Kamera FULL HD WiFi P2P w zegarze cyfrowym z 10 diodami IR + głośnik bluetooth + detekcja ruchu

Kod: 10-631
795,00 zł Cena netto: 662,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Kamera FULL HD WiFi P2P w cyfrowym zegarze monitoring 24/7 z 10 diodami IR + głośnik bluetooth + dwukierunkowe audio + detekcja ruchu.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kamera FULL HD Wifi P2P w zegarze cyfrowym monitoring 24/7 z 10 diodami IR + głośnik bluetooth + dwukierunkowe audio + detekcja ruchu . Idealne połączenie kamery szpiegowskiej z głośnikiem muzycznym Bluetooth i budzikiem. Za pomocą tego produktu możesz monitorować swój dom - odtwarzać muzykę - nastawiać budzik. Jakość obrazu Rozdzielczość FULL HD.

Kamera Wi-Fi oferuje wysokiej jakości obraz 32 kl./s z ostrzejszymi i wyraźniejszymi szczegółami. Szeroki kąt widzenia 150 ° i widzenie w nocy, ma wbudowane 10 diod LED na podczerwień, które pozwalają wyraźniej widzieć w nocy, te światła podczerwone są całkowicie niewidoczne podczas nagrywania w nocy.

kamera w zegarze cyfrowym FULL HD wifi

Dwukierunkowe audio i słuchanie, pozwala rozmawiać i słuchać przez telefon komórkowy, gdy znajdują się w różnych miejscach. Urządzenie posiada wbudowaną baterię 2000mAh. Obsługa aplikacji iOS/Android do bezpośredniego monitorowania przez Internet 24-godzinny ciągły zdalny monitoring P2P z trybem detekcji ruchu.

Format kompresji wideo to H.264, który ma wyższą przepływność i oszczędza pamięć. Budzik z ukrytą kamerą WiFi monitoruje to, co dzieje się w Twoim mieszkaniu podczas Twojej nieobecności. Możesz obejrzeć wydarzenie zdalnie online lub odtworzyć je ponownie. Nie musisz się już martwić o pozostawienie dzieci lub zwierząt w domu bez opieki. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i nienarzucającemu się wyglądowi pasuje do każdego wnętrza i bez problemu można go ustawić w dowolnym miejscu w domu czy biurze.

zegar z szpiegiem szpiegowskim kamery wifi

Ukryta kamera z noktowizorem do 6 metrów obejmuje kąt 150°, nagrywa w rozdzielczości FULL HD, aw przypadku wykrycia ruchu otrzymasz powiadomienie push na smartfona. Nagrane nagrania są opcjonalnie zapisywane albo na włożonej karcie microSD o maksymalnej pojemności 128GB (brak w zestawie), albo bezpośrednio w telefonie, a dzięki obsłudze połączenia Wi-Fi możesz oglądać wszystko, co dzieje się przed kamerą zdalnie na smartfonie. Podobnie jak w przypadku klasycznego budzika, aktualną godzinę i czas budzenia można ustawić za pomocą przycisków na górze, wyświetla również aktualną temperaturę. Sterowanie aparatem znajduje się z tyłu budzika pod pokrywą razem z baterią, obiektyw aparatu jest ładnie schowany pod przydymionym szkłem w wyświetlaczu zegara.

kamera w budziku kamera szpiegowska Wi-Fi

Aby połączyć ukrytą kamerę w budziku z telefonem komórkowym lub tabletem poprzez sieć Wi-Fi, należy zainstalować aplikację , którą można bezpłatnie pobrać w Google Play/App Store. Można wówczas korzystać ze wszystkich funkcji ukrytej kamery, takich jak możliwość podglądu na żywo, nagrywanie, a następnie odtwarzanie nagrań wykonanych bezpośrednio w telefonie, czy zaawansowane ustawienia parametrów kamery. Przechwycone filmy można również łatwo odtwarzać na komputerze. Baterię w budziku można ładować za pomocą dołączonego kabla USB z komputera PC lub ze zwykłej przejściówki USB. Wbudowany akumulator litowo-jonowy wystarcza na pracę aparatu do 2 godzin, przy stałym podłączeniu do sieci zarówno budzik jak i aparat mogą pracować praktycznie non stop.

Cechy:

Ukryta kamera na wyświetlaczu budzika
Wykrywanie ruchu w odległości 6 metrów
Nagrywanie wideo w rozdzielczości Full HD
Niewidzialny oświetlacz IR do widzenia w nocy do odległości ok. 5-8 metrów
W pełni funkcjonalne urządzenie do zastosowania jako klasyczny budzik lub zegar cyfrowy
Ta kamera WiFi jest kompatybilna z siecią 2,4 GHz

Dane techniczne:

Rozdzielczość FULL HD 1080p
Obsługa kart pamięci do 128 GB (brak w zestawie)
Widzenie w nocy: tak, 10 diod IR
Pojemność baterii; 2000mAh
Waga: 175 g
Rozmiar: 131x37,5x62,5mm

Kąt widzenia ukrytej kamery 150°
Obsługa kart pamięci microSD do 128 GB
Opcja przesyłania strumieniowego wideo na żywo
Obsługuje nagrywanie w pętli
Powiadomienie do aplikacji mobilnej po wykryciu ruchu
Łatwa konfiguracja aparatu
Możliwość ustawienia rozdzielczości lub regulacji jasności i kontrastu kamery w aplikacji
Możliwość robienia zdjęć lub filmów (zapisywanych w pamięci telefonu)
Strzelanie w 30 klatkach na sekundę
Wyświetlanie aktualnej godziny, godziny budzenia i temperatury na wyświetlaczu
Żywotność baterii do 5 godzin
Akumulator 3,7V o pojemności 2000mAh
Możliwość pracy non-stop przy stałym zasilaniu z sieci
Temperatura pracy -10-60°C


Zawartość Paczki:

1x Budzik z ukrytą kamerą WiFi
1x kabel zasilający USB
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (1)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Kop

Aplikacja

..Chciałbym pomóc, jaka aplikacja mobilna steruje tym produktem. A także, jak duży jest plik godzinowy w zależności od możliwych formatów rozdzielczości...
Dziękuję.. p.k.

Tłumaczone z: cs
0
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen