Śmieszne maseczki ochronne na twarz 3D - BIG MOUTH

Kod: 75-075
67.50 zł 40.50 zł Cena netto: 33.75 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Śmieszne maseczki ochronne 3D - WIELKIE USTA z uśmiechem kieruj się dewizą - „jeśli nosić maskę na twarzy to z uśmiechem”.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Śmieszne maseczki ochronne 3D - WIELKIE USTA z uśmiechem kieruj się dewizą - „jeśli nosić maskę na twarzy to z uśmiechem”. Śmieszne maski na twarz 3D dla mężczyzn i kobiet. Maski ochronne oferują wszechstronne zastosowanie dla każdego, kto potrzebuje zwiększonej ochrony osobistej, dla członków rodziny lub przyjaciół. Chroni przed kurzem, dzięki czemu nadaje się np. Do zajęć na świeżym powietrzu, wyłapuje drobne cząsteczki w powietrzu i dlatego jest odpowiednią profilaktyką w okresach grypowych (jako maska ochronna). To, jak go wykorzystasz, zależy od Ciebie. Zabawnej maski można używać wielokrotnie . Syntetyczny jedwab, z którego wykonana jest serweta, działa bardzo miękko w dotyku i nadaje masce elastyczność.

Zabawna maska z uśmiechem wykonana jest z syntetycznego jedwabiu - jest w stanie wychwycić brud i zanieczyszczenia . Nowoczesne maski ochronne na twarz dostępne w sprzedaży online - w naszym sklepie internetowym możesz kupić najlepszą ochronę dróg oddechowych. Ich ogromnym atutem jest humorystyczny, stylowy design, dzięki któremu nie da się przegapić i wyczarujesz uśmiech na twarzach otaczających Cię osób. Maski na twarz są najbardziej rozpowszechnionym i skutecznym środkiem, używanym nie tylko w okresach wirusowych czy bakteryjnych (np. COVID 19 - Corona). Tutaj znajdziesz maski, które są nie tylko skuteczne i ochronne, ale także fajnie wyglądające, stylowe i zabawne.

Designerskie, stylowe i zabawne maski na twarzy z syntetycznego jedwabiu ochronią Cię i wywołają uśmiech na twarzach otaczających Cię osób.

kobiety uśmiech maska na twarzy

Bądź odpowiedzialny za siebie i swoje otoczenie oraz chroń swoje zdrowie, a także zdrowie swoich bliskich

stosowanie maski na twarz

Ważne jest, abyśmy się chronili i dbali o bezpieczeństwo naszego otoczenia. Maski na twarz są najbardziej rozpowszechnionym i skutecznym środkiem, używanym nie tylko w okresach wirusowych czy bakteryjnych (np. COVID 19 - Corona), ale także podczas pracy w zapylonym środowisku (smog, cząsteczki kurzu). Dzięki temu, że jest wykonany z syntetycznego jedwabiu , przez maskę stosunkowo łatwo oddycha, a także zapewnia gwarantowany komfort.

Opaski na uszy maski są miękkie, a ich długość jest regulowana - maska z syntetycznego jedwabiu jest odpowiednia dla każdego typu twarzy - dla mężczyzn i kobiet

Specyfikacje:

Rozmiar: ok. 20x11,5 cm (maska jest elastyczna)
Materiał: jedwab syntetyczny

Zawartość Paczki:

1x maska ochronna na twarz

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

90%