Dotykowe okulary szpiegowskie z kamerą HD + wideo na żywo P2P + WiFi

Kod: 10-174
795,00 zł Cena netto: 662,50 zł
wyprzedany Przepraszamy, ten produkt jest aktualnie niedostępny.
Tak! Wysyłamy do US

Dotykowe okulary szpiegowskie z kamerą HD + wideo na żywo P2P + WiFi do sprzedaży online. Stylowe i szpiegowskie gogle mają praktyczne zastosowanie do niezauważalnego nagrywania.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Dotykowe okulary szpiegowskie z kamerą HD + wideo na żywo P2P + WiFi do sprzedaży online. Stylowe i szpiegowskie gogle mają praktyczne zastosowanie do niezauważalnego rejestrowania otoczenia, a przy ultralekkiej konstrukcji wynoszącej zaledwie 40 g są wygodne w codziennym użytkowaniu. Jednocześnie nie trzeba naciskać żadnych przycisków, ponieważ reagują one tylko na dotyk . Dzięki tym okularom szpiegowskim nagrywasz dokładnie to, co widzisz, mając wolne ręce, nie budząc podejrzeń. Kolejną zaletą jest transmisja na żywo za pośrednictwem połączenia Wi-Fi bezpośrednio do telefonu komórkowego za pośrednictwem aplikacji „Pro iCam” , która jest dostępna bezpłatnie na Androida i iOS . Dzięki aplikacji możesz nie tylko oglądać zrobione zdjęcia, ale także odtwarzać nagrane filmy. Dzięki obsłudze P2P okulary można połączyć z Internetem za pomocą telefonu komórkowego, aby utworzyć hotspot Wi-Fi i umożliwić oglądanie materiału na żywo w Internecie dla znajomych.

Kamera jest wbudowana w oprawkę okularów i skanuje przez jednokierunkowy przezroczysty plastik, co zapewnia jej tajemnicę. Aparat nie jest widoczny gołym okiem, pod żadnym kątem ani pod światło. Obsługa jest dość prosta dzięki panelowi dotykowemu na zewnątrz oprawki okularu, a ponadto jest niepozorna. Te gogle szpiegowskie mają idealny kamuflaż na wszelkie podejrzenia, ponieważ stanowią stylowe uzupełnienie twojego stroju.

Kamera jest dokładnie ukryta w oprawce okularowej

Okulary z aparatem mają przezroczyste, przezroczyste soczewki.

kamera w okularach wifi

Gogle mają wbudowany czujnik ruchu, który wykrywa ruch, a następnie ostrzega Cię poprzez powiadomienie bezpośrednio na telefon komórkowy za pośrednictwem aplikacji „Pro iCam” . Przydatna funkcja, gdy musisz wyjść z biura, ale jednocześnie musisz mieć pewność, że nikt nie odwiedzi twojego biurka podczas Twojej nieobecności. Przechwycone obrazy są zapisywane w jakości Full HD w rozdzielczości 1920x1080p przy 30 klatkach na sekundę na karcie microSD o maksymalnej pojemności 64 GB . Okulary są wyposażone w zintegrowany akumulator o pojemności 280 mAh , który jest wbudowany bezpośrednio w wyjmowane ramię okularu i zapewnia działanie aparatu przez około 75 minut. Jeśli chcesz naładować akumulator, odpnij ramię i naładuj je za pomocą kabla micro USB . Dużą zaletą jest to, że w pakiecie znajduje się jeszcze jedno ramię zapasowe z baterią, które mocuje się do okularów podczas ładowania drugiej baterii . Pozwala to na ciągłe nagrywanie wideo. Z pewnością docenisz funkcję ładowania baterii przez Powerbank , która zapewni, że zawsze będziesz mieć pod ręką naładowaną baterię.

 

okulary z aparatem

 

Gogle szpiegowskie to idealny wybór dla Ciebie, jeśli chcesz dyskretnie nagrać spotkanie bez żadnych podejrzeń . Okulary mają szeroki zakres zastosowania, ponieważ możesz ich używać, na przykład na wakacjach, koncercie lub podczas nagrywania różnych doświadczeń życiowych. Po podłączeniu okularów Full HD do komputera przez USB działają one jak czytnik kart pamięci i można pobierać nagrane filmy i zdjęcia bezpośrednio na komputer lub laptop.

okulary z kamerą HD

Funkcje:

Eleganckie okulary z kamerą HD
Sterowanie dotykowe na ramieniu okularu
Czujnik ruchu z ostrzeżeniem o powiadomieniu
Obsługa połączenia WiFi i P2P
Wykorzystuje kartę microSD o pojemności do 64 GB

 

Dane techniczne:

Optyka: 2,0 MP CMOS
Rozdzielczość wideo: 1920 x 1080p
Współczynnik klatek: 30 kl./s
Kompresja wideo: H.264
Format wideo: AVI
Kąt skanowania: 70 °
Karty pamięci: karty microSD 8-64 GB
Bateria: 280 mAh
Żywotność baterii: ok. 75 minut (czas pracy)
Czas ładowania: 1-2 godziny
Połączenie sieciowe: P2P, WiFi
Zasilacz: DC-5 V.
Kabel zasilający: micro USB
Obsługa systemów: iOS, Android
Wymiary: 149 mm x 146 mm x 41 mm
Waga: 40 g

 

Zawartość Paczki:

1x okulary WiFi z kamerą
2x Ramię okularowe z baterią
1x Adapter do ładowania broni
1x kabel Micro USB
1x Ściereczka do czyszczenia
1x USB z oprogramowaniem
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen