Okulary z wbudowaną kamerą szpiegowską HD (doskonały kamuflaż)

Kod: 10-116
725,00 zł Cena netto: 604,15 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Okulary z idealnego kamuflażu - Wbudowana kamera szpiegowska HD i nagrywania dźwięku, posiada stylowy design i praktyczne zastosowanie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Okulary z idealnego kamuflażu - Wbudowana kamera szpiegowska HD i nagrywania dźwięku, posiada stylowy design i praktyczne zastosowanie. Jeśli chcesz spróbować znaleźć kamery w okularach, nie znajdzie go, nawet jeśli były ekspert szpiegiem. Okulary nie wygląda jakby wbudowany w aparat. Brak widocznych obiektyw lub mini otwór na obiektyw.

Aparat jest zintegrowany z ramą i rejestruje poprzez jednokierunkową przezroczystego tworzywa sztucznego, co sprawia, że ​​jest niepozorny. Ten aparat nie jest widoczna gołym okiem lub pod dowolnym kątem, lub w podświetlany. Kontrola jest prosta pomocą pojedynczego przycisku, który znajduje się po wewnętrznej stronie ramy, a także jest przeznaczony do rzucać się w oczy. Te okulary szpiegowskie mają doskonały kamuflaż. Obraz jest zapisywany w rozdzielczości HD 1280 x 720p przy 30 klatkach na sekundę na karcie microSD do maksymalnie 32 GB.

okulary z idealnego kamuflażu

Bateria o pojemności 260 mAh z zbudowany jest na prawej stronie ramy. Jedna bateria ma żywotność baterii do 1,5 godziny nagrania. Zapis jest zapisywany w ciągu 10 minut i ma 1 GB. Na 32GB karta może być przechowywany do 5 godzin nagrywania. Podczas ładowania akumulatora, usunąć po prawej stronie ramy i połączenie go za pomocą mini-8-pin USB do ładowarki. Dużą zaletą jest to, że pakiet zawiera jeden zapasowy ramię z akumulatora, który można podłączyć do okularów, podczas gdy drugi akumulator jest ładowany. To pozwala na ciągły zapis wideo. Z pewnością docenią funkcję ładowania baterii poprzez POWERBANK, który zagwarantuje, że zawsze masz naładowaną baterię.

Okulary 2 x ramię z akumulatorem

Okularach szpiegowskich nagrać dokładnie to, co widać, gdy ręce są wolne. Okulary HD to idealny wybór, jeśli trzeba wykonać dyskretny zapis spotkania, albo w różnych innych sytuacjach do monitorowania miejsca pobytu i niepozorny. Okulary mają szeroki zakres zastosowania, ponieważ mogą one być wykorzystane na przykład na wakacje, koncert, albo jeśli chcesz nagrać inne doświadczenia. Po podłączeniu okulary HD do komputera działa jako czytnik kart i można go pobrać nagrane filmy i zdjęcia do komputera lub laptopa.

Cechy:

PLUS Okulary z idealnego kamuflażu wbudowanej kamery HD Spy
plus rozdzielczości HD 1280 x 720p z częstotliwością 30 klatek na sekundę
plus Korzystanie z karty microSD do 32GB
plus 2x zapasowe ramię z baterią 260 mAh

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: 1280 x 720
Wideo częstotliwość odświeżania: 30 klatek
Format wideo: AVI
Rozdzielczość obiektywu: 5Mpix
Format 16: 9
Bateria: 2 x 260mAh
Żywotność baterii: do 1,5 godzin nagrywania (dwie baterie do 3 godzin nagrywania)
Zasilanie: DC-5V
Przewód zasilający: mini USB 8pin
Karty pamięci: microSD kart do 32 GB
Temperatura robocza: od 0 ° C do 60 ° C

Zawartość:

1x Okulary z kamerą HD
Kabel USB 1x Mini 8pin
2x zapasowe ramię z baterią
1x Redukcja do kabla ładowania USB
1x Instrukcja

ważna uwaga

Dlaczego warto kupić technologię szpiegowską za pośrednictwem naszego e-sklepu?

Testujemy ciągu kilku tygodni każdy nowy produkt, a po zakończeniu kontroli końcowej jest wliczone w sprzedaży
Nasza oferta nie jest największym na rynku, ale oferujemy wyłącznie produkty sprawdzone przez nas - jakość i niezawodne produkty szpiegowskie
Nie są najtańsze, ale nasi klienci są zadowoleni klienci.
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów szpiegowskich (kamer szpiegowskich, sprzęt szpiegowski) więcej niż 5 lat doświadczenia.
Fachowe doradztwo przy montażu i naprawy produktów (przez telefon lub e-mail)
Oferujemy 24 miesięcy gwarancji na wszystkie produkty i bezpłatny zwrot w ciągu 14 dni od daty dostawy
Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaży, oferujemy wykwalifikowaną obsługę klienta
W przypadku reklamacji, staramy się skrócić czas przetwarzania do minimum (zazwyczaj 7-14 dni). Jeżeli towar nie jest funkcjonalne rozwiązanie jest wyposażony w zamian za nową sztukę

UWAGA: Jeśli okaże produktów konkurencyjnych (przy znacznie niższych kosztach), które mogą mieć taką samą konstrukcję, ale używane składniki, takie jak wzmacniacze, akumulatory itp może być niski koszt (tańsza) wersja produktu, więc mają istotny wpływ w stosunku do całkowitej jakości i operacyjnym życia. Zalecamy klientom rozważyć opłacalność inwestycji i zakupu także zgodnie z tym faktem.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (2)

100%