Kamera FULL HD z Wifi P2P w głośniku z bluetooth - możliwość zdalnego obracania kamery

Kod: 10-633
795,00 zł Cena netto: 662,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Kamera FULL HD z Wifi P2P w głośniku z bluetooth - możliwość zdalnego obracania kamery + detekcja ruchu + Odtwarzacz muzyki.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kamera FULL HD z Wifi P2P w głośniku z bluetooth - możliwość zdalnego obracania kamery + detekcja ruchu + Odtwarzacz muzyki. Ukryta kamera FULL HD1080P o szerokim kącie widzenia, możliwość zdalnego sterowania obrotem kamery o 180° . Ta ukryta kamera szpiegowska USB Wi-Fi z rozdzielczością audio / wideo FULL HD 1080p . Możesz zdalnie sterować obiektywem ukrytej kamery domowej za pomocą aplikacji na smartfonie (iOS/Android). Kamera bezpieczeństwa ma również wykrywanie ruchu.

kamera w głośniku full hd wifi bluetooth


Głośnik z ukrytą kamerą . Ta kamera szpiegowska wygląda jak głośnik Bluetooth i jest całkowicie dyskretna. Ukryta kamera WiFi z transmisją internetową LIVE P2P ma inteligentne wykrywanie ruchu i powiadomienia push bezpośrednio na smartfona. Po uruchomieniu wykrywania ruchu ta mała ukryta kamera wyśle ​​wiadomość alarmową do Twojego urządzenia. Kiedy nie ma Cię w domu, ta kamera szpiegowska będzie doskonałą ukrytą kamerą bezpieczeństwa lub jako opiekunka do zajęć Twoich dzieci i ich bezpieczeństwa, lub jako pies stróżujący do monitorowania złodziei, osób starszych, zwierząt domowych w czasie rzeczywistym.

Głośnik z ukrytą kamerą i wykrywaniem ruchu


Kamera szpiegowska WiFi z głośnikiem może transmitować na żywo, nagrywać filmy i robić zdjęcia zdalnie. Ukryta kamera z dźwiękiem automatycznie zapisze wideo na karcie micro SD (brak w zestawie), obsługując maks. do 128 GB i nagrywanie w pętli. Kamery szpiegowskie z obsługą audio i wideo przeglądania online na wielu urządzeniach jednocześnie, możesz dzielić się wspaniałymi chwilami i doświadczeniami z rodziną i przyjaciółmi.

Kamera szpiegowska WiFi z głośnikiem audio Kąt widzenia 240 stopni


Po podłączeniu telefonu komórkowego do głośnika przez bluetooth można odtwarzać muzykę . Aparat może nagrywać filmy nawet podczas odtwarzania muzyki i podczas ładowania. Urządzenie posiada funkcję nagrywania w pętli, tzn. w przypadku zapełnienia karty pamięci automatycznie nadpisuje najstarszy plik. Po aktywacji ruchu ukryta kamera wyśle ​​powiadomienie na Twój telefon komórkowy i automatycznie wykona zdjęcia i filmy zapisane na karcie SD, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ważnych informacji. Mini kamera automatycznie wyjdzie z trybu wykrywania ruchu i przejdzie w tryb oszczędzania energii, gdy nikogo nie będzie w pobliżu. Wbudowana bateria 3000 mAh zapewnia do 2 godzin pracy, ale można ją podłączyć do stałego zasilania z sieci poprzez adapter USB 5V i dzięki temu żywotność baterii nie jest ograniczona.

Działa również jako klasyczny głośnik bluetooth

Odtwarzacz muzyki z głośnikiem bluetooth

Dane techniczne:

Rozdzielczość kamery 1080p
Czas ładowania ok. 5 godzin
Obsługa kart Micro SD do 128 GB (brak w zestawie)
Widzenie w nocy: nie
Obsługa Bluetooth: tak
Nagrywanie w pętli: tak
Kompresja H.264
Format wideo: mp4
Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Bateria 3000mAh
Obsługa systemu: iOS/Android
Wymiary: 8,12 x 8,12 x 10,16 cm

Zawartość Paczki:

1x głośnik Bluetooth z kamerą Wi-Fi
1x kabel USB
1x kabel audio 3,5 mm
1x instrukcja obsługi

czujny technik szpieg

Dlaczego warto kupować u nas sprzęt szpiegowski?

Każdy nowy produkt testujemy przez kilka tygodni i dopiero po ostatecznej kontroli wprowadzamy go do sprzedaży
Nasza oferta nie jest zatem największa na rynku , ale oferujemy tylko jakościowe i niezawodne produkty szpiegowskie , które przetestowaliśmy
Nie jesteśmy najtańsi , ale nasi klienci to zadowoleni klienci . Możesz również zobaczyć ich recenzje na Heureka.cz
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów szpiegowskich ( kamery szpiegowskie , technologie szpiegowskie) ponad 12 lat doświadczenia
Porady ekspertów podczas instalacji lub konfiguracji produktu (telefonicznie lub e-mailowo)
Na wszystkie produkty udzielamy 24-miesięcznej gwarancji oraz bezpłatny zwrot w ciągu 14 dni od daty dostawy
Szczegółowa czeska instrukcja obsługi dołączona do opakowania
Kwalifikowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny , więc na pewno nie kończy się na sprzedaży
W przypadku reklamacji staramy się skrócić czas rozpatrywania reklamacji do minimum (zwykle 7-14 dni) . W przypadku niesprawności produktu rozwiązaniem jest wymiana na nowy egzemplarz

UWAGA: W przypadku znalezienia konkurencyjnych produktów (o znacznie niższej cenie) , które mogą mieć identyczną konstrukcję, ale zastosowane komponenty, takie jak wzmacniacze, akumulatory itp., mogą być tańszą (tańszą) wersją produktu , tj. znaczący wpływ na ogólną jakość i żywotność produktów. Dlatego zalecamy, aby klienci rozważyli korzyści płynące z inwestycji i zakupu mając ten fakt na uwadze.

!!! Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności w przypadku niewłaściwego użycia tych produktów do celów niezgodnych z prawem. Przed użyciem należy zapoznać się z warunkami (przepisami prawnymi, przepisami technicznymi, rozporządzeniami itp.) eksploatacji produktów w danym kraju!!!

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen