrywanie tylko po wykryciu ruchu. Strumień danych z zapisu wideo wynosi 1 GB na godzinę. Za pośrednictwem Wi-Fi można połączyć urządzenie z telefonem komórkowym, tabletem lub komputerem, wystarczy pobrać aplikację CAMWF, którą obsługuje system operacyjny Android, iOS, lub skorzystać z oprogramowania na komputer znajdującego się na dołączonej płycie instalacyjnej. Pozwala to nagrywać i oglądać wideo na żywo - w czasie rzeczywistym - za pośrednictwem Wi-Fi.

Kamera HD z budzikiem

Budzik ma wbudowany głośnik i mikrofon, który w połączeniu z aplikacją można wykorzystać jako podsłuch na odległość. Będzie zatem słychać wszystko, co dzieje się wokół budzika, a głośnik można wykorzystać do komunikacji na odległość. W aplikacji można również ustawić określony przedział czasowy, w którym kamera rozpocznie nagrywanie lub wykonywanie zdjęć. Niniejszy budzik jest odpowiedni także dla osób mniej sprawnych technicznie, ponieważ jego konfiguracja i podłączenie do routera Wi-Fi są bardzo proste (podobnie jak podłączenie telefonu komórkowego do sieci Wi-Fi). Po takim podłączeniu do lokalnego routera Wi-Fi można połączyć się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie, w którym jest dostępny internet.

smartphone application


Cechy:

PLUS Kamera ukryta w budziku
plus Bezprzewodowa transmisja obrazu w czasie rzeczywistym
plus Możliwość stałego zasilania
plus Funkcja wykrywania ruchu
plus diody na poczerwień IR LED do widzenia w całkowitej ciemności

Dane techniczne:

Czujnik obrazu: HD 1280x720p
Obiektyw: 1/4 CMOS
Szybkość klatek: 30 kl./s
Format: MP4
Format kompresji: H.264 dual-stream
Karta pamięci: Micro SD / TF do max. 32 GB
Zasilanie: bateria litowa 4000mAh
System operacyjny: Windows 8, 7, XP, Vista, Windows 2000, telefon komórkowy 3G/4G, Android, iPhone System iOS
Połączenie bezprzewodowe: IEEE802.11
Tryb bezprzewodowy: AP/STA

 

Pakiet zawiera:

1x Budzik z kamerą Wi-Fi
1x Kabel USB
1x Zasilacz
1x Instrukcja obsługi

 

ważna uwaga

Dlaczego warto kupić technologię szpiegowską za pośrednictwem naszego sklepu internetowego?

Testujemy przez kilka tygodni każdy nowy produkt, a po końcowej kontroli wprowadzamy go do sprzedaży. 
Nasza oferta nie należy do największych na rynku, ale oferujemy wyłącznie te produkty, które sami sprawdziliśmy - wysokiej jakości i niezawodne produkty szpiegowskie.

Nasze produkty nie są najtańsze, ale nasi klienci to zadowoleni klienci

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów szpiegowskich (kamery szpiegowskie, sprzęt szpiegowski) ponad 5 lat doświadczenia

Fachowe doradztwo odnośnie instalacji i nastawienia produktów (za pośrednictwem telefonu lub e-maila)

Oferujemy 24-miesięczną gwarancję na wszystkie produkty i bezpłatny zwrot w ciągu 14 dni od doręczenia

Nasza współpraca z klientem nie kończy się na sprzedaży, oferujemy ci wykwalifikowaną obsługę klienta 

W przypadku reklamacji, staramy się skrócić czas oczekiwania do minimum (zazwyczaj 7-14 dni). Jeśli towar nie działa, jak należy, proponujemy wymianę na inną sztukę 

UWAGA: Jeśli znajdziesz konkurencyjne produkty (o znacząco niższym koszcie), mające taką samą konstrukcję, weź pod uwagę, że zastosowane w nich elementy, takie jak wzmacniacze, akumulatory itp. mogą być tańszymi zamiennikami, a tym samym mieć istotny wpływ na całkowitą jakość i żywotność produktu. Zalecamy klientom rozważenie opłacalności takiej inwestycji i uwzględnienie przedstawionych faktów przy zakupie.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (4)

97%