LANGIE 2 lata SIM - nieograniczone tłumaczenie w 70 krajach na całym świecie

Kod: 70-012
184,00 zł Cena netto: 153,32 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

LANGIE 2 lata SIM - nielimitowane tłumaczenie w 70 krajach na całym świecie do użytku w tłumaczu LANGIE z najwyższą możliwą szybkością transmisji danych!!!

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

LANGIE 2 lata SIM - nielimitowane tłumaczenie w 70 krajach na całym świecie do użytku w tłumaczu LANGIE. NIEOGRANICZONE TŁUMACZENIE DO 2 LAT w 70 krajach na świecie z najwyższą możliwą prędkością transmisji danych !!! Dzięki tej unikalnej karcie SIM masz do dyspozycji nieograniczone tłumaczenie (alternatywa dla tłumaczenia offline), wszędzie tam , gdzie jest dostępny sygnał 3G / 4G. Dzięki temu nie musisz już szukać dostępnej sieci Wi-Fi lub sparować tłumacza z telefonem komórkowym, LANGIE będzie działać całkowicie niezależnie. LANGIE automatycznie paruje się z operatorem w kraju, w którym się znajdujesz, i możesz zacząć tłumaczyć.

2-letnia karta SIM
Karta SIM jest zablokowana tylko do użytku w tłumaczu LANGIE i jest opłacana z góry przez 2 lata i nie wymaga umowy ani innych dodatkowych opłat. (Działa tylko w przypadku tłumaczenia głosowego) , funkcja tworzenia Hotspot, wyszukiwania obrazów, klubu językowego, tłumacza grupowego lub połączeń telefonicznych nie jest obsługiwana przez tę kartę SIM). Karta SIM traci ważność po 2 latach i możesz kupić nową kartę SIM lub przedłużyć jej ważność bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Funkcja połączeń głosowych za pośrednictwem karty SIM nie jest obsługiwana.

Data aktywacji
Data ostatniej aktywacji jest wydrukowana na opakowaniu karty SIM. Jeśli karta SIM nie zostanie aktywowana przed tą datą, zostanie aktywowana automatycznie, a od tej daty zacznie obowiązywać tłumaczenie głosowe na 2 lata.

Warunki korzystania
2-letnia zablokowana karta SIM powinna być używana tylko do codziennej osobistej i regularnej komunikacji między ludźmi, ale nie do większego transferu danych. Jeśli potrzebujesz skorzystać z funkcji wyszukiwania obrazów, tłumacza grupowego lub klubu językowego, skorzystaj z połączenia Wi-Fi.

Każde inne użycie karty inne niż jej przeznaczenie spowoduje zablokowanie karty SIM.
Karty SIM można używać tylko z urządzeniem LANGIE, a nie do innych celów.

Sprawdź datę ważności
Aby sprawdzić datę ważności zablokowanej karty SIM, przejdź do ustawień i kliknij Langie SIM.

Langie SIM karta globalny kraj

Lista obsługiwanych krajów:
Anglia, Argentyna, Australia, Bangladesz, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Kambodża, Kanada, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Ghana, Grecja, Hongkong, Węgry, Islandia, Indie, Indonezja, Irlandia, Izrael, Włochy, Japonia, Laos, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Makau, Malezja, Malta, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Panama, Peru, Filipiny, Polska, Portugalia, Katar, Austria , Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Republika Południowej Afryki, Korea Południowa, Hiszpania, Sri Lanka, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Ukraina, Zjednoczone Emiraty Arabskie, USA, Watykan, Wietnam.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen