Kamera w guziku z 4 GB - MP900

Kod: 10-015
275,00 zł 175,00 zł Cena netto: 145,85 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Przycisk kamery z 4GB - MP900 dla profesjonalistów i amatorów detektywów, aby uchwycić różne imprezy i dla tych, którzy potrzebują dowodów, wizualne i dźwiękowe.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Przycisk kamery z 4GB - MP900 - jakości szpieg aparat fotograficzny dla profesjonalistów i amatorów detektywów, aby uchwycić różne imprezy i dla tych, którzy potrzebują dowodów, wizualne i dźwiękowe.

Prywatne i nvestigation: Aparat jest bardzo mały, obiektyw aparatu incognito jako przycisk koszuli. Nagrywanie One-touch pozwala na przechwytywanie audio i wideo w rozdzielczości 720x480 pikseli przy 30 klatkach na sekundę w popularnym formacie AVI. I więcej, można przechowywać filmy i zdjęcia do wewnętrznej pamięci o pojemności 4 GB. Za pomocą tego przycisku aparat dyskretny, strzelać, co chcesz i łatwo pobrać plik wideo do komputera poprzez złącze USB.

Przycisk kamery

Specyfikacja techniczna:

• Kamera Rozdzielczość wideo: 720x480
• Przycisk kamery cyfrowe nagrywanie w czasie rzeczywistym
• bardzo czuły wbudowany mikrofon
• Waga: tylko 17 g
• Operative przycisk do szybkiego i łatwego nagrywania startowym
• Dyskretny i elegancki design w kształcie guzika
• Wymiary: 70x15x10mm
• Łatwe połączenie z komputerem poprzez port USB
• Funtion rejestrowanych obrazów o rozdzielczości 1280 x 1024

Zasilanie: wbudowany akumulator 3,7 V 160 mA bateria litowa, żywotność baterii około 90 do 120 minut. Ładowanie za pomocą kabla USB podłączonego do komputera.

!!! Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie tych produktów do celów niezgodnych z prawem. Przed użyciem należy zapoznać się z warunkami (w prawo, tech. Przepisy, uwagi, itp ..) do pracy z produktami w kraju !!!

Dyskusja o produkcie (1)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Ywe

INFORMACJE

Dzień dobry, chcę zapytać, czy jest możliwość zawieszenia tej kamery guzikowej i nagrania pokoju. Czy kamera rejestruje wszystko, co dzieje się w pomieszczeniu i czy wszystko da się odtworzyć w ciągu tygodnia? Dziękuję

Tłumaczone z: sk
Cool Mania

Kamera w guziku z 4 GB - MP900

Pavel Kováčik odpowiedzieć

Dobry dzień,
Kamera ma kąt skanowania około 50°, a żywotność baterii wynosi około 2 godzin. Kamera posiada również wbudowaną pamięć 4 GB, która pomieści około 1-2 godzin nagrania. Na swoje potrzeby polecam zajrzeć na tą kamerkę https://www.cool-mania.eu/spy/kamery/mini-wifi-bezpecnostna-pinhole-kamera-s-li-on-bateriou, ta kamerka potrafi być podłączony również do stałego zasilania. Albo z gniazdka, albo z zewnętrznego akumulatora (powerbanku). Dzięki wbudowanemu Wi-Fi kamera może być monitorowana zdalnie przez Internet lub za pomocą jakiegoś oprogramowania kamera może zapisywać nagrania bezpośrednio na komputerze i nie będziesz ograniczany pojemnością karty pamięci, lub możesz skorzystać z funkcji wykrywania ruchu i zapisywać nagrania tylko z ruchu przed kamerą.

Tłumaczone z: sk
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen