Kamera szpiegowska Wi-Fi ukryta w budziku cyfrowym

Kod: 10-061
547,40 zł Cena netto: 456,18 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Kamera szpiegowska ukryta w Wifi cyfrowego budzika umożliwia śledzenie obiektu w czasie rzeczywistym na laptopa, tabletu lub smartfona / iPhone.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kamera szpiegowska ukryta w Wifi cyfrowego budzika umożliwia śledzenie obiektu w czasie rzeczywistym na laptopa, tabletu lub smartfona / Niezawodny aparat Wi-Fi z dobrym ukrytej kryjówki iPhone., Mogą być prawdziwe potężne narzędzie do monitorowania domu lub w biurze, kiedy wyjdzie, co zapewnia bezpieczeństwo osób i mienia. Ma łatwą obsługę, dobrą odpowiedź, szybkie reakcje, wyraźny obraz i dźwięk.

Ponadto aparat ten wygląda jak zegar cyfrowy, więc nikt nawet nie myśli, że jest ukryta kamera w jej wnętrzu. Posiada wymienny akumulator litowy, który można łatwo wymienić, jeśli to konieczne. Nagrywanie wideo z dźwiękiem w 480p jest przechowywany na karcie micro SD z obsługą do 32 GB. Umieść aparat w odpowiednim miejscu do monitorowania i włączyć wifi do pozycji "on". Pobierz oprogramowanie na laptop, tablet, smartphone z systemem Android lub iPhone i podłączyć urządzenie. W ten sposób można łatwo oglądać transmisję online wifi Spy Camera w budzik.

Alarm bezprzewodowy

Opis:

Wideo: VGA (640 * 480)
Rama: 30fps
Karta pamięci: MicroSD / TF do 32 GB
Technologia sensora: CMOS
Zasilanie: DC 5V / 1A

Pakiet zawiera:

1x Wifi alarmu
1x Wymienny akumulator Li-On
Kabel USB 1x
1x Pęseta do wstawienia Micro SD
1x Adapter
1x USB Reader
1x Instrukcja

Dlaczego warto kupić u nas technologię szpiegowską?

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem technologii szpiegowskiej z lat doświadczeń. Nasze wymagania dotyczące przetwarzania i udoskonalania oferowanych produktów konsultować się bezpośrednio z producentem. Każdy produkt, który możemy umieścić w sprzedaży musi przejść kontrolę jakości wejście, a dopiero potem jest wliczone w nasze produkty szpiegowskie zaoferowania.

Nasze testy wykazały, że sprzedajemy technikę, która jest bardziej wydajna i ma dłuższą żywotność w porównaniu do konkurencyjnych produktów. W przypadku niespodziewanych problemów technicznych staramy się rozwiązać tej sytuacji, jak to możliwe do zadowolenia klienta.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen