Kamera Mini WiFi Smart WiFi + wykrywanie ruchu

Kod: 10-136
595,00 zł Cena netto: 495,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Inteligentna kamera WiFi Mini HD + wykrywanie ruchu, pełni funkcję ochroniarza domowego, a tym samym zapewnia nadzór domowy podczas pracy lub na wakacjach. Bądź zawsze informowany o swojej sytuacji w domu.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Inteligentna kamera WiFi Mini HD + wykrywanie ruchu, pełni funkcję ochroniarza domowego, a tym samym zapewnia nadzór domowy podczas pracy lub na wakacjach. Bądź zawsze informowany o swojej sytuacji w domu. Mini kamera dzięki obsłudze WiFI oferuje możliwość połączenia ze smartfonem zawsze i wszędzie. Wystarczy pobrać aplikację mobilną " Clever Dog " dostępną na urządzeniach z iOS i Androidem , sparować oba urządzenia przez domowe WiFi i obserwować miejsce w czasie rzeczywistym, w którym umieściłeś kamerę, na przykład dom, biuro, magazyn, sklep.

bezpieczeństwo kamery szpiegowskiej

Mini-inteligentna kamera HD ma wbudowany czujnik detekcji ruchu, który poprawia jego wykorzystanie i dlatego nie trzeba na stałe sprawdzać domu. W przypadku przechwytywania ruchu w przestrzeni kamery, natychmiast otrzymasz wiadomość na smartfonie wraz z przechwyconym obrazem, a będziesz informowany o przyczynie wywołania alarmu. Możesz również ustawić alarm aparatu (szczekanie psa, sygnał dźwiękowy), aby ostrzec potencjalnego sprawcę przed jego złapaniem. Aparat oferuje również funkcję fotografowania w nocy dzięki czterem potężnym diodom podczerwieni , które umożliwiają oglądanie pomieszczenia w pełnej ciemności do 5 metrów. Dlatego możesz przez 24 godziny chronić swój dom.

Kamera bezpieczeństwa HD

Aparat zapewnia również dwukierunkową mowę , można słuchać i reagować na to, co dzieje się podczas monitorowania. Wbudowany głośnik i mikrofon umożliwiają szybki kontakt bez potrzeby korzystania z telefonu komórkowego lub komputera, jeśli masz dwa inteligentne aparaty mini HD. Czy masz duży lub dwupiętrowy dom i nie chcesz krzyczeć o dzieciach, że jest pora na lunch? Wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej i porozmawiać z dziećmi za pomocą aparatu. Technologia komunikacyjna P2P zajmie się bezpieczeństwem danych, ponieważ dane nie są przechowywane na żadnym serwerze zewnętrznym. Zdjęcia i nagrania są przechowywane na karcie micro SD o pojemności 32 GB (brak w zestawie). Dzięki wysokiej jakości kompresji wideo możesz przechowywać do 7 dni wideo na karcie micro SD o pojemności 32 GB .

kamera z detekcją ruchu w czasie rzeczywistym

Cechy:

plus Wideo w czasie rzeczywistym
plus Dwukierunkowa mowa
plus Detekcja ruchu
plus Inteligentne wideo
plus Połączenie P2P
plus Nocne widzenie w podczerwieni

Dane techniczne:

Soczewka: Kolor CMOS Optics
Kompresja wideo: H.264, 720p HD
Rozdzielczość wideo: 720 x 576 @ 15fps
Dźwięk: Wbudowany mikrofon i głośnik
Pamięć: obsługuje karty micro SD o pojemności do 32 GB
Temperatura pracy: -10 ~ 60 ° C w pomieszczeniu
Obsługa systemu: iOS 6.0 lub nowsza, Android 4.0 lub nowsza.
Wymiary: (szer.) 43 mm x (wys.) 100 mm x (wys.) 33 mm
Waga: 80 g

Pakiety conents:

1x Mini inteligentny aparat fotograficzny
1x kabel USB
1x Podstawka do mocowania
1x Pakiet z 3 śrubami
1x Instrukcja obsługi

ostrzeżenie

Dlaczego warto kupić technologię szpiegowską za pośrednictwem naszego e-sklepu?

Testujemy w ciągu kilku tygodni każdy nowy produkt i po ostatecznej kontroli jest uwzględniona w sprzedaży
Nasza oferta nie jest największa na rynku, ale oferujemy wyłącznie sprawdzone przez nas produkty - jakościowe i niezawodne produkty szpiegowskie
Nie jesteśmy najtańsi, ale nasi klienci są zadowolonymi klientami.
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów szpiegowskich ( kamer szpiegowskich, sprzętu szpiegowskiego) w ciągu 5 lat doświadczenia
Porady ekspertów w zakresie instalacji i regulacji produktów (telefonicznie lub pocztą elektroniczną)
Oferujemy 24 miesiące gwarancji na wszystkie produkty i bezpłatny zwrot w ciągu 14 dni od dostawy
Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaży, oferujemy wykwalifikowaną obsługę klienta
W przypadku reklamacji staramy się skrócić czas przetwarzania do minimum (zwykle 7-14 dni). Jeśli towar nie działa, rozwiązanie jest dostarczane z wymianą na nowy element

UWAGA: Jeśli znajdziesz konkurencyjne produkty (o znacznie niższych kosztach), które mogą mieć ten sam wzór, ale używane komponenty, takie jak wzmacniacze, baterie itp., Mogą być tańszą (mniej kosztowną) wersją produktu, więc mają znaczący wpływ o całkowitej jakości i żywotności. Zalecamy klientom rozważenie opłacalności inwestycji i zakupu również zgodnie z tym faktem.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen