Szpiegowska kamera power bank ukryta w baterii 2800mAh + WiFi + P2P + detekcja ruchu

Kod: 10-529
775,00 zł Cena netto: 645,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Szpiegowska kamera power bank ukryta w baterii 2800mAh + WiFi + P2P + detekcja ruchu i białe światło LED.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Szpiegowska kamera power bank ukryta w baterii 2800mAh + WiFi + P2P + detekcja ruchu i białe światło LED. Dzięki eleganckiemu wzornictwu w kolorze czarnym, pasuje do każdego rodzaju wnętrza i nikt nie wie, że jest to urządzenie z ukrytą kamerą.   Urządzenie wyposażone jest we wbudowany akumulator o pojemności 2800 mAh , który może służyć jako w pełni funkcjonalny power bank do ładowania telefonu komórkowego za pomocą dwóch wyjść USB. Może być używany w każdym domu lub biurze. Niewątpliwie najważniejszą i najbardziej użyteczną funkcją jest niezauważalny monitoring środowiska.

Szpiegowska kamera Power Bank 2800mAh

ukryta kamera w powerbanku

Wbudowana ukryta kamera rejestruje filmy w rozdzielczości Full HD 1920x1080 z dźwiękiem , czyli wystarczającą do wykonywania szczegółowych ujęć. Ta niepozorna kamera obsługuje połączenia P2P i WiFi - bezprzewodowe, co pozwala na umieszczenie jej bezpośrednio w dowolnym miejscu we wnętrzu. Można kontrolować wszystkie funkcje ukryte kamery zdalnie poprzez swobodnie dostępnych aplikacji „HDSmartIPC” dla smartfonów (iOS, Android), przez które można oglądać obrazy w czasie rzeczywistym i zmiana ustawień kamery. Kamerę można podłączyć do routera domowego za pośrednictwem WIFI lub P2P, co pozwala na monitorowanie obrazu w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Szpiegowska kamera power bank

Kamera zawiera również funkcję wykrywania ruchu , która służy do rozpoczęcia nagrywania podczas przechwytywania ruchu w przestrzeni. Świetna funkcja, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego ujęcia, ponieważ strzały zostaną uchwycone tylko podczas wykonywania czynności. Przechwycone nagrania są poddawane kompresji H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie zapisywane na obsługiwanej karcie micro SD do 128 GB .

Ukryta kamera powerbanku z detekcją ruchu

ukryta kamera banku mocy

Funkcje:

PLUS Ukryta kamera w power banku
plus Transmisja wideo WiFi i P2P w czasie rzeczywistym
plus Akumulator 2800 mAh
plus Funkcja wykrywania ruchu
plus Power bank z 2 wyjściami USB i lampką LED

Specyfikacje:

Przetwornik obrazu: FULL HD 1920x1080p
Obiektyw: 1 MP CMOS
Rozdzielczość wideo: 1920x1080 pikseli w telefonie i 1080x720 pikseli nagrywanie na karcie micro SD
Współczynnik klatek: 20 fps
Format kompresji: H.264
Kąt skanowania: 120 °
Detekcja ruchu: tak, czujnik PIR + komunikaty ostrzegawcze
Karta pamięci: obsługuje karty Micro SD do maks. 128 GB (brak w zestawie)
Zasilanie: akumulator litowy 2800 mAh wielokrotnego ładowania
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b / g / n, P2P
P2P: zasięg 30 m
Światło LED: tak, sterowane przez aplikację
Ładowanie: kabel micro USB
Wymiary: 11,3x6x1,4 cm

Zawartość Paczki:

1x Powerbank z kamerą FULL HD
1x kabel USB
1x adapter
1x czytnik USB na kartę micro SD
1x klips
1x instrukcja

Dlaczego warto kupić technologię szpiegowską za pośrednictwem naszego sklepu?

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem technologii szpiegowskich z wieloletnim doświadczeniem. Nasze wymagania dotyczące przetwarzania i ulepszania produktów konsultujemy bezpośrednio z producentem. Każdy produkt znajdujący się w sprzedaży przejdzie przez wejściową kontrolę jakości i dopiero po tym trafi do naszej oferty produktów szpiegowskich.

Nasze testy pokazują, że nasza sprzedawana technika jest bardziej wydajna i ma dłuższą żywotność w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. W przypadku nieoczekiwanych problemów technicznych staramy się jak najszybciej rozwiązać sytuację w celu zadowolenia klienta.

Sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku niewłaściwego użycia tych produktów do celów niezgodnych z prawem. Przed użyciem ważne jest zapoznanie się z warunkami (ustawowymi, technicznymi, rozporządzeniami itp.) Funkcjonowania wyrobów na terenie kraju !!!

UWAGA: Jeśli znajdziesz konkurencyjne produkty (w znacznie niższej cenie), które mogą mieć ten sam projekt, ale użyte komponenty, takie jak optyka, baterie, czy mogą to być tania (tańsza) wersja produktu , to mają znaczną wpływ na ogólną jakość i żywotność produktu. Dlatego zalecamy, aby klienci rozważyli korzyści płynące z inwestycji i zakupu również w tym kontekście.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen