Okulary szpiegowskie z kamerą FULL HD i pilotem + pamięć 16 GB

Kod: 10-170
945,00 zł Cena netto: 787,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Okulary szpiegowskie z kamerą FULL HD i pilotem + pamięć 16 GB, mają elegancki wygląd, dzięki czemu są świetnym dyskretnym dodatkiem szpiegowskim.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Okulary szpiegowskie z kamerą FULL HD i pilotem + pamięć 16 GB mają elegancki wygląd, dzięki czemu są świetnym dyskretnym dodatkiem szpiegowskim do twojego stroju. Kamera Full HD jest idealnie ukryta w ramce okularów , dzięki czemu nie wzbudza podejrzeń otoczenia, nie ma widocznego obiektywu . Kamera skanuje przez jednokierunkowe przezroczyste tworzywo sztuczne, które gwarantuje jej poufność i nie jest widoczne gołym okiem pod żadnym kątem ani pod światło. Obraz zarejestrowany przez aparat jest rejestrowany w jakości Full HD 1920x1080 przy 30 fps z dźwiękiem . Obsługa jest prosta dzięki panelowi dotykowemu na ramce okularów lub dołączonemu pilotowi zdalnego sterowania , dzięki czemu nie trzeba dotykać szkła podczas korzystania z nich.

Okulary aparatu mają ciemne okulary przeciwsłoneczne.

aparat w okularach full hd

Bateria 280 mAh jest wbudowana w prawą stronę ramy. Czas pracy jednej baterii wynosi około 75 minut. Nagrania są zapisywane w wewnętrznej pamięci 16 GB z możliwością przechowywania do 2 godzin nagrań. Podczas ładowania akumulatora odpnij lewą stronę ramy i podłącz go do ładowarki sieciowej za pomocą mini 8-pinowego USB. Dużą zaletą jest to, że w pakiecie znajduje się jeszcze jedno ramię zapasowe z baterią, które można przymocować do okularów podczas ładowania drugiej baterii. Pozwala to na ciągłe nagrywanie wideo. Z pewnością docenisz funkcję ładowania baterii przez Powerbank, która zapewni, że zawsze będziesz mieć pod ręką naładowaną baterię. Po podłączeniu okularów Full HD do komputera można odtwarzać nagrane filmy lub wykorzystywać pamięć wewnętrzną jako miejsce do przechowywania danych.

okulary szpiegowskie z kamerą HD

Dzięki goglom szpiegowskim nagrywasz dokładnie to, co widzisz, bez użycia rąk. Okulary Full HD są idealnym wyborem dla Ciebie, jeśli chcesz dyskretnie nagrać spotkanie lub w różnych innych sytuacjach, w których musisz nagrać film bez ujawnienia. Gogle mają szeroki zakres zastosowań, ponieważ możesz ich używać, na przykład na wakacjach, koncercie lub podczas nagrywania różnych doświadczeń życiowych.

okulary z ukrytą kamerą HD

Funkcje:

PLUS Okulary szpiegowskie z aparatem
plus Rozdzielczość Full HD 1920x1080P przy 30 klatkach na sekundę
plus Pilot
plus 2x zapasowe ramię z baterią 280 mAh

Dane techniczne:

Optyka: Cmos 2.0 Mega
Rozdzielczość wideo: 1920 x 1080
Współczynnik klatek: 30 kl./s
Format wideo: AVI
Kąt skanowania: 70 °
Pamięć wewnętrzna: 16 GB
Rozmiar wideo: 16 GB wystarcza na 2 godziny nagrywania wideo
Bateria: 280 mAh
Żywotność baterii: ok. 75 min

Zawartość Paczki:

1x Okulary szpiegowskie z kamerą HD
1x pilot zdalnego sterowania
2x Ramię z baterią
1x Redukcja do ładowania za pomocą kabla USB
1x kabel USB
1x Ściereczka do czyszczenia
1x etui na okulary
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen