Interaktywny wyświetlacz LED z przesuwem tekstu 22x7,6 cm - czerwony

Kod: 95-024
575,00 zł Cena netto: 479,18 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Interaktywny wyświetlacz LED z przesuwem tekstu 22x7,6 cm - czerwony. Programowalny panel nadający się do reklamy w Twoim sklepie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Interaktywny wyświetlacz LED z przesuwem tekstu 22x7,6 cm - czerwony. Programowalny panel nadający się do reklamy w Twoim sklepie. Panel LED znajdzie zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak billboard na siłowni, recepcja hotelowa, bistro, taxi, biuro podróży, supermarket lub centrum biznesowe. Urządzenie może być również stosowane w pomieszczeniach zewnętrznych dzięki hydroizolacji. Wyświetlacz LED może być sterowany za pośrednictwem portu USB i komputera z załączonym oprogramowaniem. Tablice LED - reklamy oświetleniowe, gdzie można zaprogramować własny tekst. Idealny do różnych zastosowań. Można również dopasować panele reklamowe - cena jest odpowiednia do wymagań.

Wyświetlacz LED obsługuje wiele języków . Z wbudowaną pamięcią można zaprogramować do urządzenia maksymalnie 8 wiadomości, każdy z nich może mieć 250 znaków. Oglądanie wiadomości może być ustawione w różnych trybach, albo wybierzesz tylko jeden lub wszystkie 8 komunikatów jeden po drugim. Wyświetlacz LED z tekstem przesuwnym jest doskonałym urządzeniem reklamowym dla każdego biznesmena z obsługą, biurem, sklepem lub restauracją.

Panel prowadzony przez firmę

Wyświetlacz LED posiada wbudowaną baterię o pojemności 2000 mAh, która zapewnia ciągłą pracę przez 7-9 godzin, a czas ładowania urządzenia wynosi 2-3 godziny. Żywotność baterii zależy od ustawienia jasności wyświetlacza, możesz wybrać spośród 4 poziomów (25%, 50%, 75%, 100%). Wyświetlacz LED oferuje różne efekty wyświetlania , takie jak przewijanie, miganie, wyświetlanie statyczne, tekst po lewej stronie, tekst po prawej, śnieg i tak dalej.

Specyfikacja wyświetlacza LED:

Rozdzielczość: 12 x 48 pikseli
Wymiary: 22 x 7,6 x 1,8 cm (8,6 "W x 3" H x 0,7 "D)
Pokrywa: rama ze stopu aluminium
Kolor wyświetlacza: czerwony
Wsparcie dla funkcji: Czas - HH: MM: SS
Moc robocza: napięcie wejściowe wynosi AC 110V-240V (wartość domyślna); DC 9V-36V (auto)
Pojemność baterii: 2000 mAh
Godziny pracy: 7-9 godzin
Stosowanie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń


Zawartość Paczki:
1x wyświetlacz LED
1x kabel zasilający 220V
1x kabel USB
1x CD z oprogramowaniem i instrukcją obsługi

PS, jeśli jesteś zainteresowany, możemy wyprodukować dostosowany do potrzeb klienta programowalny wyświetlacz LED w zależności od wymaganych wymiarów lub kolorystyki wyświetlacza.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen