Kamera panoramiczna 360 ° z rozdzielczością HD i diodą IR LED

Kod: 10-150
695,00 zł Cena netto: 579,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Kamera panoramiczna 360 ° z rozdzielczością HD i diodą IR LED z widokiem na rybie oko, dzięki czemu zapewnia monitoring na dużą skalę.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kamera panoramiczna 360 ° z rozdzielczością HD i diodą IR LED z widokiem na rybie oko, dzięki czemu zapewnia monitoring na dużą skalę. Brak martwych stref, ale pełne pokrycie przestrzeni około 100m2, dzięki czemu pokryjesz każdy kąt widzenia. W przypadku tak szerokiego obszaru, potrzebujesz co najmniej 4 popularnych kamer, ale dzięki naszej panoramicznej kamerze 360 ​​° zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

360-szpiegowa kamera

Kamera obsługuje WiFi, umożliwiając łatwą instalację na ścianie lub suficie oraz możliwość sterowania za pomocą telefonu komórkowego. Wystarczy pobrać aplikację mobilną "V380" (iOS, Android) do smartfona, sparować oba urządzenia i zacząć oglądać obraz w czasie rzeczywistym. Kamerę bezpieczeństwa można podłączyć do routera domowego za pośrednictwem Wi-Fi lub Hot Spot, umożliwiając oglądanie obrazu w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego. Zeskanowany obraz kamery można edytować, przesuwając palcem po smartfonie, aby ustawić idealny kąt, lub masz do dyspozycji do 5 trybów wyświetlania . Każdy tryb sprawia, że ​​kamera panoramiczna jest idealną osłoną do użytku w pomieszczeniach.

Kamera 360 °, panormatic

Kamera panoramiczna posiada również funkcję wykrywania ruchu , dzięki czemu zawsze będziesz powiadamiany o telefonie komórkowym, jeśli wystąpi jakikolwiek ruch w przestrzeni. Możliwość ustawienia alarmu dźwiękowego na aparacie w celu ostrzeżenia niechcianych gości i ostrzeżenia o tym, że obszar jest monitorowany. Idealny sposób, aby zawsze mieć zabezpieczony dom , biuro, sklep lub garaż podczas swojej nieobecności. Aparat nie ma problemów w warunkach słabego oświetlenia, a nawet w absolutnej ciemności dzięki diodowemu oświetleniu LED . W dalszym ciągu utrzymuje tę samą jakość obrazu HD i zapewnia widzenie w nocy do 9 metrów .

Kamera bezpieczeństwa 360

Aparat oferuje również dwukierunkową komunikację, ponieważ ma wbudowany wysokiej czułości mikrofon i głośnik. Możesz słuchać podczas oglądania i jednocześnie za pomocą telefonu komórkowego możesz porozmawiać z dzieckiem lub zwierzętami podczas pracy. Przechwycone rekordy przechodzą kompresję H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie są przechowywane na karcie micro SD z obsługą do 32 GB (brak w zestawie). Jeśli pamięć karty SD jest pełna, rozpocznie nagrywanie w pętli i zastąpi najstarsze zapisy, aby zachować bieżące obrazy.

kamera panormatic

Cechy:

plus Wideo w czasie rzeczywistym Full HD
plus Dwukierunkowa komunikacja
plus Wykrywanie ruchu i automatyczny alert
plus Nagrywanie w pętli
plus Połączenie WiFi
plus Nocne widzenie w podczerwieni

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: HD 1280 x 960
Dźwięk: wbudowany mikrofon i głośnik
Pamięć: obsługuje karty micro SD o pojemności do 32 GB
Temperatura pracy: -10 ~ 50 ° C w pomieszczeniu
Obsługa systemu: iOS 6.0 lub nowsza, Android 4.0 lub nowsza.
Wymiary: (W) 70 mm x (V) 36 mm
Waga: 60 g

Zawartość Paczki:

1x kamera panoramiczna 360 °
1x kabel USB
1x zasilacz sieciowy 220 V / USB
1x Akcesoria montażowe
1x Naklejka 3M
1x Pakiet z 2 śrubami
1x Instrukcja obsługi

ostrzeżenie

Dlaczego warto kupić technologię szpiegowską za pośrednictwem naszego e-sklepu?

Testujemy w ciągu kilku tygodni każdy nowy produkt i po ostatecznej kontroli jest uwzględniona w sprzedaży
Nasza oferta nie jest największa na rynku, ale oferujemy wyłącznie sprawdzone przez nas produkty - jakościowe i niezawodne produkty szpiegowskie
Nie jesteśmy najtańsi, ale nasi klienci są zadowolonymi klientami.
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów szpiegowskich ( kamer szpiegowskich, sprzętu szpiegowskiego) w ciągu 5 lat doświadczenia
Porady ekspertów w zakresie instalacji i regulacji produktów (telefonicznie lub pocztą elektroniczną)
Oferujemy 24 miesiące gwarancji na wszystkie produkty i bezpłatny zwrot w ciągu 14 dni od dostawy
Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaży, oferujemy wykwalifikowaną obsługę klienta
W przypadku reklamacji staramy się skrócić czas przetwarzania do minimum (zwykle 7-14 dni). Jeśli towar nie działa, rozwiązanie jest dostarczane z wymianą na nowy element

UWAGA: Jeśli znajdziesz konkurencyjne produkty (o znacznie niższych kosztach), które mogą mieć ten sam wzór, ale używane komponenty, takie jak wzmacniacze, baterie itp., Mogą być tańszą (mniej kosztowną) wersją produktu, więc mają znaczący wpływ o całkowitej jakości i żywotności. Zalecamy klientom rozważenie opłacalności inwestycji i zakupu również zgodnie z tym faktem.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen