Tłumacz kieszonkowy - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 52 języki online/offline LANGIE

Kod: 11-259
1 651,40 zł 1 421,40 zł Cena netto: 1 184,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Tłumacz kieszonkowy - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 52 języki online/offline LANGIE, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Tłumacz kieszonkowy - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 52 języki online/offline LANGIE, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata. Czy chętnie podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca? Czy potrzebujesz przetłumaczyć dany język? Na pewno pamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które miały miejsce z powodu bariery językowej. Nigdy więcej! Tłumacz LANGIE, zawierający do 52 niesamowitych języków, ułatwi ci komunikację za granicą. Dzięki temu wyjątkowemu narzędziu językowemu na całym świecie czekają na Ciebie nowe możliwości! Przeznaczone jest dla wszystkich, niezależnie od tego, czy są to dzieci, czy osoby starsze, które z pewnością docenią łatwą obsługę tłumacza. Tłumacz jest do kupienia w naszym sklepie internetowym w doskonałej cenie w stosunku do jego szerokiego zastosowania - Bezpłatne tłumaczenia dla wszystkich.

To rewolucyjne urządzenie służy również jako odtwarzacz multimedialny do filmów, zdjęć lub jako tłumacz grupowy (możesz sparować więcej tłumaczy LANGIE) - funkcja szczególnie przydatna dla dużych delegacji zagranicznych. Inna atrakcyjna opcja to możliwość nauki języka obcego - za pomocą znakomitego oprogramowania do nauki.

To REWOLUCJA W KOMUNIKACJI !!!
PIERWSZY DWUKIERUNKOWY TŁUMACZ GŁOSOWY NA ŚWIECIE

Langie tłumaczy na 52 języki, wszystko to w formie dźwiękowej i naprawdę UNIKALNEGO DOKŁADNEGO TŁUMACZENIA!

tłumacz wyjątkowy

 

Jak to działa?

The Langie jest wyposażony we wbudowany 1-calowy ekran dotykowy LCD oraz podwójny system wysokiej jakości głośników i mikrofonów.
 
Jeden mikrofon i głośnik znajdują się w przedniej części urządzenia, dzięki czemu możesz mówić w swoim własnym języku, a człowiek obok ciebie (obcokrajowiec) natychmiast usłyszy tłumaczenie na swój język.
 
Z kolei obcokrajowiec może odpowiedzieć ci w swoim języku za pośrednictwem mikrofonu i głośnika znajdujących się z tyłu urządzenia, a ty natychmiast usłyszysz tłumaczenie na swój język.
 
To jest naprawdę niesamowite!

funkcja tłumaczenia językowego

Jeśli chcesz przetłumaczyć tekst lub słowa na inny język, po prostu naciśnij i przytrzymaj niebieski przycisk mikrofonu i zwolnij go po zakończeniu komunikatu głosowego (tekstu). W ciągu 1-2 sekund tłumacz przetłumaczy twoją wiadomość w postaci tekstu wyświetlanego na ekranie, wiadomość ta zostanie również odtworzona w formie audio (dany język musi być obsługiwany). Jeśli chcesz przetłumaczyć, co mówi druga osoba, po prostu naciśnij i przytrzymaj żółty przycisk mikrofonu i zwolnij go ponownie po zakończeniu wiadomości. Cały proces jest niesamowicie prosty.
jak działa tłumacz langie

Bardzo praktyczna jest również funkcja tłumacza grupowego i na pewno znajdzie zastosowanie w różnych zagranicznych delegacjach.

W przypadku tej funkcji możesz wypowiedzieć tekst (aby sparować się z 2 lub więcej użytkownikami LANGIE), a zagraniczni użytkownicy zobaczą i usłyszą wiadomość w ich własnym języku.

Tłumacz kieszonkowy może rozpoznać twój głos, a następnie przetłumaczyć go w czasie rzeczywistym na wiele języków, co czyni go doskonałym narzędziem językowym w podróży, samokształceniu, biznesie lub podczas zakupów. Przekłada twoje słowa od razu i sprawia, że ​​czujesz się tak, jakbyś komunikował się bezpośrednio z inną osobą. Dzięki praktycznemu rozmiarowi mini jest bardzo łatwy do przenoszenia, można go włożyć do kieszeni, torebki itp. Działa na bardzo prostej i intuicyjnej zasadzie. Wystarczy, że przytrzymasz klawisz dotykowy na urządzeniu, gdy wypowiadasz słowa, następnie go zwolnisz, a urządzenie natychmiast przetłumaczy wypowiedziane zdanie. Z 52 językami w kieszeni podróżowanie po świecie bez żadnego stresu i komplikacji gwarantowane, dosłownie. Potrzebujesz na przykład tłumacza z angielskiego na hiszpański? Nie ma problemu! Tłumacz tekstów i zdań Langie z łatwością sobie z tym poradzi. Żywotność baterii, która wynosi do 5 dni w trybie czuwania / 5 godzin ciągłej pracy też nie jest bez znaczenia.

Tutaj możesz spojrzeć na tabelę języków obsługiwanych przez tłumacza LANGIE.

WSZYSTKIE języki mają tłumaczenie głosowe
(wszystkie języki tłumaczą wyrażenia nawet w formie tekstowej na ekranie LCD).

obsługiwane języki LANGIE

 

Kieszonkowy tłumacz w trybie offline bez połączenia z Internetem zapewnia:

Obsługę multimediów - galeria obrazów, dyktafon cyfrowy, odtwarzacz wideo i muzyki.
Funkcję edukacyjną - zawiera naukę głosową i obrazkową podstawowych języków. Możesz więc nauczyć się języka, gdziekolwiek jesteś.
Wzmacniacz dźwięku - nagrywa, a następnie wzmacnia wypowiedziane słowa, znacznie ułatwia komunikację z osobami, które mają gorszy słuch.

Jeśli sparujesz kieszonkowy tłumacz z Wi-Fi, uzyskasz kilka interesujących funkcji:

Wyszukiwanie głosowe obrazów - rozpoznaje twój głos, następnie szuka żądanej rzeczy w postaci obrazu.
Tłumacz grupowy - dołącz do rozmowy grupowej z osobami posługującymi się różnymi językami.

Tłumacz ustny w 52 językach
Rozpoznaje Twój głos, następnie tłumaczy go na wiele języków. Aby uzyskać lepsze rozpoznawanie słów, wymagane jest połączenie internetowe Wi-Fi.
Wyszukiwanie głosowe obrazów
Rozpoznaje twój głos, następnie wyszukuje żądany obraz. Wymagane połączenie internetowe Wi-Fi.
Tłumacz grupowy
Połączenie Bluetooth umożliwia rozmowy grupowe z osobami w różnych językach. Wymagane połączenie internetowe Wi-Fi.
Tłumacz słów bez połączenia online
Rozpoznaje twój głos i potrafi tłumaczyć krótkie zwroty lub proste słowa na podstawie wbudowanego algorytmu używanego do zrozumiałych tłumaczeń. Obsługuje tylko 12 języków świata.
Opcja samodzielnego uczenia się bez połączenia online
Dzięki wbudowanemu oprogramowaniu możesz bardzo szybko i efektywnie nauczyć się wybranego języka.

 

Cechy:

plus Tłumaczenie błyskawiczne na 52 języki
plus Czuły mikrofon z funkcją rozpoznawania głosu
plus Dyktafon cyfrowy
plus Odtwarzacz muzyki i wideo
plus Tłumaczenie online / offline
plus Żywotność baterii: 5 dni w trybie czuwania / 5 godzin ciągłej pracy

 

Dane techniczne:

Procesor: rdzeń QUAD ARM Cortex 1,3 GHz
LCD: ekran dotykowy 1,08" (27,5 mm)
Bateria: 3,7 V / 2000 mAh
Wi-Fi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Karta MicroSD: obsługuje do 32 GB
USB: MicroUSB 2.0
Wejście słuchawkowe - Jack 3,5 mm
Wejście: 100V - 240V
Wyjście: 5 V DC 1500 mA
Wymiary: 48 mm x 148 mm x 17 mm
Waga: 125 g

 

Zawartość pakietu LANGIE:

1x tłumacz mówiący LANGIE
1x ładowarka USB
1x kabel USB
1x słuchawki
1x etui ochronne

Pakiet langie zawiera

 

Czy Langie potrafi tłumaczyć naprawdę niezawodnie?

LANGIE to zaawansowany produkt informatyczny najnowszej generacji. Aby osiągnąć najlepsze wyniki tłumaczenia, współpracuje z 7 wyszukiwarkami online. Producent urządzenia ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku edukacyjnym i tłumaczeniowym w różnych językach świata. LANGIE stale rozbudowuje i aktualizuje bazę danych OTA bezpośrednio na twoim urządzeniu, aby zapewnić najskuteczniejsze podręczne narzędzie do tłumaczenia na inne języki na świecie.prawdziwe użycie tłumacza langiego

Dyskusja o produkcie (1)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Tom

Pytanie o koszty.

Mając te urządzenie potrzebuje dodatkowe programy np.jezyk angielski czy jest w cenie ?.

Cool Mania

Tłumacz kieszonkowy - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 52 języki online/offline LANGIE

Mario Bruchanik odpowiedzieć

cześć
Nie, nie musisz używać żadnego innego oprogramowania lub aplikacji.
Menu tłumacza jest również w języku polskim.

Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (11)

99%
11×