Maska na twarz Star Wars Darth VADER - 100% poliester

Kod: 75-064
67,50 zł 40,50 zł Cena netto: 33,75 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Maska na twarz Star Wars Darth VADER - 100% poliester. Nasze maski ochronne są wodoodporne z możliwością włożenia dodatkowego filtra.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Maska na twarz Star Wars Darth VADER - 100% poliester. Nasze maski ochronne są wodoodporne z możliwością włożenia dodatkowego filtra do woreczka wewnętrznego (można ich jednak używać również bez filtra) i oferują wszechstronne zastosowanie dla każdego, kto potrzebuje zwiększonej ochrony osobistej, dla członków rodziny lub przyjaciół. Chroni przed kurzem, dzięki czemu nadaje się do zajęć na świeżym powietrzu, np. Wyłapuje drobne cząsteczki w powietrzu i dlatego jest odpowiednią profilaktyką w okresie grypowym (jako maska ochronna). To, jak go wykorzystasz, zależy od Ciebie. Maska poliestrowa może być używana wielokrotnie . Umieść maskę w misce lub umywalce i zalej wodą o temperaturze ok. 30-40 ° C i powoli wyprać. Dzięki 100% poliestrowej mikrofibrze maska szybko wysycha.

Kolorowa maska ze wzorem wykonana jest w 100% z poliestru, dzięki czemu jest w stanie wychwytywać brud i zanieczyszczenia skuteczniej niż inne materiały wykorzystywane do produkcji masek na twarz. Nowoczesne maski na twarz w sprzedaży online - w naszym sklepie internetowym możesz kupić najlepszą ochronę dróg oddechowych. Ich ogromną zaletą jest modny i stylowy design, dzięki któremu będziesz nie mógł przegapić. Maski na twarz to najbardziej rozpowszechniony i skuteczny środek, stosowany nie tylko w okresach wirusowych czy bakteryjnych (np. COVID 19 - Corona). Tutaj znajdziesz kolorowe maski, które są nie tylko skuteczne i ochronne, ale także fajnie wyglądają i stylowo .

Designerskie i stylowe WATERPROOF maski na twarz 100% poliester z kieszenią, do której można włożyć dodatkowy FILTR

Maska na twarz Darth Vader

Bądź odpowiedzialny za siebie i swoje otoczenie oraz chroń swoje zdrowie, a także zdrowie swoich bliskich

stosowanie maski na twarz

Ważne jest, abyśmy się chronili i dbali o bezpieczeństwo naszego otoczenia. Maski na twarz są najbardziej rozpowszechnionym i skutecznym środkiem, używanym nie tylko w okresach wirusowych czy bakteryjnych (np. COVID 19 - Corona), ale także podczas pracy w zapylonym środowisku (smog, cząsteczki kurzu). Dzięki temu, że wykonana jest w 100% z poliestru, przez maskę stosunkowo łatwo oddycha, a także zapewnia gwarantowany komfort.

Opaski na uszy maski są miękkie, a ich długość jest regulowana - 100% poliestrowa maska jest wodoodporna i odpowiednia dla każdego typu twarzy - dla mężczyzn i kobiet

wodoodporna maska na twarz

Specyfikacje:

Rozmiar: 21x12,5 cm
Materiał: 100% poliestrowa mikrofibra
Wodoodporność: tak

Zawartość Paczki:

1x maska na twarz

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

90%