Kamera FULL HD w długopisie + pamięć 8 GB

Kod: 10-079
495,00 zł Cena netto: 412,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Kamera FULL HD w długopisie + pamięć 8 GB - Minikamera w szpiegowskim długopisie lub piórze to wysokiej jakości sprzęt pozwalający nagrywać filmy i robić zdjęcia doskonałej jakości.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kamera FULL HD w długopisie + pamięć 8 GB - Minikamera w szpiegowskim długopisie lub piórze to wysokiej jakości sprzęt pozwalający nagrywać filmy i robić zdjęcia doskonałej jakości. Super czujnik obrazu pozwala nagrywać filmy nawet w warunkach słabego oświetlenia. Rozdzielczość Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę lub 720p do 60 klatek na sekundę z kompresją wideo H.264. Długopis jest również wyposażony w mikrofon, akumulatorek i wbudowaną pamięć 8 GB. Sprzęt nadaje się do nagrywania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Sterowanie długopisem jest bardzo proste, wykonuje się to za pomocą jednego przycisku. Szpiegowskim długopisem można normalnie pisać i można w nim wymieniać wkład.

Długie naciśnięcie przycisku w górnej części długopisu powoduje przełączenie kamery w tryb czuwania, co sygnalizuje niebieska dioda LED, ukryta przed otoczeniem po przeciwnej stronie długopisu. Naciśnięcie przycisku powoduje rozpoczęcie nagrywania, kolejne naciśnięcie spowoduje zatrzymanie nagrywania i zapisanie filmu w pamięci wewnętrznej. W zapisie wideo wyświetla się data i godzina nagrania.

Kamera Pen HD

Podwójne kliknięcie długopisem w trybie czuwania powoduje przełączenie kamery w tryb fotografowania (mruga niebieski i zielony wskaźnik LED). Następne naciśnięcie przycisku powoduje zrobienie zdjęcia, które jest przechowywane w pamięci wewnętrznej. Powtórne podwójne kliknięcie powoduje przełączenie urządzenia z trybu zdjęć w tryb wideo. Ładowanie jest możliwe za pośrednictwem portu USB podłączonego do komputera lub ładowarki USB (brak w zestawie). Po podłączeniu do komputera urządzenie może być wykorzystywane jako standardowa pamięć USB w celu archiwizacji danych.    

Cechy
Miniaturowa minikamera DVR ukryta w długopisie.
Wbudowany mikrofon wysokiej czułości.
Łączność z komputerem za pośrednictwem portu USB 2.0.

Dane techniczne:
Kąt widzenia: 65 ̊
Minimalne oświetlenie: 1 lux
Format wideo: MOV
Format kompresji: H.264
Rozdzielczość wideo: 1920x1080, 1280x720
Częstotliwość wideo: 1080p max. 30 kl./s, 720p max. 60 kl./s
Format zdjęć: JPG 204x1536
Interfejs USB: USB 2.0
Możliwość ładowania baterii poprzez zasilacz DC 5V / 500mA
Pojemność baterii: 380mAH
Wymiary (długość, średnica): 155 mm x 15 mm
Waga: 50 g

Pakiet zawiera:
1x Piszący długopis z ukrytą kamerą Full HD oraz 8 GB pamięci
1x Instrukcja obsługi


Dlaczego warto kupić u nas technologię szpiegowską?

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem technologii szpiegowskiej z długoletnim doświadczeniem. Nasze wymagania dotyczące przetwarzania i udoskonalania oferowanych produktów konsultujemy bezpośrednio z producentem. Każdy produkt, który wprowadzamy do naszej oferty, musi przejść na wejściu kontrolę jakości. Dopiero wtedy zostaje dołączony do naszej oferty produktów szpiegowskich. 

Nasze testy wykazały, że sprzedawana przez nas technika jest wydajniejsza i cechuje się dłuższą żywotnością w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. W przypadku wystąpienia niespodziewanych problemów technicznych staramy się rozwiązać sytuację tak szybko, jak to możliwe, by zadowolić klienta.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (4)

71%