Kamera panoramiczna 360 ° z rozdzielczością HD i diodą IR LED

Kod: 10-150
695,00 zł Cena netto: 579,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Kamera panoramiczna 360 ° z rozdzielczością HD i diodą IR LED z widokiem na rybie oko, dzięki czemu zapewnia monitoring na dużą skalę.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kamera panoramiczna 360 ° z rozdzielczością HD i diodą IR LED z widokiem na rybie oko, dzięki czemu zapewnia monitoring na dużą skalę. Brak martwych stref, ale pełne pokrycie przestrzeni około 100m2, dzięki czemu pokryjesz każdy kąt widzenia. W przypadku tak szerokiego obszaru, potrzebujesz co najmniej 4 popularnych kamer, ale dzięki naszej panoramicznej kamerze 360 ​​° zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

360-szpiegowa kamera

Kamera obsługuje WiFi, umożliwiając łatwą instalację na ścianie lub suficie oraz możliwość sterowania za pomocą telefonu komórkowego. Wystarczy pobrać aplikację mobilną "V380" (iOS, Android) do smartfona, sparować oba urządzenia i zacząć oglądać obraz w czasie rzeczywistym. Kamerę bezpieczeństwa można podłączyć do routera domowego za pośrednictwem Wi-Fi lub Hot Spot, umożliwiając oglądanie obrazu w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego. Zeskanowany obraz kamery można edytować, przesuwając palcem po smartfonie, aby ustawić idealny kąt, lub masz do dyspozycji do 5 trybów wyświetlania . Każdy tryb sprawia, że ​​kamera panoramiczna jest idealną osłoną do użytku w pomieszczeniach.

Kamera 360 °, panormatic

Kamera panoramiczna posiada również funkcję wykrywania ruchu , dzięki czemu zawsze będziesz powiadamiany o telefonie komórkowym, jeśli wystąpi jakikolwiek ruch w przestrzeni. Możliwość ustawienia alarmu dźwiękowego na aparacie w celu ostrzeżenia niechcianych gości i ostrzeżenia o tym, że obszar jest monitorowany. Idealny sposób, aby zawsze mieć zabezpieczony dom , biuro, sklep lub garaż podczas swojej nieobecności. Aparat nie ma problemów w warunkach słabego oświetlenia, a nawet w absolutnej ciemności dzięki diodowemu oświetleniu LED . W dalszym ciągu utrzymuje tę samą jakość obrazu HD i zapewnia widzenie w nocy do 9 metrów .

Kamera bezpieczeństwa 360

Aparat oferuje również dwukierunkową komunikację, ponieważ ma wbudowany wysokiej czułości mikrofon i głośnik. Możesz słuchać podczas oglądania i jednocześnie za pomocą telefonu komórkowego możesz porozmawiać z dzieckiem lub zwierzętami podczas pracy. Przechwycone rekordy przechodzą kompresję H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie są przechowywane na karcie micro SD z obsługą do 32 GB (brak w zestawie). Jeśli pamięć karty SD jest pełna, rozpocznie nagrywanie w pętli i zastąpi najstarsze zapisy, aby zachować bieżące obrazy.

kamera panormatic

Cechy:

plus Wideo w czasie rzeczywistym Full HD
plus Dwukierunkowa komunikacja
plus Wykrywanie ruchu i automatyczny alert
plus Nagrywanie w pętli
plus Połączenie WiFi
plus Nocne widzenie w podczerwieni

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: HD 1280 x 960
Dźwięk: wbudowany mikrofon i głośnik
Pamięć: obsługuje karty micro SD o pojemności do 32 GB
Temperatura pracy: -10 ~ 50 ° C w pomieszczeniu
Obsługa systemu: iOS 6.0 lub nowsza, Android 4.0 lub nowsza.
Wymiary: (W) 70 mm x (V) 36 mm
Waga: 60 g

Zawartość Paczki:

1x kamera panoramiczna 360 °
1x kabel USB
1x zasilacz sieciowy 220 V / USB
1x Akcesoria montażowe
1x Naklejka 3M
1x Pakiet z 2 śrubami
1x Instrukcja obsługi

ostrzeżenie

Dlaczego warto kupić technologię szpiegowską za pośrednictwem naszego e-sklepu?

Testujemy w ciągu kilku tygodni każdy nowy produkt i po ostatecznej kontroli jest uwzględniona w sprzedaży
Nasza oferta nie jest największa na rynku, ale oferujemy wyłącznie sprawdzone przez nas produkty - jakościowe i niezawodne produkty szpiegowskie
Nie jesteśmy najtańsi, ale nasi klienci są zadowolonymi klientami.
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów szpiegowskich ( kamer szpiegowskich, sprzętu szpiegowskiego) w ciągu 5 lat doświadczenia
Porady ekspertów w zakresie instalacji i regulacji produktów (telefonicznie lub pocztą elektroniczną)
Oferujemy 24 miesiące gwarancji na wszystkie produkty i bezpłatny zwrot w ciągu 14 dni od dostawy
Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaży, oferujemy wykwalifikowaną obsługę klienta
W przypadku reklamacji staramy się skrócić czas przetwarzania do minimum (zwykle 7-14 dni). Jeśli towar nie działa, rozwiązanie jest dostarczane z wymianą na nowy element

UWAGA: Jeśli znajdziesz konkurencyjne produkty (o znacznie niższych kosztach), które mogą mieć ten sam wzór, ale używane komponenty, takie jak wzmacniacze, baterie itp., Mogą być tańszą (mniej kosztowną) wersją produktu, więc mają znaczący wpływ o całkowitej jakości i żywotności. Zalecamy klientom rozważenie opłacalności inwestycji i zakupu również zgodnie z tym faktem.

Dyskusja o produkcie (2)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Ras

Panoramiczna kamera WiFi 360° z rozdzielczością HD + dioda IR

Rastislav Varga odpowiedzieć

Dobry dzień,
Czy kamerę można umieścić na ścianie lub tylko na suficie? A czy transmisję można oglądać tylko w danym obiekcie rejestrującym, czy też poza terenem obiektu? Czy musi być sparowany tylko z domowym Wi-Fi bezpośrednio w budynku, czy może być monitorowany bez niego przez mobilną transmisję danych?
Dziękuję

Tłumaczone z: sk
Cool Mania

Kamera panoramiczna 360 ° z rozdzielczością HD i diodą IR LED

Pavel Kováčik odpowiedzieć

Dobry dzień,
Tak, kamerę można zainstalować na suficie lub na ścianie, ale podczas instalacji na ścianie konieczna jest zmiana trybu fotografowania. Kamerę można również monitorować zdalnie, ale konieczne jest, aby kamera była podłączona do routera Wi-Fi z dostępem do Internetu lub może być również podłączona do hotspotu Wi-Fi z telefonu komórkowego. Jeśli kamera nie jest podłączona do routera Wi-Fi, śledzenie kamery będzie możliwe tylko w zasięgu sieci Wi-Fi, którą sama kamera nadaje.

Tłumaczone z: sk
Mic

kamera - czas pracy kamery

Michaela odpowiedzieć

Witam mam pytanie odnośnie kamery (panoramiczna kamera 360° WiFi o rozdzielczości HD), chciałbym się dowiedzieć czy ta kamera może nagrywać w sposób ciągły 24h na dobę, z tym że będzie zasilana z gniazdka czy też trzeba wymienić baterie? I czy mogę oglądać wideo z dowolnego miejsca lub tylko z określonej odległości?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Tłumaczone z: cs
Pav

Kamera panoramiczna 360 ° z rozdzielczością HD i diodą IR LED

Pavel Kováčik odpowiedzieć

Dobry dzień,
Ten aparat nie ma wbudowanej baterii, dlatego konieczne jest, aby był podłączony lub można go podłączyć do zewnętrznego akumulatora (powerbanku). Dzięki temu kamera będzie nagrywać w sposób ciągły, a po zapełnieniu karty pamięci zakryje najstarsze nagranie. Jeśli aparat jest podłączony do powerbanku, będzie działał do wyczerpania powerbanku. Jeśli chodzi o zdalne oglądanie kamery, tak. Kamera oferuje możliwość połączenia z wybraną siecią Wi-Fi, co daje urządzeniu dostęp do Internetu oraz pozwala na jego zdalny monitoring.

Tłumaczone z: cs
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen